כתמים
בגב

כתמים
בגב

כתמים בגב הם לא גזרת גורל, תכירי את השיטה שתסייע לך להעלים אותם!

כתמים ופיגמנטציה בעור מובילים במרבית המקרים לתופעות של חוסר ביטחון ופגיעה בביטחון האישי, אם גם את לא מוכנה לחשוף את הגב בפני אנשים כנראה שעדיין לא שמעת על השיטה המנצחת מבית הלגה רקנטי.

 

פיגמנטציה, מהי ומהיכן היא מגיעה?

כאשר אנו מדברים על פיגמנטציה בגב אנו למעשה מדברים על שינוי בגוון העור, אשר יכול להתבטא בהופעתם של כתמים חומים או כתמים לבנים על גבי העור. גוון העור שלנו נקבע בהתאם למלנין, האחראי לצבע העור שילווה אותנו לאורך חיינו, כאשר רמות המלנין גבוהות יגרמו כתמים חומים על גופנו במיקומים שונים ובהם גב, ישבן, ידיים, רגליים ופנים.

קשה לאתר את הסיבה הראשית לפיגמנטציה אך היא נגרמת בשל נטייה גנטית או השפעה סביבתית כדוגמת חשיפה לשמש, הריון, טיפול תרופתי או דלקת בעור.

 

כיצד מתמודדים עם כתמים בגב?

כתמים חומים בגב אינם מראה נעים וללא ספק הם מובילים באופן ישיר לפגיעה בדימוי העצמי. אם גם את סובלת מכתמים חומים על העור בגב, כאלה שמונעים מימך ללכת לים כי את לא רוצה להסיר את החולצה, זה הזמן שתכירי את המרכז לטיפולים אסתטיים הלגה רקנטי אשר פועל בשיטה שונה ממרכזים אחרים ומצליח להוביל למאות הצלחות לאורך השנים.

אם גם את סובלת מכתמי פיגמנטציה בגב אשר הפריעו לך לאורך השנים, גם לאחר שניסית מגוון שיטות או טיפולים ולא השגת תוצאות זו ההזדמנות שלך להשיב את הביטחון העצמי ולשים סוף לכתמים החומים.

 

הטיפול המשולב לטיפול בכתמי עור בגב מבית הלגה רקנטי

כשהלגה רקנטי פתחה את המרכז לטיפולים אסתטיים שהיא עומדת בראשו לפני למעלה מ30 שנה, היא שמה לעצמה למטרה לפתח שיטה טיפולית וייחודית המבוססת על שילוב משולש ומנצח המשלב בין טיפולים, תזונה נכונה ושימוש בתכשירים לשימוש ביתי.  שיטת הלגה רקנטי הוכיחה את עצמה לאורך השנים והצליחה לייצר מאות סיפורי הצלחה אשר הפכו אותה לדבר הכי חם בעולם האסתטיקה בישראל, מה שמוביל לנשים רבות שמגיעות מרחבי כל הארץ למרכז הממוקם בראשון לציון.

 

אחד מהטיפולים המבוקשים ביותר במרכז לאורך השנים הוא הטיפול בכתמי פיגמנטציה בגב, נשים רבות מגיעות עם כתמים חומים בגב אשר פוגעים באסתטיקה שלהן ומצליחות להגיע לתוצאות של הסרת כתמי עור בגב בתוך 60 ימים, אך גם למניעה של הופעת הכתמים מחדש.

 

כיצד מטפלים בכתמים בגב?

השלב הראשון בשיטת הלגה רקנטי כולל אבחון מקיף שמטרתו לאתר את מקור הבעיה, מרגע שזו נמצאה עוברים למאמץ טיפולי המושג באמצעות שילוב של מספר טכנולוגיות המסייעות להחדיר חומרים פעילים אל שכבות העור העמוקות ובכך לטפל במקור של הבעיה. הטיפולים הינם מהמתקדמים ביותר בעולם וכוללים מכשור המסייע לפגוע בבסיסי התא שמייצרים את הכתמים ולפזרם, זאת לצד החדרת לחות וחומרי הבהרה.

לצד סדרת הטיפולים שתתואם לך באופן אישי, המומחים במרכז הלגה רקנטי ימליצו לך על שילוב של תכשירים ייחודיים שפותחו על ידי הלגה רקנטי ואשר יסייעו לך להילחם ולהעלים את הכתמים החומים על העור בגב ואף למנוע את הופעתם. כדי להשלים את המערכה המשולבת כנגד הכתמים והפיגמנטציה בגב תותאם לך תזונה נכונה בשילוב של תוספי מזון.

השילוב המשולש בין טיפול, שינוי ושימור מייצרים אפקט מצטבר שאותו לא ניתן להשיג באמצעים אחרים. הטיפול הייחודי שאותו תוכלי למצוא במרכז לטיפולים אסתטיים מבית הלגה רקנטי לטיפול בכתמים בגב הוא ללא ספק אחד המבוקשים בישראל והיחידי המסוגל לתרום בצורה ממשית ומשמעותית להעלמתם של הכתמים החומים בגב בתוך חודשיים ואף למנוע את חזרתם.

 

סוגי טיפול בכתמים ופיגמנטציה

הבהרה‭ ‬פעילה‭ – ‬יותר‭ ‬מהיר‭, ‬יותר‭ ‬יעיל‭.‬‭ ‬לאחר‭ ‬אבחון‭ ‬הכתם‭, ‬מותאם‭ ‬לך‭ ‬שילוב‭ ‬ייחודי‭ ‬של‭ ‬תכשירים‭ ‬בלעדיים‭, ‬המשלבים‭ ‬ויטמינים‭ ‬וחומצות‭ ‬פעילות‭. ‬המפגש‭ ‬של‭ ‬החומרים‭ ‬הפעילים‭ ‬השונים‭ ‬עם‭ ‬שכבת‭ ‬העור‭ ‬הפגועה‭, ‬מוביל‭ ‬לתחילת‭ ‬תהליך‭ ‬הבהרה‭, ‬כבר‭ ‬אחרי‭ ‬הטיפול‭ ‬הראשון‭

טיפול‭ ‬עומק‭ – ‬מפרקים‭ ‬את‭ ‬גורם‭ ‬הבעיה‭.‬‭ ‬שיטת‭ ‬טיפול‭ ‬המבוססת‭ ‬על‭ ‬שימוש‭ ‬בחומרים‭ ‬פעילים‭, ‬אשר‭ ‬חודרים‭ ‬לשכבות‭ ‬העור‭ ‬העמוקות‭ ‬של‭ ‬האזור‭ ‬הפגוע‭ ‬ומטפלים‭ ‬בגורם‭ ‬ליצירת‭ ‬הכתם‭. ‬לאחר‭ ‬מכן‭, ‬הם‭ ‬ממשיכים‭ ‬לחדור‭ ‬פנימה‭ ‬ויוצרים‭ ‬מנגנון‭ ‬המונע‭ ‬את‭ ‬הפיזור‭ ‬שלהם‭, ‬כדי‭ ‬להבטיח‭ ‬ריכוז‭ ‬גבוה‭ ‬ויעילות‭ ‬מרבית‭. ‬בשלב‭ ‬האחרון‭, ‬נעשה‭ ‬שימוש‭ ‬בתכשיר‭ ‬מיוחד‭, ‬אשר‭ ‬מעשיר‭ ‬את‭ ‬העור‭ ‬בחומרי‭ ‬הזנה‭ ‬מרגיעים‭, ‬המאפשרים‭ ‬המשך‭ ‬טיפול‭ ‬ושמירה‭ ‬על‭ ‬התוצאות‭ ‬ובנייה‭ ‬עצמית‭ ‬מחודשת‭. ‬

טיפול‭ ‬בגלי‭ ‬אור‭ – ‬לנצח‭ ‬את‭ ‬הכתמים‭. ‬אחד‭ ‬הטיפולים‭ ‬המובילים‭ ‬בעולם‭, ‬המבוסס‭ ‬על‭ ‬חדירת‭ ‬אור‭ ‬לעומק‭ ‬העור‭. ‬הטכנולוגיה‭ ‬הייחודית‭ ‬פוגעת‭ ‬בבסיס‭ ‬התא‭, ‬אשר‭ ‬מייצר‭ ‬את‭ ‬הכתם‭ ‬ומפזר‭ ‬אותו‭. ‬זהו‭ ‬הטיפול‭ ‬היחיד‭ ‬הפעל‭ ‬בעומקו‭ ‬של‭ ‬העור‭ ‬ומטפל‭ ‬ישירות‭ ‬במוקד‭ ‬הבעיה‭. ‬

טיפול‭ ‬בגלי‭ ‬אולטרא‭ ‬סאונד‭ – ‬חמש‭ ‬פעולות‭ ‬בטיפול‭ ‬אחד‭. ‬שימוש‭ ‬במכשיר‭ ‬אולטרא‭ ‬סאונד‭ ‬מתקדם‭, ‬המחדיר‭ ‬לחלקו‭ ‬הפנימי‭ ‬של‭ ‬העור‭ ‬חומרי‭ ‬לחות‭ ‬והבההרה‭. ‬הפעולה‭ ‬הייחודית‭ ‬ממריצה‭ ‬את‭ ‬פעילות‭ ‬התא‭, ‬משלימה‭ ‬את‭ ‬כמות‭ ‬המים‭ ‬החסרים‭ ‬בו‭, ‬משפרת‭ ‬את‭ ‬דחיסותו‭, ‬מבהירה‭ ‬את‭ ‬העור‭ ‬ומאזנת‭ ‬את‭ ‬מצב‭ ‬הלחות‭ ‬בחלקו‭ ‬הפנימי‭. ‬הפעולות‭ ‬המשולבות‭ ‬יוצרות‭ ‬איזון‭ ‬של‭ ‬הפיגמנט‭. ‬

השיטה

  1. טיפול – להיפטר‭ ‬מהכתמים‭ ‬הקיימים – הבסיס לתהליך הטיפול המתקדם של שיטת HELGA בכתמים הוא תהליך האבחון המקיף, המבטיח איתור של המקור לבעיה. בשלב הבא, נבנית תכנית טיפול אישית, המשלבת טכניקת טיפול אחת או יותר, מבין שלל הטכניקות המתקדמות שאנו מציעים.
  2. שינוי – לאזן‭ ‬את‭ ‬העור – כדי לתמוך בתהליך הטיפול המתקיים במכון, נוצר עבורך הרכב אישי של תכשירים יומיים. הפעולה המשולבת שלהם משחזרת את הפעילות הטבעית של העור, מבהירה אותו ואז מטפלת באופן נקודתי בכל כתם, בהתאם למאפיינים שלו.
  3. שימור – למנוע‭ ‬היווצרות‭ ‬כתמים‭ ‬חדשים – השילוב של מתח, גלולות, תרופות וחיים במדינה שטופת שמש, עלולים לגרום להיווצרות כתמים חדשים. כדי למנוע זאת, נבנות עבורך תכניות תנועה ותזונה אישיות, בשילוב תוספי מזון, המחזקים את היכולת הטבעית של הגוף להתגונן מפני השפעת הגורמים הללו על מראה העור.

נלחמות בכתמי העור גם בבית

2020 04 19 10.45.28
תכשירים לטיפול בפיגמנטציה מבית הלגה רקנטי (צלום: אלבום פרטי)

אחת התופעות שמלוות את התבגרות העור היא הפיגמנטציה, כתמים כהים או בהירים שפוגעים במראה האחיד של העור. החדשות הטובות הן שאפשר להילחם בפיגמנטציה גם מהבית בכמה צעדים פשוטים

ככל שאנחנו מתבגרות, כל הצצה במראה חושפת את התופעות הבלתי נמנעות שמביא איתו הגיל. לעור יש קצת פחות ברק, הפנים קצת פחות מוצקות, קמטוטים מופיעים סביב העיניים והפה וכתמים כהים או בהירים פוגמים במראה האחיד של העור. כתמי הפיגמנטציה הם תוצאה של התבגרות העור ושינויים הורמונליים והם גם המחיר שאנחנו משלמות על חשיפה לא זהירה מספיק לשמש בצעירותנו.

כמו תופעות אחרות שלהתבגרות העור, גם בפיגמנטציה אפשר לטפל במגוון דרכים מטיפול בעזרת מכשירים ייעודיים המבוססים על טכנולוגיית לייזר וקרני אור ועד לתכשירים קוסמטיים. הטיפולים הטכנולוגיים המתקדמים הם האפקטיביים ביותר, אך מדובר בטיפולים המלווים בכאב ושיש להם עלות לא מבוטלת, שלא כולן יכולות לעמוד בה. התכשירים הקוסמטיים מאפשרים לנו לבצע את הטיפול גם בעצמנו, בבית וגם אם את הפיגמנטציה אי אפשר להעלים לחלוטין, אפשר בעזרת התכשירים הקוסמטיים הנכונים, לשפר את המצב הקיים.

המוצרים שעוזרים להעלים את הפיגמנטציה

shutterstock 1433702288

אם כמוני עברת את גיל 40, ואפילו את גיל 30, את כנראה יודעת שקמטים הם לא הדבר היחיד שמעטר את הפנים. אחד מסימני הגיל ובעיקר במדינה רווית שמש כשלנו זה הפיגמנטציה, שעבורי כג'ינג'ית מנומשת שאינה חברה של השמש ואפילו לא ידידה, מדובר בלא פחות מהמכה ה-11. 

בימי סגר הקורונה ובהיעדר עבודה, פרנסה, חיי חברה או טעם כללי לחיים (למעט טעמו של היין), ניצלתי את הזמן לשלוש פעולות: סידור אובססיבי של הבית באופן שהיה מסב גאווה למארי קונדו ("סוד הקסם היפני") בכבודה ובעצמה, טעימת יינות שונים (וב"טעימה" הכוונה לגמיעה שבימים מתוקנים עשויה להחשב עילה לאשפוז במוסד גמילה…) וטיפוח בלתי פוסק של עור הפנים. 

טיפול בפיגמנטציה

שנים של חשיפה לשמש, שינויים הורמונליים וסימני הגיל הביאו להופעתם של כתמי פיגמנטציה לא נעימים על עור הפנים. יצאתי לדרך להיאבק בתופעה, בעזרת המומחית מספר אחת לעור הפנים

ממוצרי החנות לטיפול בפיגמנטציה

שיטת הלגה רקנטי
HELGA REKANATI

מלא/י את הפרטים , מבטיחים לחזור בהקדם

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן