הסרת
שיער

הסרת
שיער

הלגה, בעלת הלגה רקנטי-טיפולים אסתטיים המפורסם מראשון לציון, מחלוצות הטיפולים בהסרת שיער בגוף, ועושה את זה בהצלחה כבר 20 שנה נתנה כמה טיפים לבחירת מכון להסרת שיער ומה על הלקוחות לדעת לפני שהם מתחייבים לעבוד עם מכון כזה או אחר.

הסרת שיער הלגה רקנטי

כך תבחרו במכון להסרת שיער:

הסרת שיער במחיר זול = טיפול זול

קורה שמכונים רוצים למכור בכל מחיר כדי להכניס הרבה לקוחות למכון, ואז למכור להם שירותים נוספים ביוקר. אבל מה יקרה אם לא תיקחו את הטיפול היקר אלא רק את הטיפול הזול? המכון מפסיד כסף וחוסך בשירות עצמו. מנסים לדחוס כמה שיותר מטופלים על כמה שפחות מטפלים, לא מחליפים את הראש במכשיר לעתים תכופות כמו שמומלץ, משתמשים במכשירים ישנים וכן הלאה.

לדברי הלגה, השאלה שהלקוח חייב לשאול את עצמו היא זאת: זה הגוף שלי, הטיפול הזה אמור להחזיק מעמד לכל החיים, השקעתי בו את מיטב כספי, האם באמת מגיע לי שיתייחסו אלי כמו אל כספומט?

לראות את העתיד בינך למכון הסרת שיער

טיפול להסרת שיער הוא קשר מחייב בין המכון לבין הלקוח לפחות לחצי שנה קדימה. כאשר אתם בוחרים מכון, הגיעו אליו, ראו עד כמה הוא מבוסס, האם הוא וותיק? חפשו סימנים של "אנחנו כאן בשביל להישאר". מכון רציני חושב במושגים של טווח ארוך, הוא יעדיף לשמור על המוניטין שלו ולא לתת שירות שיגרום ללקוחות למפח נפש. אם אתה מגיע למכון שרק מחפש למכור לך עכשיו ומייד – היזהר!

הסרת שיער

לכו על בטוח בהסרת שיער וטיפולי קוסמטי בפרט

אנשים רבים חושבים שבגלל שטיפולי לייזר ניתנים על-ידי רופאים בלבד אז איכות הטיפול יותר טובה. טעות! דווקא טיפולי הלייזר הם אלה שזכו לפרסום הכי שלילי בגלל הסיכון שבטיפול. מקרים של כוויות וכאבים מתייחסים לטיפולי לייזר. גם כאשר המכשיר מתופעל על-ידי רופא מיומן התוצאות עלולות להיות הרסניות למטופל. הלגה ממליצה לעבוד רק עם אינפרה-אדום (טיפול בחום), שהוא בטיחותי ואמין.

"אין מה לפחד מהסרת שיער בכל הגוף", מסכמת הלגה. "אנשים שסובלים משיעור-יתר משיגים את הביטחון העצמי שלהם מחדש ומתחילים לפרוח בחיים בכל התחומים. זה שווה כל שקל. אבל כמו שאתם לא מתפשרים על הרופא הטוב ביותר, אל תתפשרו על מי שמסיר לכם את השיער. אם עושים את זה טוב, זה יוצא טוב."

הסרת שיער בזמן הריון

אומרים שהשיער מתעבה בזמן ההיריון. אם מדובר בשיער הראש, זה נפלא, אבל מה עם שאר הגוף? שיער יכול להתפתח בזמן ההיריון גם על הסנטר, השפה העליונה והלחיים. אל דאגה! זו תופעה נורמאלית ועוד יותר טוב מזה – זמנית.

גידול מזורז של שיער בזמן הריון קורה בדרך-כלל בשליש הראשון, בגלל גידול בכמות ההורמונים הנקראים אנדרוגנים. השיער המיותר נעלם באופן טבעי תוך חצי שנה מיום הולדת התינוק אבל יכול להיות שזה קצת יותר מדי זמן עבורך לחכות עד אז.

להסיר שיער בהריון: מהם הפתרונות?

שימוש במשחות להסרת שיער לא מומלצת – החומרים באותן משחות יכולים להיספג בעור ולעבור הלאה, לתוך השליה. הן גם אינן מתאימות לשימוש בזמן הנקה. אם שיער הגוף הטריד אותך גם לפני ההיריון ושקלת הסרת שיער לצמיתות, תוכלי לבצע את טיפולי ההסרה גם בזמן ההיריון. כדאי להתמקד במכשירים החדשניים בהם הטיפולים אינם כואבים או טורדניים.

הסרת שיער לנשים – פס ישבן

כולנו רוצות עור חלק. עור חלק הינו אחד מסממני האסתטיקה המובהקים, ובאמצעים הקיימים לרשותנו היום, ניתן להתמודד עם כל בעיית אי-נעימות הנובעת מצמיחת שיער באזורים שונים בגוף, ברגליים, בגב ובידיים, וכן גם אזורים אינטימיים יותר כמו אזור המפשעות והישבן. הסרת שיער לנשים בפס הישבן הינה תהליך פשוט, הכולל מספר טיפולים ונעשה באמצעות שיטת האינפרא-אדום, שהוכחה בעבר כיעילה ביותר, וכיום בזכות השימוש בה רבים נהנים מעור חלק ללא כאבים. בעזרת מספר טיפולים פשוטים גם את תוכלי ליהנות מפס ישבן נקי משיער.

הסרת שיער מהישבן

שימוש באינפרא-אדום להסיר שיער פס ישבן לנשים

נשים רבות סובלות מאי נוחות הנגרמת כתוצאה מהופעה של שיער על מקומות שונים ואינטימיים בגופן. שיערות בפס הישבן, בבטן, בבית השחי ובמפשעות יכולות לגרום להרגשת מבוכה, ונשים רבות מוצאות את ההתעסקות עם הטיפול להרחקת שיער זה כמטרד. כיום אין עוד צורך להשלים עם חוסר נוחות זה, בהתחשב בטיפולים אשר נותנים מענה לבעיה זו בקלות וללא מכאובים.

אחת מהטכנולוגיות הטובות ביותר שמוצעת כיום היא שיטת האינפרה האדום. זו שיטה מתקדמת שכוללת תהליך של החדרת קרניים ישירות אל זקיק השערה, ועל ידי כך מביאה להשמדתו. קרניים אלו מהוות אנרגיית חום אשר מתמקדת בצבעים כהים על רקע בהיר, כך שקרני האינפרא מתמקדות בשיערה הכהה על רקע העור הבהיר יותר, ולבסוף מביאה להשמדתה. טיפול הסרת שיער פס ישבן לנשים מורכב מסדרה של כמה מפגשי טיפול משום שלכל שיערה יש כמה מחזורי צמיחה. טיפול זה מאפשר הסרה של 80 אחוז מכמות השיער, כאשר יתר השיער שנותר הופך לדקיק, בהיר ופלומתי. באמצעות שימוש באינפרא אדום להסרת שיער פס ישבן לנשים, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות כבר החל מהטיפול החמישי.

ליהנות מטיפול קוסמטי מקצועי מהמומחים בתחום

שירותי הרחקת שיער באמצעות אינפרא אדום, לרבות הורדת שיער פס ישבן לנשים, ניתנים במגוון רחב של מכונים קוסמטיים, אך מאחר וזהו טיפול מורכב הדורש התמחות והכרות יסודית עם שיטת האינפרא-אדום על כל מרכיביה, יש לוודא כי הטיפול שמוצע ניתן על ידי גורמים מומחים ומנוסים.

המרכז לקוסמטיקה רפואית של הלגה רקנטי, אשר מציע מגוון טיפולים קוסמטיים הכוללים הסרת שיער פס ישבן לנשים הינו מכון קוסמטי ותיק ומבוסס. מכון זה כולל צוות מקצועי ומיומן של 25 קוסמטיקאיות בעלות ניסיון רב בטיפול, והוא שומר על אווירה ביתית ונעימה ומקפיד על מתן יחס אישי לכל לקוח ולקוחה. מכון זה נמצא בראשון לציון, והוא מנוהל על ידי הלגה רקנטי, קוסמטיקאית פרא-רפואית בעלת ותק של יותר מעשרים וחמש שנה בתחום. במידה וגם את מעוניינת בטיפול למטרת הסרת שיער פס ישבן לנשים או באזור אחר, פני אלינו עוד היום ונשמח להתאים לך את הטיפול המתאים באווירה הייחודית וההקפדה היסודית הנהוגה אצלנו.

שאלון לאבחון העור >>>

התקשרי לתאם אבחון ללא עלות 1800-288-266

הסרת שיער כל הגוף בראשון לציון -מינימום כאב

גילוח, שעוות וכל השאר…

מי צריך את זה?

פעם, לפני המון שנים, כשהאדם חי במערות, שיער המכסה את הגוף היה חיוני מאוד להגנה על חום הגוף. בינתיים תנאי החיים השתפרו מעט, הביתים מוגנים יותר, יש בגדים חמים ואפילו תנורי חימום ומזגנים, אבל… השיער לא ממש נעלם לגמרי.

קצת מידע על השערה:

השערה בעצם היא גוף עשוי חלבון. במהלך התפתחות המין האנושי מספר השערות של האדם פחת בהדרגה. כיום קיימות על גוף האדם כ-4 מיליון שערות, לא כולל השיער שעל הקרקפת.

השערה שתולה בשכבת העור האמצעית פחות או יותר בצורה אלכסונית ועוברת דרך שכבת העור העליונה. השערה עצמה בולטת מעל פני העור ואילו שורש השערה הוא מעין שק הנקרא זקיק אשר נמצא בשכבת העור האמצעית. שורש השערה מקבל הזנה דרך כל הדם.

לשערה יש מחזור חיים זמני. בשלב הצמיחה, השערה נוצרת וצומחת. בשלב הנסיגה, השערה אינה ממשיכה לצמוח אך נשארת מחוברת למקומה. בשלב הבא, השערה נושרת וחדשה צומחת במקומה. משך מעגל חיי השערה תלוי באיזור בגוף.

מהי שיטת האינפרא אדום להסרת שיער בגוף?

השיטה מבוססת על גלי אור. המכשיר שבעזרתו אנו פועלים פולט אור אינפרא אדום המכיל אנרגיית חום. האנרגיה הזו מתבייתת על צבע כהה. ברוב המקרים, צבע השערה כהה יותר מצבע העור ולכן אנרגיית האור מתמקדת בשערה עצמה, מגיעה אל זקיק השערה ומשמידה אותו. מכיוון שישנם מחזורים בצמיחת השערה יש לחזור על הטיפולים מספר פעמים כדי "לתפוס" את השערה בשלב המתאים שבו אפשר להשמיד את זקיק השערה. בדרך כלל הטיפולים נעשים אחת לחודש ובשלב מאוחר יותר, אחת לחודשיים.

לאיזה תוצאה אפשר לצפות?

ברוב המקרים 80% מהשיער ייעלם והשיער שיישאר יהיה שיער דק, בהיר ופלומתי. השינוי הזה מתרחש אצל כל אחת בקצב שונה אך לרוב אפשר לראות שינוי משמעותי לאחר 5 טיפולים

לקוחה מספרת:

"באתי להלגה אחרי שנים של השתעבדות לשעוות וגילוח. בעבר הייתי גם בטיפולי אפילציה שהשאירו כתמים על העור, אבל השערות נשארו. ההתעסקות בנושא היתה בשבילי על בסיס יומיומי וגרמה לי מבוכה וחוסר בטחון. ואז הגיע עידן הלייזר… התחלתי טיפול לייזר בחברה שלא אזכיר את שמה. בתום כל טיפול יצאתי עם פצעים שבהמשך הפכו לכתמי פיגמנטציה קשים, והשיפור במצב השיעור לא הצדיק את המחיר ולא את סבל הכוויות. ואז הגעתי להלגה הקוסמת! היא הבטיחה לי תוצאות משמעותיות וגם קיימה, תוך כדי שהיא מלווה את כל התהליך, בודקת מקרוב ובעיקר משרה תחושה שאני לא לבד. אני עכשיו הרבה יותר נינוחה, חופשיה ובטוחה בעצמי על הבמה ומחוצה לה. אז תודה ענקית להלגה ולכל צוות המכון. המלצתי בעבר לחברות ואמשיך להמליץ.

כמה עולה להסיר שיער, האם הסרת שיער בגוף זה כואב, כל השיטות להורדת שיער

להסיר שיער ללא כאב:

כיום יש שיטות הסרת שיער בכל הגוף ללא כאבים אז למה לשלם על טיפול כואב? המכשירים הטובים והבטוחים מהדור המתקדם ביותר משלבים שימוש בגלים באורכים שונים. השימוש בכמה סוגי גלים מפזר את גלי החום על פני השטח המטופל, מוריד את הטמפרטורה של הקרניים לרמה בטוחה, מונע פגיעה בעור ויעיל מאוד. יש כמה סוגי מכשירים כאלה ומכון מתקדם ידאג למכשור הטוב ביותר. איך תדעי? רק אם תנסי.

כדי להסיר שיער לא צריך לעבור לגור במכון קוסמטיקה:

הזמן בו נדרשו 60 טיפולים להסרת שיער לצמיתות עבר. הוא קיים רק במקומות בהם עדיין משתמשים במכשור ישן ולא מכניסים טכנולוגיות מתקדמות. 10-15 טיפולים במכשיר חדשני יספקו פתרון מצוין עבור רב האנשים ואפשר להוסיף עליהם עוד חמישה טיפולים מלאים וכמה טיפולים נקודתיים. הטיפול מסתיים במהירות ואת יכולה לצאת מהמכון ישר לעבודה או לבית קפה עם חברה. מקובל לומר שההסרה לצמיתות נכונה לכ80 אחוזים מהשיער והשאר, גם אם יצמח, יהיה עדין מאוד ולא ידרוש טיפול מיוחד.

לא צריכות להיות תופעות לוואי להסרת שיער:

כן, פעם הסרת שיער לצמיתות הייתה כרוכה בכאבים, סימנים וכתמים על העור, כוויות ולפעמים אפילו צלקות. אף אחת לא צריכה את התופעות האלה. בואי לראות את הציוד החדשני להורדת שיער וסביבת הטיפול המפנקת אצל הלגה. תופעת הלוואי היחידה היא שתשלחי גם את החברה שלך לטיפול.

איך אני יודעת שהמכון שאני רוצה לקבל בו טיפול מחזיק מכשיר הסרת שיער חדשני?

מכשיר כזה צריך לעמוד בדרישות התקנים הבינלאומיים לבטיחות ומכון התקנים. אם המכון לא יכול או לא מוכן לספק לך את המידע הזה, חפשי מקום אחר. הלקוחות של מכון גדול ומקצועי כמו "הלגה. מרכזים קוסמטיים ורפואיים" מכירות את השוק ויודעות בדיוק מה הן רוצות. הן יודעות שהמכון מחזיק רק את הציוד שהוא המילה האחרונה באיכות ויעילות.

לא תמיד המחיר הגבוה ביותר מעיד גם על איכות

אבל כדאי לך לבדוק היטב – עלות זולה מאוד צריכה להדליק אצלך מנורה אדומה! יכול להיות שמאחורי עסקה כזו עומדים מכשור ישן או לחץ כספי של מכון. המחיר מעיד גם על כמות הניסיון שיש למכון. אצל "הלגה מרכזים קוסמטיים ורפואיים" תמצאי צוות מטפלות מנוסות במכון מקצועי שפגשו כבר סוגי עור ורגישות רבים והן יודעות על מה להסתכל כדי שתקבלי את המקסימום עבור הכסף שלך.

התקשרי כבר עכשיו 1800-288-266 פגישת יעוץ ואבחון ללא עלות.

פעילות מנע – הסרת שיער כפתרון להישנות של בעיות בריאותיות

המניע של רוב האנשים שפונים אלי למכון כדי לקבל טיפולי הסרת שיער הוא אסתטי. זה מניע נורמאלי והגיוני, בעיקר בארץ חמה כמו שלנו שבה אנחנו חושפים ידיים, רגליים ועוד שלל איברים כמעט לאורך כל השנה.יחד עם זאת קיימת אוכלוסיה שלמה הסובלת ממש מבעיות רפואיות הנובעות משיער גוף.

דווקא אוכלוסיה זו לא חושבת על הסרת שיער כפתרון לבעיה שלה, למרות שזהו פתרון טוב וקביל ואף יכול לסייע בטיפול העיקרי שמקבל האדם.

שלוש מהבעיות העיקריות ששיער גוף יכול לגרום להן:

סינוס פולונידלי – אולי התופעה החמורה מבין כל הבעיות שיכולות להיגרם על ידי שיער גוף. זהו מצב שבו נוצרת מעין ציסטה באזור עצם הזנב. מקורה של הציסטה היא בשיער וזקיקי שיער. למעשה שיערה מתחפרת פנימה, אל תוך מקור הצמיחה שלה (זקיק השיער). הדבר גורם לדלקת במקום אשר מרחיבה את זקיק השיער. בדרך כלל המקום כואב, נפוח ומוגלתי, כי זו הרי דלקת. על פי רוב הסובלים מהמצב הם גברים ובדרך כלל לא רצים לרופא כשהתופעה רק מתחילה, אלא מנסים לטפל לבד בשיטות ביתיות. לרוב זה מחמיר את המצב והשיער ממש חופרת מחילה פנימה אל תוך הגוף. כמובן שהדלקת מחמירה ואיתה גם הכאבים. בסופו של דבר פונים לניתוח. הניתוח אמנם קצר יחסית ונעשה בשיטות מתקדמות, אך כולל הרדמה מלאה והתאוששות של כשבוע-שבועיים. הניתוח גם לא מבטיח שהבעיה לא תחזור על עצמה.

אקנה וחצ'קונים – בעיה קצת פחות קשה מבחינת התערבות כירורגית היא פצעי אקנה או חצ'קונים. פצעים מסוג זה נוצרים בשל הפרשת יתר של חלב ושמון מזקיקי השיער. תוכלו לקבל הסבר רחב יותר כאן. כולנו מכירים את הפצעים המוגלתיים שאנחנו כל כך לא רוצים שיהיו שם. אבל הם מופיעים; על הפנים, על הגב ובעוד מקומות. כאשר יש פצעי אקנה על הפנים, לא תמיד נוסיף לטיפול גם תהליך של הסרת שיער, אבל כאשר מדובר בפצעים על הגב, בדרך כלל אמליץ גם על טיפול הסרת שיער שכן, גם לאחר טיפול קוסמטי בפצעים, התופעה עלולה להישנות כיוון שמקורה בזקיקי השיער. שיטת הסרת השיער שאנו משתמשים בה, הורסת את זקיקי השיער לצמיתות.

בעיות רגשיות – כולנו יודעים, למרות שלא תמיד אנחנו רוצים להודות, שהמראה החיצוני שלנו הוא חלק בלתי נפרד מהדימוי העצמי שלנו. האדם הוא חיה חברתית וחשוב לו להיות חלק מהקבוצה. להיות חלק מהקבוצה אומר גם להיות דומה לה במידה כזו או אחרת. כך שאם יש בנו משהו (פנימי או חיצוני) שגורם לנו להרגיש שונים מהקבוצה התרבותית בה אנו חיים, אנחנו עלולים לחוש דחייה או אפילו רק פחד מדחייה. אמנם, הדימוי העצמי שלנו נקבע על ידי אלמנטים רבים וכמובן לא רק על ידי השאלה אם עברתי טיפול הסרת שיער או לא, אבל פעמים רבות טיפול בפגם אסתטי כזה או אחר יכול לעזור לנו מאוד כחלק מתהליך שלם של שיקום הדימוי העצמי הפגוע שלנו.

לקביעת פגישת יעוץ ראשונה התקשרי שיחת חינם 1-800-288-266 או לקביעת טיפול הסרת שיער חינם – הדגמה !

אם גם אתה מחפש פתרונות מתקדמים ומתאימים המאפשרים הסרת שיער לגבר, תוכל למצוא כאלה במכון הקוסמטיקה של הלגה רקנטי, המאפשר לך ליהנות מקדמה טכנולוגית, יחס אישי והתאמה מדויקת של הטיפול בהתאם לצרכיך. מכון הקוסמטיקה של הלגה רקנטי, הממוקם בראשון לציון, הוקם על ידי הלגה רקנטי, בעלת ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום הקוסמטיקה הפארא-רפואית. המכון, שכולל עובדות מקצועיות ובעלות ניסיון רב בתחום הקוסמטיקה, מציע מבחר של טיפולים קוסמטיים שונים, לרבות הסרת שיער לגבר באמצעות שיטות יעילות ומתקדמות, כמו אינפרא אדום או פורמקס. לצד פתרונות קוסמטיים מובילים אלה, מציע המכון שיטת טיפול ייחודית – "שיטת הלגה", אותה פיתחה הלגה רקנטי, שיטה המשלבת בין טיפול קוסמטי לבין אורך חיים נכון ובריא. האמונה כי פתרון כולל, המאפשר התייחסות לכל ההיבטים השונים של חיינו, הינו הפתרון הנכון, הינה זו המנחה את מכון הקוסמטיקה והינה זו המושכת אליו לקוחות רבים. אתה מוזמן להתקשר אל המכון עוד היום וליהנות מהפתרון המתאים ביותר עבורך.

הסרת שיער בפנים – טיפול התנסות/הדגמה חינם

כולנו רוצות פנים חלקות ויפהפיות. אולם, ישנן לא מעט נשים, הסובלות מתופעה של שיעור יתר בפנים, תופעה המביאה בעקבותיה תחושה של חוסר נוחות, תסכול ואף מובילה לביטחון עצמי נמוך. הסרת שיער בפנים, המתאפשרת תודות

לטכנולוגיה משוכללת במיוחד, עושה זאת באופן יעיל ומקצועי. הסרת שיער בפנים על ידי מכוני קוסמטיקה מקצועיים מאפשרת לנשים רבות ליהנות מעור פנים חלק, ללא שיער מיותר.

טיפול ייחודי במקרים של שיעור יתר בפנים:

אחת התופעות השכיחות בקרב נשים, הינו שיעור הפנים. שיעור הפנים יכול להופיע בדרגות שונות, אולם, בדרך כלל מדובר בתופעה שאיננה נוחה המצריכה טיפול מתאים. קיימות שיטות שונות להתמודדות עם שיעור הפנים, אולם לא כולן אידיאליות ומתאימות. כשמדובר בגילוח, למשל, הרי שזהו פתרון קצר מועד במיוחד וגם כזה שאיננו מעניק את המראה הרצוי. פתרון אחר, המציע הסרת שיער בפנים, הוא המחט החשמלית. הטיפול במחט החשמלית כואב מאד ואיננו יעיל במיוחד, שכן גם לאחר מספר טיפולים רב, השיער חוזר לצמוח. ישנן נשים הבוחרות להשתמש בשעווה. גם כאן מדובר בפתרון כואב וזמני. ולכן, כשמחפשים מענה מתאים, המאפשר הסרת שיער בפנים באופן יעיל וקבוע, ניתן לבחור בטיפול ייחודי, הסרת שיער בפנים באמצעות אור אינפרא אדום (SHR). באמצעות טיפול מתקדם זה מחממים את זקיק השערה ומאדים את נוזל שורש השערה עד להיעלמותה לצמיתות של השערה. טיפול זה, המתאים גם לאזורים אחרים בגוף, איננו כואב ומוכח כיעיל במיוחד. הסרת שיער בפנים באופן זה נעשית במסגרתם של בין שמונה לתשעה טיפולים, שבעקבותיהם 80 אחוזים מהשיער נעלם באופן מלא בדרך כלל, כשזה החוזר לצמוח הינו שיער דקיק במיוחד.

יתרונותיו של הטיפול הסרת שיער בפנים באינפרא אדום:

לצורך הסרת שיער בפנים עושים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת זו, המבטיחה תוצאות מרשימות במיוחד. מדובר בטיפול שאיננו כואב וללא תופעות לוואי. בעוד שבטיפולים אחרים מדובר בטיפול המתבצע בקצב איטי ומסורבל, הרי שטיפול מתקדם זה נעשה באופן דינאמי, מהיר ורציף, וזאת תוך כיסוי שטחים גדולים יותר. בהשוואה לטיפולים אחרים של הסרת שיער בפנים, זמן הטיפול באמצעות האינפרא האדום נמוך בהרבה ואיננו דורש פעולת אלחוש כלשהי או פעולה אחרת למניעת הכאב. העובדה כי מדובר בטיפול ממוקד הופכת אותו ליעיל ואיכותי במיוחד.

למה לחכות ? התקשרו עוד היום לפגישת יעוץ ללא עלות עם המומחים שלנו 1800-288-266

הסרת שיער בפנים – טיפול התנסות/הדגמה חינם

כולנו רוצות פנים חלקות ויפהפיות. אולם, ישנן לא מעט נשים, הסובלות מתופעה של שיעור יתר בפנים, תופעה המביאה בעקבותיה תחושה של חוסר נוחות, תסכול ואף מובילה לביטחון עצמי נמוך. הסרת שיער בפנים, המתאפשרת תודות

לטכנולוגיה משוכללת במיוחד, עושה זאת באופן יעיל ומקצועי. הסרת שיער בפנים על ידי מכוני קוסמטיקה מקצועיים מאפשרת לנשים רבות ליהנות מעור פנים חלק, ללא שיער מיותר.

טיפול ייחודי במקרים של שיעור יתר בפנים:

אחת התופעות השכיחות בקרב נשים, הינו שיעור הפנים. שיעור הפנים יכול להופיע בדרגות שונות, אולם, בדרך כלל מדובר בתופעה שאיננה נוחה המצריכה טיפול מתאים. קיימות שיטות שונות להתמודדות עם שיעור הפנים, אולם לא כולן אידיאליות ומתאימות. כשמדובר בגילוח, למשל, הרי שזהו פתרון קצר מועד במיוחד וגם כזה שאיננו מעניק את המראה הרצוי. פתרון אחר, המציע הסרת שיער בפנים, הוא המחט החשמלית. הטיפול במחט החשמלית כואב מאד ואיננו יעיל במיוחד, שכן גם לאחר מספר טיפולים רב, השיער חוזר לצמוח. ישנן נשים הבוחרות להשתמש בשעווה. גם כאן מדובר בפתרון כואב וזמני. ולכן, כשמחפשים מענה מתאים, המאפשר הסרת שיער בפנים באופן יעיל וקבוע, ניתן לבחור בטיפול ייחודי, הסרת שיער בפנים באמצעות אור אינפרא אדום (SHR). באמצעות טיפול מתקדם זה מחממים את זקיק השערה ומאדים את נוזל שורש השערה עד להיעלמותה לצמיתות של השערה. טיפול זה, המתאים גם לאזורים אחרים בגוף, איננו כואב ומוכח כיעיל במיוחד. הסרת שיער בפנים באופן זה נעשית במסגרתם של בין שמונה לתשעה טיפולים, שבעקבותיהם 80 אחוזים מהשיער נעלם באופן מלא בדרך כלל, כשזה החוזר לצמוח הינו שיער דקיק במיוחד.

יתרונותיו של הטיפול הסרת שיער בפנים באינפרא אדום:

לצורך הסרת שיער בפנים עושים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת זו, המבטיחה תוצאות מרשימות במיוחד. מדובר בטיפול שאיננו כואב וללא תופעות לוואי. בעוד שבטיפולים אחרים מדובר בטיפול המתבצע בקצב איטי ומסורבל, הרי שטיפול מתקדם זה נעשה באופן דינאמי, מהיר ורציף, וזאת תוך כיסוי שטחים גדולים יותר. בהשוואה לטיפולים אחרים של הסרת שיער בפנים, זמן הטיפול באמצעות האינפרא האדום נמוך בהרבה ואיננו דורש פעולת אלחוש כלשהי או פעולה אחרת למניעת הכאב. העובדה כי מדובר בטיפול ממוקד הופכת אותו ליעיל ואיכותי במיוחד.

למה לחכות ? התקשרו עוד היום לפגישת יעוץ ללא עלות עם המומחים שלנו 1800-288-266

שיערות בגב – הסרת שיער מהגב

במקרים של שיעור יתר בגב אצל גברים או שיעור בגב אצל נשים, מוצעים פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, העוזרים להתמודד עם התופעה באופן המתאים ביותר. בין אם מדובר בנשים הסובלות משיעור בגב או גברים המבקשים להסיר את השיער בגבם, ניתן לבחור שני פתרונות יעילים במיוחד – הסרת שיער בגב באינפרא אדום או הסרת שיער בגב באמצעות shr.

אם בעבר נאלצו לבחור פתרונות אחרים, שאינם הוכיחו עצמם לאורך תקופה ארוכה, הרי שפתרונות אלה מאפשרים ליהנות מתוצאות נפלאות ולטווח הארוך והם מתאימים לנשים וגברים כאחד, המעוניינים לבצע הסרת שיער בגב.

הסרת שיערות בגב

הסרת שיער בגב מתאפשרת באמצעות שתי שיטות טכנולוגיות שונות, הנחשבות יעילות ומבוקשות. טיפולי הסרת שיער בגב מוצעים על ידי מכוני קוסמטיקה מובילים, בעלי ההכשרה מתאימה בטיפולים מסוג אלה ובעלי ניסיון ורמת מקצועיות גבוהה. הסרת שיער בגב באמצעות אינפרא אדום הינה טיפול ייחודי המבטיח הסרה שיער כמעט מלאה (80 אחוזים מהשיער) במסגרת של מספר טיפולים. הסרת שיער בגב באמצעות אינפרא אדום הינו טיפול המאדה את נוזל שורש השערה ובכך מביא להעלמתה. הסרת שיער בגב מתאפשרת תודות לטכנולוגיה נוספת, מתקדמת במיוחד, שהפכה פופולארית בשנים האחרונות – הסרת שיער בגב על פי שיטת shr. הסרת שיער בגב על פי שיטה זו עושה שימוש במכשיר shr העובד על פי טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת למטפל להתאים את הטיפול באופן המדויק ביותר למצבו של המטופל, בהתאם לסוג העור והשערה. הטכנולוגיה המיושמת בשיטת הסרת שיער בגב זו מתאימה במדויק את הטיפול לגוון עורו של המטופל ולצבע השיער שלו. שיטת shr נחשבת שיטה חדשנית שהוכיחה את עצמה לא מעט. היא נחשבת כשיטת הסרת שיער בטוחה ובמינימום כאב. שיטות אלו נחשבות יעילות במיוחד גם במקרים של שיעור באזורים נוספים בגוף והן נחשבות כפתרונות מועדפים במכוני קוסמטיקה רבים בארץ ובעולם.

טיפולים קוסמטיים – הסרת שיער לצמיתות בגב

במכון הקוסמטיקה של הלגה רקנטי, מזמינים אתכם ליהנות מפתרונות הסרת שיער בגב הנחשבים מתקדמים ויעילים במיוחד. בין אם במסגרת טכנולוגיה אינפרא אדום או באמצעות מכשיר ה – shr, תוכלו ליהנות מתוצאות נפלאות, בהתאם למצבכם. הלגה רקנטי, מנהלת המכון ובעלת ניסיון בתחום של למעלה מעשרים שנה, וכן צוותה המנוסה והמקצועי, מציעים לכם יחס אישי, ליווי צמוד והתאמה מדויקת של הטיפול בהתאם לצורככם. בעזרת "שיטת הלגה", המשלבת בין טיפול קוסמטי לאורח חיים בריא ונכון, תוכלו ליהנות מתוצאות נפלאות ולטווח הזמן הארוך. אתם מוזמנים לפנות אל מכון הקוסמטיקה עוד היום ולקבל ייעוץ וללא כל התחייבות לבחירת הטיפול המתאים לכם ביותר.

הסרת שיער כתפיים – לבחור בפתרונות לטווח ארוך

בשנים האחרונות גברים רבים החלו לחפש אחר פתרונות מתאימים להסרת שיער בגוף, לרבות הסרת שיער כתפיים. הרצון שלהם, בדומה לנשים, להיראות אסתטיים ומטופחים, הוביל אותם להיעזר בשירותי מכוני הקוסמטיקה השונים, המציעים מבחר של פתרונות יעילים וחדשניים במיוחד, המאפשרים הסרת שיער כתפיים וכן הסרת שיערות באזורים נוספים בגוף. בין אם מדובר במקרים של שיעור יתר ובין אם לאו, פתרונות הסרת שיער מהכתפיים מתאימים לכל אחד.

להסיר שיערות מהכתפיים :

הטכנולוגיה המתקדמת בתחום הקוסמטיקה מציעה מגוון של פתרונות שונים, המאפשרים לבצע הסרת שיער באופן היעיל ביותר, לרבות הסרת שיער כתפיים. אחת הדרכים החדשניות, המוכיחה את עצמה שוב ושוב, ונחשבת מקובלת בקרב מכוני הקוסמטיקה בארץ ובעולם הינה הסרת שיער על פי טכנולוגית SHR. הסרת שיער כתפיים ב – SHR ( אינפרא אדום )הינה הסרת שיער כמעט ללא כאב ובמינימום זמן. באמצעות שימוש במכשיר מיוחד, מכשיר SHR, פועלת מערכת זו באמצעות הבזקי אור מהירים, המחממים את זקיקי השערה ואת הרקמה הסובבת אותם. הסרת שיער כתפיים ב – SHR נעשית באופן הדרגתי תוך הקפדה על יעילותו של תהליך מיוחד זה והימנעות מתופעות לוואי שונות, המופיעות פעמים רבות בשיטות הסרת שיער אחרות, כמו אדמומיות, נפיחויות וכוויות. הסרת שיער כתפיים ב – SHR נעשית במסגרת מספר מפגשים, אולם מהירה יותר שכן גם יעילה יותר. שיטה נוספת המאפשרת הסרת שיער כתפיים הינה באמצעות מכשיר הפורמקס. הסרת שיער באזורים שונים בגוף וכתפיים בפורמקס הינה באמצעות מערכת מיוחדת, המשלבת בין קרן אור, גלי רדיו ואינפרה אדום. הסרת שיער כתפיים באופן זה מתאימה גם לאזורים נוספים בגוף, היא נחשבת יעילה במיוחד, אמינה ועם רמת כאב נמוכה, בהשוואה לסוגי הטיפולים האחרים.

מכון הסרת שיער בראשון לציון של הלגה רקנטי :

אם אתם מעוניינים לבצע הסרת שיער כתפיים, בין אם באמצעות שיטת ה – SHR או באמצעות הפורמקס, אתם מוזמנים אל מכון הקוסמטיקה של הלגה רקנטי, הממוקם בראשון לציון, ומציע מגוון של טיפולים אסתטיים שונים, לרבות טיפולי הסרת שיער לצמיתות בכל הגוף לנשים וגברים, המתאימים במיוחד גם לאזור הכתפיים. הלגה רקנטי, בעלת ניסיון של מעל עשרים שנה בתחום הקוסמטיקה הפארא רפואית ומנהלת מכון קוסמטיקה זה, מאפשרת לכם ליהנות מפתרונות קוסמטיים מתקדמים ויעילים במיוחד. צוות המקום, הכולל 20 מטפלות קוסמטיקאיות בעלות הכשרה וניסיון רב בתחום, ישמח לעמוד לרשותכם ולהתאים לכם את הטיפול הנכון ביותר. האווירה החמימה והביתית במרכז האסתטיקה בראשון לציון, היחס האישי ורמת המקצועיות הגבוהה הן הסיבות הנכונות ביותר לפנות אל המכון וליהנות מהפתרונות החדישים והמתאימים עבורכם. התקשרו עוד היום ותאמו פגישת ייעוץ ללא התחייבות כדי שתתאפשר התאמתו של טיפול הסרת השיער האפקטיבי והיעיל ביותר עבורכם.

הסרת שיער באינפרא אדום לגברים – טיפול הדגמה חינם

הסרת שיער לגברים בכל חלקי הגוף – אינפרא אדום באזור המרכז:

גברים רבים, בשנים האחרונות, החלו גם הם לגלות את יתרונותיו של טיפול הסרת שיער, המוצע לגברים ונשים כאחד. הטיפוח העצמי והרצון להיראות טוב, הפכו נחלת הגברים גם כן וניתן למצוא לא מעט גברים הנעזרים בשירותיהן של קוסמטיקאיות, בין אם במסגרת טיפולי הסרת שיער ובין אם במסגרת טיפולי פנים לגברים.

האפשרות להיפטר משיער עודף באזורים שונים בגוף, בעזרתם של פתרונות מתקדמים ואיכותיים במיוחד, הופכת את טיפולי הסרת שיער לגברים לפופולאריים יותר ויותר, בהשוואה לפתרונות אחרים, המוצעים בשוק.

