טיפול
אנטי אייג'ינג

טיפול
אנטי אייג'ינג

שיטת הלגה רקנטי מציעה פתרון אנטי אייג'ינג שהוביל למאות סיפורי הצלחה

טיפול אנטי אייג'ינג מרבית האנשים בעולם מעוניינים בחיים ארוכים ומאושרים, במשך שני העשורים האחרונים המדע והמחקר עסוקים בחיפוש אחר פתרונות שיסייעו לנו להאט את קצב ההזדקנות וחשוב מכך להישאר צעירים. אנטי אייג'ינג הפך ללא ספק לאחד מהתחומים המרכזיים של עולם האסתטיקה, אשר מחפש פתרונות להצערת מראה עור הפנים בעיקר.

אנטי אייג'ינג ההתמודדות עם תופעות ההתבגרות

הזדקנות העור היא תהליך משולב המושפע על ידי גורמים פנימיים וחיצוניים כדוגמת חשיפה לשמש, תזונה לא נכונה, שינויים הורמונליים, מטבוליים וכמובן גם הזדקנות. שינויים אלה ישפיעו על עור הפנים שעשוי לסבול מקמטים, איבוד אלסטיות, כתמים ועוד ולכן תעשיית האסתטיקה מנסה בעשורים האחרונים למצוא פתרונות אפשריים שיסייעו לנו להתמודד עם שינויים כדוגמת שקיעת עיניים, קמטים, רפיון עור הצוואר הגורמים לנו לראות זקנים ועייפים יותר.

כמעט בכל יום אנו חשופים לפרסומים על מוצרים וטיפולים חדשים שאמורים לספק לנו פתרון אך בסופו של דבר לא מצליחים לייצר שינוי מהותי לאורך זמן, ומחייבים אותנו לבצע טיפולים באופן תדיר או לבחור בפתרון קיצוני יותר של ניתוחים פלסטיים.

רגע לפני שבוחרים בניתוח כפתרון לאנטי אייג'ינג

"ניתוח פלסטי הוא אחד הפתרונות האפשריים, אך רגע לפני שאת בוחרת בו כפתרון לרפיון עור וקמטים, או למראה צעיר יותר כדאי שתכירי את הפתרונות האחרים שיכולים לסייע לך להראות ולהרגיש צעירה" מסבירה הלגה רקנטי, מפתחת שיטת הלגה רקנטי והאישה שמובילה את ענף האסתטיקה בישראל בעשורים האחרונים.

אפשר להשיג תוצאות מוכחות שנשמרות לאורך זמן באמצעות טיפול הוליסטי שכולל התמודדות עם הזדקנות העור ממספר כיוונים ובשילוב של מרכיבים שונים. "כאשר פיתחתי את שיטת הלגה רקנטי ככלי להתמודדות עם הזדקנות העור במסגרת טיפולי אנטי אייג'ינג, הבנתי את החשיבות של ריכוז מאמצים ומלחמה כוללת בתופעה" מסבירה הלגה.

שלושה שלבים שמהווים את הפתרון לאנטי אייג'ינג

השיטה הייחודית אשר נבנתה מתוך הקשבה ללקוחות והתאמה אישית לצרכים כוללת שלושה מרכיבים המשולבים אחד בשני ורק טיפול כולל שמעניק התייחסות לכל שלושת השלבים בו זמנית יכול באמת לייצר שינוי ותוצאות מוכחות לאורך זמן. השלב הראשון הוא שלב הטיפול במסגרתו איש מקצוע במרכז הלגה רקנטי מבצע אבחון מעמיק כדי לאבחן ולהתאים את הטיפולים המתקדמים ביותר שיסייעו להשיג תוצאות. "במסגרת השלב הטיפולי אנו לא בוחרים בשיטה אחת אלא בונים סדרת טיפולים המשלבת מספר שיטות מתקדמות כדוגמת מזו תרפיה, הזרקות, גלי רדיו, אולטרא סאונד, פילינג ואחרות. השילוב בין השיטות מעניק אפקט מועצם שגורם להשפעה ממשית" מסבירה הלגה רקנטי. השלב השני של שיטת הלגה רקנטי הינו שלב השינוי במסגרתו יותאמו ללקוחה תכשירים פעילים שמטרתם לבנות את העור מחדש, לעודד את התחדשותו ולמעשה לחזק את יכולות האנטי אייג'נג שלו. "אך כאן לא עוצרת השיטה שכן אני מאמינה בפתרון הוליסטי ולכן השלב השלישי בשיטה הוא שלב השימור, כאן נתאים לכל לקוחה תוספי מזון בהתאמה אישית. לתוספים אלה יש חשיבות רבה בבניית הרקמה התומכת  והענקת לחות לתאי העור אך הפעילות החשובה ביותר שלהם היא חיזוק המערכת שנועדה להגן מפני קמטוטים, נזקי שמש ושינויים גנטיים" מסבירה הלגה רקנטי.

השיטה שהוכחה כמסייעת לאנטי אייג'ינג

"אני לא מאמינה בפתרונות קסם, לכן פיתחתי את השיטה שלי תוך הקפדה על מתן מענה הוליסטי שמספק תוצאות מוכחות לאורך זמן" מסבירה הלגה רקנטי," העובדה שלאורך עשרות שנים אני פוגשת בכל שבוע את סיפורי ההצלחה, אותן נשים שבחרו בשיטה המנצחת והשיגו תוצאות מעניקה לי את הסיפוק הגדול ביותר ואת הכוח להמשיך ללמוד ולפתח פתרונות הוליסטיים".

"כשאני פוגשת את שולה, אישה מדהימה בת 70, שהגיעה אלינו למרכז הלגה רקנטי מיואשת וכיום קורנת מאושר וזוכה למחמאות מכל הסובבים או את לימור, אישה בת 54 שבכל פעם פוגשת אותי ומספרת לי שהיא נראית ומרגישה בת 30 אני יודעת שהצלחתי והשיטה שלי באמת מסייעת להצערה ולמיצוק של העור" מסיימת הלגה.

שיטת הלגה רקנטי מציעה פתרון אנטי אייג'ינג שהוביל למאות סיפורי הצלחה