2 3
6 1

תחום האסתטיקה בישראל

שוק האסתטיקה בישראל הוא שוק מפותח מאד וממשיך להתפתח. כיום מאד מקובל להזריק, לנתח ולשפר את המראה החיצוני וכמעט אין אדם בישראל שלא משתמש בתכשירים קוסמטיים. לשם ההבנה, על פי פורבס שוק הקוסמטיקה בישראל נאמד ב 8 מיליארד בשנה, שוק ההזרקות גדל פי 4 והוא מגלגל מעל 400 מיליון בשנה. על פי מרכז המחקר והמידע של הכנסת בכל שנה מבוצעים כ25 אלף ניתוחים פלסטיים.

תחום האסתטיקה בישראל הולך וגדל וניכר כי אם בעבר זו הייתה נחלת הנשים המבוגרות בלבד, כיום מגיל מאד צעיר נשים וגברים בוחרים להיעזר בטיפולים אסתטיים כדי לשפר את טיפוח היופי שלכם. יש להבין כי בשנים האחרונות, תאוצת הרשתות החברתיות ותרבות ה'סלפי' הובילו למודעות גבוהה מאד לטיפוח. תחום האתסטיקה  נחלק למספר תתי תחומים:

  1. ניתוחים כירורגיים – שינוי מראה הגוף באמצעות ניתוח פולשני (ניתוח פלסטי) המבוצע על ידי רופאים מורשים בלבד. ניתוחים אלו מתבצעים במרכזי אסתטיקה או על ידי רופאים פרטיים. ישנה רגולציה על תחום זה אך לצערנו, ישנם רופאים שאינן מקצועיים ועדיין מורשים לטפל ויכולים לייצר נזקים באמצעות הניתוחים שלהם. לרוב, לקוחות בתחום זה משתנים כל הזמן והם אינם לקוחות חוזרים, ישנם מעטים מלקוחות בתחום הניתוחים שמנתחים יותר מאזור אחד או שניים בחייהם.
  2. הזרקות – הזרקות לטיפול בקמטים או פיסול ועיצוב הפנים מבוצע על ידי רופאים מורשים. טיפולים אלו מתבצעים על ידי רופאים עצמאיים, על ידי רופאי שיניים, רופאים מרדימים ועל ידי מכוני אסתטיקה שמשלבים רופאים בטיפול וטיפוח במכון. ההזרקות הן כלי מהיר ויעיל לשיפור ופיסול הפנים אך הכול תלוי מה התוצאה הרצויה ומי מטפל. לרופאים שמטפלים רק בהזרקות, יש אינטרס גדול לשכנע את הלקוחות לקחת מספר רב של מזרקים ולא תמיד הכמות הזו נכונה. מעבר לכך, בגלל שגם רופאי שיניים וגם מרדימים יכולים להזריק, הם יכולים לפתוח קליניקה עצמאית ללא ידע רחב בתחום האסתטיקה ולהזריק חומרים לא איכותיים. לכן, מאד חשוב לבחון היכן מזריקים והאם התוצאות של אותו מכון/רופא מתאימים לתוצאות שמחפשים. בנוסף, הזרקות יכולות להחזיק בין 3 חודשים ועד שנתיים ולכן לרוב לקוחות שפונים להזרקות (גם הנאמנים שבהם) יפגשו את המכון/הקליניקה כל מספר חודשים/שנים.
  3. טיפולים אסתטיים – טיפולים המבוצעים על ידי מכשור ותכשירים לטיפוח הגוף והפנים באמצעות קוסמטיקאיות מוסמכות. טיפולים האסתטיים הם טיפולים מתמשכים שדואגים לשמור על עור הפנים והגוף לאורך זמן. לרוב בתחום זה משתמשים במכשור מתקדם שמאפשר להפחית את ההזדקנות ולחדש את העור. ישנן מגוון מאד רחב של מכונים וקוסמטיקאיות פרטיות שעובדות בתחום, ההבדל באיכות העבודה משתנה מאד ותלוי בקוסמטיקאית או המכון שבוחרים לטפל בו. לרוב טיפולים אסתטיים מייצרים קהל לקוחות נאמן משום שנדרש לטפל לאורך זמן כדי לשמור על התוצאות.
  4. מכוני אסתטיקה משולבים – ישנם מכוני אסתטיקה המשלבים את כלל או חלק מהאופציות הקודמות. היתרון הגדול במכוני אסתטיקה משולבים שהם מאפשרים ללקוחות מענה הוליסטי שמאפשר לבחור את הפתרון הכי נכון ללקוחות. ישנם לקוחות שזקוקים לחלק מהשירותים וחלקם זקוקים לכלל השירותים, מכון שמשלב מספק מענה לקהל לקוחות רחב יותר וכתוצאה משילוב ההזרקות עם הטיפולים האסתטיים הוא יכול לשמר קהל לקוחות נאמן. החיסרון במכון אסתטיקה משולב נובע מכך שנדרש ידע מקצועי רחב והמון ניסיון כדי להצליח לספק תוצאות מיטביות ללקוחות ולדאוג שכל אחד מהשירותים יהיה האיכותי ביותר.

מתלבטים איזה עסק בתחום האסתטיקה כדאי לכם לפתוח? בואו נשב לקפה ונשתף אתכם

במודל עסקי מנצח למכון אסתטיקה. למילוי שאלון התאמה https://forms.gle/Tn8FZTGLUyzj32wx7

אנחנו מזמינים אתכם
להיות חלק מהמשפחה
ולהנות מהצלחה!

אני רוצה להיות חלק מההצלחה

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן