הלגה רקנטי
בקהילה

הלגה רקנטי
בקהילה

הלגה רקנטי בקהילה

מגיל צעיר תמיד האמנתי שאנחנו חיים במסגרת של ערבות הדדית, שכל אחת ואחד מאיתנו צריכים להסתכל הרבה מעבר לסביבה הקרובה ולדאוג לעשות יותר למען אחרים הזקוקים לכך. 

 

מהיום שהקמתי את המרכז לטיפולים אסתטיים שלי, לפני למעלה משלושה עשורים, תמיד דאגתי ליישם את האמונה שלי ולפיה התנדבות ונתינה לא מגיעים ממקום של תרומה, אלא מרצון לשנות את המצב ואת הסביבה שבה אנו חיים. 

 

כבעלת עסק אני רואה באחריות חברתית את הדרך היחידה שבה עלינו לצעוד, דרך המשלבת בין פעילות עסקית מחד ואימוץ של ערכים חברתיים ודאגה לסביבה שבה אנו פועלים מאידך. המטרה שלי היא לייצר השפעה חיובית בחברה שבה כולנו חיים ואת זה אני עושה באמצעות התנדבות ופעילות בפרויקטים מרגשים כדוגמת "אמור לא לסמים, אמור כן לחיים" וכן "הדרך אל האושר".

 

לפרויקט "אמור לא לסמים, אמור כן לחיים" יש חשיבות גדולה מבחינתי שכן בני הנוער אינם מבינים את ההשלכות של השימוש בסמים, וזה התפקיד שלנו להיות שם עבורם ולפעול הסברתית כדי לנסות ולמנוע מהם את השימוש בסמים"

 

פרויקט "הדרך אל האושר" יוצא מנקודת מבט של משבר מוסרי ואתי שחווה העולם, אנו חיים במציאות שבה עלינו ליטול את היוזמה ולספק כלים לחיים מאושרים יותר. הפרויקט מתבצע ב186 מדינות ברחבי העולם באמצעות מתנדבים המיישמים כללים של הגנה על הסביבה ופעילות למען שיפורה. 2022 01 20 at 22.23

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן