הצרת היקפים בירכיים

הצרת היקפים בירכיים

חולמת על ירכיים חטובות, סקסיות וגוף אסתטי? סובלת מצלוליטיס בירכיים או מעודפי שומן? טכנולוגיה חדשנית ובלעדית מאפשרת לך סוף סוף, אחת ולתמיד להשיג את הגוף שתמיד חלמת עליו. ירכיים חטובות הן לא רק לבגדי הספורט ובגד הים בקיץ, הן פשוט נותנו לנו תחושה טובה בכל יום מחדש.

הצרת היקפים בירכיים

הצרת היקפים בירכיים – איך זה עובד?

ובכן יש כמה שיטות לבצע הצרת היקפים בירכיים ביניהן המסת השומן באמצעות טכנולוגיית של גלי רדיו או הקפאת שומן או המסת שומן בקור.

המסת שומן, מיצוק העור והצרת היקפים בירכיים בעזרת גלי רדיו

גלי הרדיו חודרים לשכבות העמוקות של העור ומגיעים אל תאי השומן וכך ממיסים אותם. גלי הרדיו פועלים על בסיס אנרגית חום מה שבעצם גורם לריכוך מעטפת תאי השומן ולשחרורם לזרם הדם ואז שואבים את השומן המומס. אחד היתרונות הבולטים של טכנולוגית גלי הרדיו הוא מעצם היותם מעודדים תהליך מוגבר התורם לייצור קולגן ואלסטין מה שמעניק לעור מראה חלק ומוצק.

הקפאת שומן להצרת היקפים בירכיים

בשונה מטכנולוגיית גלי הרדיו, ניתן גם לבצע המסת שומן בקור באמצעות שימוש במכשיר מיוחד שמעביר לתאי השומן הנמצאים מתחת לעור קור שבעצם גורם לבידוד התאים ולהרס שלהם, זאת מבלי לפגוע ברקמות או בתאים האחרים.

מאיזה גיל ניתן להתחיל לבצע הצרת היקפים בירכיים וכמה טיפולים צריך לעבור?

את הטיפול ניתן להתחיל כבר מגיל 16. לרוב תבצע המטופלת בין 1-6 טיפולים כאשר התוצאות יכולות להחזיק שנים כאשר מקפידים על אורח חיים בריא הכולל בין השאר שמירה על תפריט תזונה בריא לצד ביצוע פעילות גופנית מתונה באופן קבוע.

במכון לטיפולים קוסמטיים של Helga עושים שימוש בשיטה בלעדית וייחודית, שימוש במכשור, פטנטים וחומרים פעילים במטרה להצר את ההיקפים בצורה יעילה, מהירה ואפקטיבית עם תוצאות לטווח הארוך. הטיפול אינו מלווה בתופעות לוואי ומיד אחריו ניתן לחזור לשגרה. אז אם גם את חושקת לירכיים חטובות וגוף אסתטי, פשוט השאירי את הפרטים שלך באתר שלנו או התקשרי ל – 1800-288-266 ונתאם לך פגישת ייעוץ בה יותאם עבורך טיפול באופן אישי התואם את הצרכים האישיים שלך.

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי