טיפול
אנטי אייג'ינג

טיפול
אנטי אייג'ינג

שיטת הלגה רקנטי מציעה פתרון אנטי אייג'ינג שהוביל למאות סיפורי הצלחה

טיפול אנטי אייג'ינג מרבית האנשים בעולם מעוניינים בחיים ארוכים ומאושרים, במשך שני העשורים האחרונים המדע והמחקר עסוקים בחיפוש אחר פתרונות שיסייעו לנו להאט את קצב ההזדקנות וחשוב מכך להישאר צעירים. אנטי אייג'ינג הפך ללא ספק לאחד מהתחומים המרכזיים של עולם האסתטיקה, אשר מחפש פתרונות להצערת מראה עור הפנים בעיקר.

אנטי אייג'ינג ההתמודדות עם תופעות ההתבגרות

הזדקנות העור היא תהליך משולב המושפע על ידי גורמים פנימיים וחיצוניים כדוגמת חשיפה לשמש, תזונה לא נכונה, שינויים הורמונליים, מטבוליים וכמובן גם הזדקנות. שינויים אלה ישפיעו על עור הפנים שעשוי לסבול מקמטים, איבוד אלסטיות, כתמים ועוד ולכן תעשיית האסתטיקה מנסה בעשורים האחרונים למצוא פתרונות אפשריים שיסייעו לנו להתמודד עם שינויים כדוגמת שקיעת עיניים, קמטים, רפיון עור הצוואר הגורמים לנו לראות זקנים ועייפים יותר.

כמעט בכל יום אנו חשופים לפרסומים על מוצרים וטיפולים חדשים שאמורים לספק לנו פתרון אך בסופו של דבר לא מצליחים לייצר שינוי מהותי לאורך זמן, ומחייבים אותנו לבצע טיפולים באופן תדיר או לבחור בפתרון קיצוני יותר של ניתוחים פלסטיים.

רגע לפני שבוחרים בניתוח כפתרון לאנטי אייג'ינג

"ניתוח פלסטי הוא אחד הפתרונות האפשריים, אך רגע לפני שאת בוחרת בו כפתרון לרפיון עור וקמטים, או למראה צעיר יותר כדאי שתכירי את הפתרונות האחרים שיכולים לסייע לך להראות ולהרגיש צעירה" מסבירה הלגה רקנטי, מפתחת שיטת הלגה רקנטי והאישה שמובילה את ענף האסתטיקה בישראל בעשורים האחרונים.

אפשר להשיג תוצאות מוכחות שנשמרות לאורך זמן באמצעות טיפול הוליסטי שכולל התמודדות עם הזדקנות העור ממספר כיוונים ובשילוב של מרכיבים שונים. "כאשר פיתחתי את שיטת הלגה רקנטי ככלי להתמודדות עם הזדקנות העור במסגרת טיפולי אנטי אייג'ינג, הבנתי את החשיבות של ריכוז מאמצים ומלחמה כוללת בתופעה" מסבירה הלגה.

שלושה שלבים שמהווים את הפתרון לאנטי אייג'ינג

השיטה הייחודית אשר נבנתה מתוך הקשבה ללקוחות והתאמה אישית לצרכים כוללת שלושה מרכיבים המשולבים אחד בשני ורק טיפול כולל שמעניק התייחסות לכל שלושת השלבים בו זמנית יכול באמת לייצר שינוי ותוצאות מוכחות לאורך זמן. השלב הראשון הוא שלב הטיפול במסגרתו איש מקצוע במרכז הלגה רקנטי מבצע אבחון מעמיק כדי לאבחן ולהתאים את הטיפולים המתקדמים ביותר שיסייעו להשיג תוצאות. "במסגרת השלב הטיפולי אנו לא בוחרים בשיטה אחת אלא בונים סדרת טיפולים המשלבת מספר שיטות מתקדמות כדוגמת מזו תרפיה, הזרקות, גלי רדיו, אולטרא סאונד, פילינג ואחרות. השילוב בין השיטות מעניק אפקט מועצם שגורם להשפעה ממשית" מסבירה הלגה רקנטי. השלב השני של שיטת הלגה רקנטי הינו שלב השינוי במסגרתו יותאמו ללקוחה תכשירים פעילים שמטרתם לבנות את העור מחדש, לעודד את התחדשותו ולמעשה לחזק את יכולות האנטי אייג'נג שלו. "אך כאן לא עוצרת השיטה שכן אני מאמינה בפתרון הוליסטי ולכן השלב השלישי בשיטה הוא שלב השימור, כאן נתאים לכל לקוחה תוספי מזון בהתאמה אישית. לתוספים אלה יש חשיבות רבה בבניית הרקמה התומכת  והענקת לחות לתאי העור אך הפעילות החשובה ביותר שלהם היא חיזוק המערכת שנועדה להגן מפני קמטוטים, נזקי שמש ושינויים גנטיים" מסבירה הלגה רקנטי.

השיטה שהוכחה כמסייעת לאנטי אייג'ינג

"אני לא מאמינה בפתרונות קסם, לכן פיתחתי את השיטה שלי תוך הקפדה על מתן מענה הוליסטי שמספק תוצאות מוכחות לאורך זמן" מסבירה הלגה רקנטי," העובדה שלאורך עשרות שנים אני פוגשת בכל שבוע את סיפורי ההצלחה, אותן נשים שבחרו בשיטה המנצחת והשיגו תוצאות מעניקה לי את הסיפוק הגדול ביותר ואת הכוח להמשיך ללמוד ולפתח פתרונות הוליסטיים".

"כשאני פוגשת את שולה, אישה מדהימה בת 70, שהגיעה אלינו למרכז הלגה רקנטי מיואשת וכיום קורנת מאושר וזוכה למחמאות מכל הסובבים או את לימור, אישה בת 54 שבכל פעם פוגשת אותי ומספרת לי שהיא נראית ומרגישה בת 30 אני יודעת שהצלחתי והשיטה שלי באמת מסייעת להצערה ולמיצוק של העור" מסיימת הלגה.

שיטת הלגה רקנטי מציעה פתרון אנטי אייג'ינג שהוביל למאות סיפורי הצלחה

השיטה

  1. טיפול – מטשטשים‭ ‬את‭ ‬הקמטוטים‭,‬ נהנים‭ ‬מעור‭ ‬מהודק הגיל, נזקי הסביבה והאקלים, תרופות והריונות פוגעים בסיבי הקולגן והאלסטין בעור מובילים לרפיון שרירים ולמראה עור רפוי, דווקא במקומות הבולטים ביותר בגוף. בשונה מהטיפולים המקובלים, המתמקדים בהקניית לחות לעור, שיטת HELGA מציעה שילוב בלעדי של אבחון מדויק לאיתור הגורמים לבעיה וטיפול באמצעות הטכניקות המובילות בעולם.
  2. שינוי בניית‭ ‬העור – ‬התחדשות‭ ‬ואנטי‭ ‬אייג’ינג כחלק מהגישה הטיפולית המתקדמת של שיטת HELGA, נבנית עבורך סדרה אישית של תכשירים פעילים, בהתאם לאופייה היחודי של הבעיה. שימוש יומיומי בתכשירים המתקדמים תורם לבנייה מחודשת של עורך, מעודד את התחדשותו ומחזק את יכולות האנטי אייג’ינג שלו.
  3. שימור – העצמת‭ ‬מנגנון‭ ‬ההגנה‭ ‬הטבעי‭ ‬של‭ ‬הגוף‭ ‬ אחד המאפיינים הבלעדיים של הטיפול בשיטת HELGA הוא בניית העור מבפנים, באמצעות התאמת תוספי מזון. השילוב של התוספים השונים בונה מחדש רקמה תומכת לעור, מעניק לו לחות וחומרים אותם מתקשה הגוף לספק לו במהלך תהליך ההתאוששות ומחזק את יכולתו הטבעית למנוע קמטוטים ונזקי שמש וגנטיקה.

להלגה ולצוות המהממות! אתמול אחרי מפגש עם חברות ילדות, הבחנתי כמה העור שלי נראה שונה. צעיר יותר,חיוני יותר, ללא כתמים. שמחתי לראות ולדעת שבזכות טיפול ה BDR ופוטו שאני עוברת כאן במכון אני מצליחה בגיל 46 להראות צעירה יותר עם עור יפה יותר. תודה והמשיכו בעבודה הנהדרת.

רציתי להודות לכן על הטיפול הנפלא שאני מבצעת אצלכם. אני עוברת טיפולי הידרה ליפט. הגעתי לטיפול מס' 8 ובכל טיפול אני יוצאת זוהרת, אני מרגישה את השינויים שחלים בי בכל טיפול וטיפול . הטיפול פשוט מחייה לי את עור הפנים, ממצק ומזהיר. אני בגיל 54 וזה הטיפול היחיד שאני עוברת ומרוצה מאוד מאוד. אז תודה לצוות הנפלא תמשיכו להיות כמו שאתם.

אני בת 70 פלוס, הגעתי למכון הלגה לאחר מות בעלי עם עור מקומט מאוד ורפוי. עשיתי טיפולי פנים: BDR, פוטו, טיפולי לחות והשינוי היה מדהים. איש לא נותן לי את גילי האמיתי. אני מורה ליוגה ועוסקת ברפואת המזרח והתלמידים והלקוחות שלי מחמיאים לי בלי סוף. לאחרונה עשיתי הזרקות שנתנו את השידרוג הסופי אני ממשיכה לטפל על מנת לשמור על התוצאות.

אני ובתי הצעירה מטופלות מזה חצי שנה במכון הלגה בטיפולים מגוונים. הסיבה להגעתנו מזיכרון יעקב עד לראשון לציון נעוצה בהעדר פתרונות לבעייתנו. כל זאת חרף התייעצות עם רופאי עור מהשורה הראשונה בארץ. עד אשר בתי הצעירה גילתה את מכון הלגה. בסדרת BDR נעלמו כליל סימני העבר כתוצאה מאקנה. העור קיבל מרקם חלק וגרם לבתי אושר רב והעלאת המורל האישי. בעקבותיה, הגעתי לסדרת פוטו במטרה להעלמת אדמומיות בעור שלא ניתן לה פתרון אצל רופאי העור המהוללים ביותר בארצנו. חרף עיסוקי הטובעניים מצאתי עצמי נוסעת פעמיים בשבוע למכון הלגה. לאחר מכן עברת החדרת לחויות: "מה עשית לעור שלך"?: הקינוח אמנם יקר אך תוצאותיו מרשימות באופן גורף. סידרת חבישות להצרות ההיקפים. נאלצתי להחליף את הגרדרובה בעקבות ההיצרות המשמעותית שחלה בגופי. אין מילים בפי לתאר את השינויים הדרמטיים בפני ובגופי לנוכח הטכנולוגיה, הידע המקצועי, המסירות והיחס האישי שניתן לי ולבתי במכון הלגה. יישר כח!!! ד"ר……א.כ

אני לקוחה במכון שנים רבות, עוד בזמן שהלגה עבדה כקוסמטיקאית בביתה. אני עושה במכון מגוון טיפולים. כיום עברתי את גיל 62 אני בעלת עור בהיר , וחשוב היה לי להעלים 3 כתמי פיגמנטציה שהיו לי בפנים. עשיתי טיפולי פוטו וההצלחה טובה מאוד. כמו כן עשיתי לאחרונה הזרקות, בוטוקוס באזור המצח והרמת עצמות לחי. אני מקבלת כל הזמן מחמאות, ידוע לי שאני לא נראית כפי גילי וזאת כתוצאה מטיפולים שאני עושה במכון. על כך אני מודה לכל הצוות במכון מ א. ת.

הלגה שלום, רציתי לשתף אותך, סיימתי 6 טיפולים במהלך חצי שנה של תאי גזע, הטיפולים כידוע כואבים ולעיתים מאוד מעייפים אך התוצאה.. מדהימההההה מהניסיון שעברתי אני סבורה שחשוב לעשות את כל הסדרה. התוצאות מדברות בעד עצמן. אני מקבלת בלי סוף מחמאות על מראה צעיר בעשרים ויותר שנים מגילי האמיתי. למרות שיש לי עור רגיש ולמרות שאחרי טיפול הוא מאוד אדום ולעיתים לוקח יותר זמן שיירגע בסופו של תהליך והתוצאות מאוד מרשימות. יישר כח !

מאמרים קשורים : קמטים - טיפול נגד קמטים

close portrait aged woman before after facial rejuvenation procedure correction chin shape liposuction neck result procedure clinic aesthetic medicine

הטיפול החדשני לסנטר כפול

על הטיפול החדשני לסנטר כפול שכובש את ישראל כבר שמעת? אחת התופעות השכיחות שאותן מנסה תעשיית האסתטיקה לפתור כבר שנים ארוכות היא סנטר כפול, נשים

קרא עוד »
מידע שימושי לקראת הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים

סנטר כפול – מהו הפתרון?

נשים רבות מגלות כי הן בעלות סטר כפול. המראה הלא מלבב מציק להן, הן חשות מאד לא בנוח ולכן מחפשות פתרונות אסתטיים שיקום הסנטר כדי

קרא עוד »
טיפול החדשני לסנטר כפול

טיפול בסנטר כפול ללא ניתוח

איך להיפטר מסנטר כפול בלי ניתוח? סנטר כפול נוצר מהשמנה, מצורת מבנה הפנים וגם מהידלדלות העור בגיל מבוגר. הסנטר הכפול משפיע על כל מראה הפנים

קרא עוד »
שיטת הלגה רקנטי
HELGA REKANATI

מלא/י את הפרטים , מבטיחים לחזור בהקדם

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן