סיפורי
הצלחה

סיפורי
הצלחה

אני בת 47 והגעתי להלגה לפני 5 שנים בעקבות פרסום שקיבלתי דרך הדואר. היתה לי בעיה באזור הפנים והגוף. עד שהגעתי להלגה ניסיתי הזרקות במקומות שונים ובמכונים שונים. עשיתי אצל הלגה טיפולי BDR, תאי גזע, פוטו, חמצן, הסרת שיער ולאחרונה הזרקות. התוצאות הם מדהימות, הפנים צעירות יותר, ללא פיגמנטציה. להזרקות יש השפעה נפלאה והייתי לפני כן במקומות אחרים. אני מרגישה נפלא ואנשים מסביבי אומרים לי שאני נראימת צעירה מכפי גילי ורציתי להודות לכל הצוות הנפלא!!

שמי שרון ואני בת 27 הגעתי למכון של הלגה בעקבות פצעים בגב ,ניסיתי בעבר המון משחות והלכתי לרופאי עור שונים אך כלום לא עזר. לאחר טיפול של שיוף אצל הלגה מיד ראיתי תוצאות של 70 % הצלחה והעור נראה הרבה יותר טוב. לכן אני רוצה להודות למכון של הלגה על התוצאות המדהימות .

בת 53, הגעתי למכון הלגה לפני 4 חודשים בעקבות פרסום באינטרנט היתה לי בעיה קוסמטית באזור הפנים שסבלתי ממנה כבר 3-4 שנים הבעיה גרמה לי ליובש בפנים ומראה פנים נפולות. עשיתי טיפולי פנים וזה נתן לי מענה. מרגישה שהעור עם יותר לחות רך ונעים יותר. אני מרגישה נהדר בעקבות זאת. ואנשים מסביבי מחמיאים לי שהעור נראה שונה וטוב יותר מבעבר. אני רוצה להודות למטפלת שלי שמטפלת בי בעדינות ברכות ובנאמנות והיא אדם מדהים.

אני דבורה, בת 64 מטופלת במכון מספר רב של שנים. עברתי סוגי טיפולים רבים לרבות טיפולי הבהרה, פוטו קוויאר ועוד. הטיפולים שיפרו את מראי – גרמו לי להרגשה טובה ולתגובות חיוביות מהסביבה. אני מאוד מרוצה ומודה להלגה שתמיד מחדשת ולצוות הבנות המטפלות המיומנות בעבודתן.

שלום אני בת 14 הגעתי להלגה לפני חודש וחצי דרך האינטרנט. הגעתי עם בעיה באזור הגב. אני סובלת מהבעיה הזו כבר שנה. הבעיה הזו גרמה לי לפצעים וכתמים בגב. חששתי מאוד שהטיפול לא יצליח ואחרי שעשיתי 2 שיופים באזור הגב היה שיפור ניכר בכתמים.. אני מרגישה עכשיו יותר טוב עם עצמי ואני יכולה ללבוש חולצות קצרות וללכת לים ולבריכה. אני רוצה להודות למטפלת שלי שתמכו בי ועזרו לי לאורך כל הדרך.

שמי רויטל ואני בת 42 ,הגעתי למכון של הלגה בגלל שקעים וכהות מאוד חזקה מתחת לעיניים. כשהגעתי להלגה אמרו לי שאני צריכה לעשות טיפולי ליפט לעניים וטיפול תאי גזע לעיניים.מטיפול לטיפול ראיתי את השינוי המדהים שמתחולל והיום אני במצב שאני לא צריכה להסתיר את הכהות שיש לי מתחת לעיניים משום שהיא כבר לא קיימת, חברים קרובים ומשפחה שרואים אותי היום לא מאמינים לשינוי המדהים הזה ואנשים שלא ראו אותי לפני פשוט לא מאמינים לכהות שהייתה לי מתחת לעיניים. תודה לצוות המדהים ולמטפלות המקסימות שליוו אותי לאורך כל הדרך.

מי רבקה ואני בת 60, הגעתי למכון הלגה בעקבות פרסום בפלייר. סבלתי מבטן נפוחה בעקבות הגיל וההריונות. ובפנים פיגמנטציה חריפה כולל המחשוף מקמטים ומרפיון העור. לבטן עשיתי טיפולי ניקוזים ואני מרגישה שהבטן נאספה. בפנים עשיתי טיפולי פוטו לכתמים ולמיצוק העור ורכשתי מוצרים של pca להבהרה. אני עדיין בסדרת הטיפולים ומרגישה שיפור מפעם לפעם.

שמי מרי ואני בת 48 והגעתי למכון של הלגה לפני כ3 חודשים באמצעות פרסום בפייסבוק, הגעתי עם בעיה באזור הפנים ואני סובלת מבעיה זו בשנתיים האחרונות במיוחד ,בעיה זו גרמה לי לחוסר ביטחון היות ואני קוסמטיקאית בעצמי שצריכה לשמש דוגמא .עד שהגעתי למכון של הלגה ניסיתי תכשירים שונים אך כלום לא עזר וכשהגעתי למכון של הלגה ידעתי שאני בידיים טובות. במכון של הלגה אמרו שאני צריכה לעשות סדרת טיפולי פנים והזרקות וכך עשיתי ואני מאושרת מאוד מהתוצאות שבזכותם אני אדם מאושר יותר ושמח יותר והבטחון עלה לי משום שאחרי הכל הפנים זה הכרטיס ביקור של האדם ועוד במיוחד לאישה קוסמטיקאית.

שמי יוגב ואני בן 28 הגעתי למכון של הלגה לפני כ3 חודשים בעקבות צלקות מאקנה נעורים ואני סובל מבעיה זו כבר 8 שנים הבעיה גרמה לי עד היום לחוסר בטחון ואי נעימות להסתכל במראה.עד שהגעתי למכון של הלגה ועשו לי סדרת טיפולי פנים שגרמו לשינוי יוצא מן הכלל ,נכון שמחיר טיפה יותר גבוהה לעומת מקומות אחרים אך כך גם התוצאות –עולות ללא ספק על כל מכון קוסמטיקה אחר שהייתי בו !

שמי ורד ואני בת 33 הגעתי ל"הלגה אסתטיקה" לפני כחודש בעקבות המלצת חברות . הגעתי עקב כתמים בגב ובישבן ואני סובלת מבעיה זו כבר חמש עשרה שנים,בעיה זו גרמה לי לא ללבוש גופיות ובגדי ים מפני שהרגשתי לא בנוח עם עצמי. עד שהגעתי להלגה ניסיתי המון טיפולים אצל רופאים מומחים כמו-רואקוטן , אנטיביוטיקות שונות ומשחות וכלום לא עזר. כשהגעתי להלגה חששתי בעיקר שהבעיה שלי כבר לא תיפתר ושתמיד אשאר עם הכתמים, נכון שהמחיר היה גבוה אך הוגן בהתייחסות לתוצאות המרשימות. הטיפולים שעשיתי עד כה הם שיוף גב וישבן וקרמים לטיפול. התוצאות שלי מהטיפולים אצל הלגה הן מרשימות במיוחד מפני שהכתמים התבהרו בצורה יוצאת מן הכלל והעור נראה בריא ומרגיש רך ונעים.כעת אני מרגישה יותר חופשייה ללכת עם גופיות ובגדי ים ,ותמיד כיף לשמוע את המחמאות של הסובבים אותי .לכן אני רוצה להודות למכון הלגה על הטיפולים ולצוות המסור שדאג לי לאורך כל הדרך.

שמי אור ואני בת 23 ,הגעתי למכון של הלגה לפני כחודש וחצי בעקבות פרסום באינטרנט. הגעתי עם בעיה באזור הישבן ואני סובלת מבעיה זו כבר 5 שנים . בעיה זו גרמה לי לאי נוחות והגבלה ביום יום ,עד שהגעתי להלגה וטיפלו בי באמצעות משחות שונות ,נכון שהמחיר היה טיפה גבוהה אבל שווה משום שרק הלגה יכלה לתת פתרון לבעיה שלי. נכון להיום אני מרגישה הרבה יותר טוב פיזית ומנטלית ולכן אני רוצה להודות למכון של הלגה על העבודה והיחס הטוב ביותר .

שמי אברהם ואני בן 48 הגעתי למכון של הלגה לפני כשנה בעקבות פרסום באינטרנט. הגעתי עם בעיה של פצעים שחורים בגב ואני סובל מבעיה זו כבר הרבה שנים ,בעיה זו גרמה לי עד היום לגירוד חזק בגב ללא הפסקה. עד שעשיתי 10 טיפולים של דיקור עם מחט והתוצאות מדהימות-הפסיקו לי הגירודים בגב ונעלמו הפצעים השחורים .לכן אני רוצה להודות לכולם על העבודה הטובה והיחס החם.

הלגה יקרה, התחלתי לפני כחודש להשתמש במוצרים החדשים שלך והם מדהימים!סוף סוף מצאתי ליין קוסמטי שמתאים לעור שלי שהוא גם יבש בחלקים מסויימים וגם שמנוני. אין לי בכלל פצעים מאז שאני משתמשת בסבון ברטינול ובויטמין סי כל יום.המגע כיפי,יש תחושה של נקיון והתחדשות של העור,העור עצמו מתוח, קורן ונקי. אני אוהבת את השיטה. סדרת המוצרים המהממת שלך מאפשרת לי לעשות טיפול מקצועי כמו במכון, בבית. אני מאושרת מהתוצאות ואני ממליצה מכל הלב לכל אחת להשתמש במוצרים שלך. ג'ודי בכר זמרת בינלאומית

מטופלת במכון מספר רב של שנים.עברתי את כל סוגי הטיפולים לרבות טיפולי הבהרה בשל כתמים במחשוף וביד וכן טיפולי פוטו בפנים.הטיפולים שיפרו את מראי גרמו לי להרגשה טובה, ולתגובות חיוביות מהסביבה.אני מאד מרוצה ומודה להלגה שתמיד מחדשת ולצוות הבנות המטפלות המיומנות בעבודתן.