הסרת שיער לגברים – להסיר שיער כדי להיראות טוב יותר

גברים, הפונים אל מכוני הקוסמטיקה לצורך טיפולי הסרת שיער, סובלים, לא אחת, מבעיות של שיעור יתר באזורים שונים, המובילות לתחושת חוסר נוחות ואי נעימות. גברים אחרים מעוניינים ליהנות מעור חלק לחלוטין ללא שיער ואילו אחרים מבקשים לדלל את כמות השיער באזורים שונים בגופם. בעוד שגילוח השיער או אפילו שימוש במחט חשמלית אינם פתרונות המתאימים לטווח זמן ארוך, מציע שוק הטיפולים הקוסמטיים טיפולים מתקדמים במיוחד. אם בעבר השתמשו קוסמטיקאיות רבות בפתרונות שונים שאפשרו, אמנם, את הרחקת השיער, בין אם אצל גברים ובין אם אצל נשים, באמצעות תכשירים שונים, הרי שכיום ניתן ליהנות מפתרונות קוסמטיים מצוינים, העושים זאת באופן יעיל במיוחד, עבור גברים המבקשים גם הם לבצע טיפולי הסרת שיער.

טיפולי הסרת שיער לגברים – איך זה נעשה

טיפולי הסרת שיער לגברים נעשים באותו האופן, כפי שנעשים לנשים. הטכנולוגיה המתקדמת כול כך וההתפתחויות בתחום הטיפולים הקוסמטיים, הביאו לשימוש בפתרון מוצלח במיוחד, המאפשר את העלמתו של 80% מהשיער, וזאת לרוב תוך שמונה עד עשרה טיפולים בלבד. חימום זקיק השערה באמצעות אור אינפרא אדום מאדה את נוזל שורש השערה ומביא להעלמתה לצמיתות. פתרון זה מאפשר להתמודד בהצלחה עם בעיית שיעור יתר בכל חלקי הגוף, וגם עם סוגי שיער, שנחשבו בעבר לבעייתיים וקשים לטיפול. בין אם מדובר במניע אסתטי או בעיות בריאותיות, טיפול זה יעיל במיוחד ומציע סיכויי הצלחה גבוהים ביותר.

טיפולים קוסמטיים במכון הקוסמטיקה של הלגה רקנטי

מכון הקוסמטיקה של הלגה רקנטי, הממוקם בראשון לציון, מזמין אתכם הגברים ליהנות ממגוון של פתרונות קוסמטיים יעילים במיוחד, לצורך התמודדות עם שיעור היתר, באזורים השונים בגוף. אם בעבר נעזרו רק הנשים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים לצורך הסרת שיער, הרי שכיום המודעות הגבוהה והטיפוח העצמי בקרב הגברים, הובילו גם אותם לגלות את נפלאות הטיפולים השונים. מכון הקוסמטיקה של הלגה רקנטי, מציע מבחר של טיפולים קוסמטיים לגברים , לצד טיפולי הסרת שיער. נשות המקצוע במכון זה, שהינן חלק מצוות גדול של 28 נשים, מיומנות במיוחד ובעלות הכשרה מתאימה לטיפולים אלה. "שיטת הלגה", שפותחה על ידי הלגה רקנטי, ומוכרת בתחום הקוסמטיקה תקופה ארוכה, מאפשרת שילוב בין פתרונות קוסמטיים שונים לבין אורח חיים בריא. אתם מוזמנים לפנות אל מכון הקוסמטיקה של הלגה רקנטי עוד היום וליהנות מעור חלק, ללא שיער מיותר, וכן משפע של טיפולים קוסמטיים לגברים אחרים.

התקשר עוד היום 1800-288-266 לקביעת טיפול הסרת שיער לגבר הדגמה חינם !

הסרת שיער באינפרא בכל חלקי הגוף-טיפול הדגמה חינם

כולנו רוצים שיער מלא ושופע, נכון? הבעיה מתחילה כאשר השיער אינו מתרכז רק בראש, אלא מופיע במקומות אחרים בגוף. שערות מיותרות ברגליים, בזרועות, בפנים, בבטן, בחזה ובמפשעה הן מטרד מעיק הגורם לאי נעימות, קושי באינטימיות ולירידה בתחושת הביטחון העצמי.

כגודל הבעיה, כך גם כמות הפתרונות שהוצעו בשוק במשך השנים והם לא אידיאליים. גילוח מחזיק מעמד יומיים, מחט חשמלית כואבת בצורה שרובנו מגדירים כבלתי נסבלת, ושיטות אחרות הוכחו פשוט כבלתי יעילות: אפילו אחרי 20 טיפולים רוב השיער חוזר וצומח.

בדיוק בגלל הסיבות האלה, גם אני הייתי סקפטית כאשר הוצגה בפני השיטה החדשנית להסרת שיער באמצעות גלי חום. לא הסכמתי לרכוש אותה עבור המכון שלי לפני שניסיתי ולמרות שניגשתי לעניין סקפטית, המכשיר עבד.

אני מזמינה גם אותך ליהנות מהתגלית שמשנה חיים של הרבה נשים, גברים ואפילו ילדים.

השיער הבלתי רצוי מורחק ע"י חימום זקיק השערה באור אינפרא אדום. החימום מאדה את נוזל שורש השערה והשערה נעלמת לצמיתות. המכשיר מאפשר להתמודד בהצלחה מרבית עם בעייתשעור יתר בכל חלקי הגוף ועם סוגי שיער שנחשבו בעבר לבעייתיים וקשים לטיפול. לקוחותינו גילו כי בדרך כלל לאחר 8-9 טיפולים קלים ולא כואבים, 80% מהשיער נעלם לגמרי. 20% מהשיער יכול לצמוח שוב, אך מדובר בשערות דקיקות בהרבה.

אני מזמינה אתכם למכון שלי כדי לחוות הדגמה חינם של המכשיר על גופכם!

שיטת הלגה רקנטי
HELGA REKANATI

מלא/י את הפרטים , מבטיחים לחזור בהקדם

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
Call Now Button דילוג לתוכן