הגעתי לטפל בעור פניי שהיה קצת מוזנח רפוי ומקומט המחיר שהוצע לי היה מעט גבוה בשבילי אבל שוכנעתי והיום אני מודה על כך עברתי בתור התחלה טיפולי החדרת לחויות כדי לטפל ביובש ובעייפות העור לאחר מכן התחלתי בטיפולי מיצוק והבהרה העור נראה היום בריא, קורן ויש הפחתה משמעותית בעומק הקמטים. התגובות שאני מקבלת מהסביבה גורמות לי לחייך ולהרגיש טוב עם עצמי אני מודה לכל הצוות ובמיוחד למטפלת שלי

הגעתי למכון הלגה דרך חברתי שכבר מטופלת כאן שנים הגעתי על מנת לטפל בקרטוזות על רוב הפנים , חשבתי שכבר זה לא יעבור לעולם. טופלתי אצל רופא עור שלא ממש צלח ונאמר לי להשלים עם המצב אבל המכון הצליח להוכיח לי שאין צורך להשלים עם הבעיה. היו קצת חששות לגבי מחיר ואולי לא יצליח. אבל התוצאות מושלמות אין קרטוזות בכלללל אני מודה למנהלת הטיפולים שעברה איתי את כל התהליך וטיפלה בי במקצועיות ! תודה

שמי דורון הגעתי במצב שעיר למכון . הורדתי שערות בגב נכון להיום יש לי תוצאות של 90% הטיפול האחרון נעשה כמעט נקודתי. הגב חלק. אני מרוצה ומודה למטפלת שלי על המקצועיות והסבלנות. תודה .

שמי עדי, הגעתי להלגה לפני חודש בעקבות פרסום באינטרנט עם הבעיה שלי של פצעים בגב. אני סובלת מזה כ 7 שנים. זה גרם לי לצלקות, והרבה מבוכה. עד שהגעתי להלגה ניסיתי משחות במרשם שלא עזרו בכללל! הטיפולים של הלגה עד כה עזרו לי! הגב נקי לגמריי ! הטיפולים והתפריט עשו פלאים! התוצאה היום 10+ היום אני יותר עם ביטחון להוריד חולצה בים! תודה למטפלת שלי על הטיפול המסור והנכונות לעזור ותודה ליועצת שסיפקה לי מענה לכל השאלות ועמדה בהבטחות שלה!

התחלתי לפני 3 חודשים טיפולי RF וטכני ספא. לפני כשבועיים הוספתי את טיפולי החבישות וברצוני לציין כי ניכר באופן משמעותי !!! צמצום היקפים בגופי, הנפיחות הניכרת בגופי ירדה והגוף הפך להיות מוצק הרבה יותר !!! יש לציין כי בהתחלה הייתי מאוד סקפטית, אך עם הזמן וכעבור מספר טיפולים ראיתי תוצאות מדהימות!!!! תודה ענקית למטפלת שלי מנהלת מחלקת טיפולי צלוליט, על הטיפולים המדהימים, החווייתים , על המסירות ועל העידוד !!! אוהבת אותך אורי. א.

אני בת 60+מה שמפריע לי זה רפיון חזק מאד שלא עזרו לי הטיפולים הסטנדרטייםלאחר מסע שכנועים ארוך הסכמתי לעשות הזרקות בשל הרפיון החזק הייתי צריכה מספר לא מבוטל של הזרקות . היו פחדים שלא ייראה טבעי, הכאב, המחיר ! היום חצי שנה לאחר ההזרקות אני עובדת במשרה בכירה עם אנשים בגיגלאים שונים ואני שמה לב שאנשים מסתכלים עליי ומזהים שינוי לטובה ולא מצביעים על מה השינוי שזה הזרקות בעיניי זו הצלחה כי השינוי לטובה ואף אחד לא מבחין שעשיתי משהו מלאכותי כמו הזרקות , זה נראה טוב וטבעי. אני ממשיכה לטפל במכון בטיפולי פנים לפי המלצת הקוסמטיקאיות על מנת לשמר את התוצאות.

שמי ברכה אני בת 70 פלוס הגעתי למכון הלגה לאחר מול בעלי עם עור מקומט מאד ורפוי.עשיתי טיפולי בי די אר, פוטו, טיפולי לחותהשינוי היה מדהים ! איש לא נותן לי את גילי האמיתי.אני מורה ליוגה ועוסקת ברפואת המזרח והתלמידים והלקוחות שלי מחמיאים לי בלי סוף . לאחרונה עשיתי הזרקות שנתנו את השידרוג הסופי !אני ממשיכה לטפל על מנת לשמור על תוצאות !

אני דבורה בת 64 מטופלת במכון מספר רב של שנים.עברתי את כל סוגי הטיפולים לרבות טיפולי הבהרה בשל כתמים במחשוף וביד וכן טיפולי פוטו בפנים. הטיפולים שיפרו את מראי גרמו לי להרגשה טובה, ולתגובות חיוביות מהסביבה.אני מאד מרוצה ומודה להלגה שתמיד מחדשת ולצוות הבנות המטפלות המיומנות בעבודתן.

עבור הלגה שמי ציונה בת 46. הגעתי אליכן בעקבות כתמי פיגמנטציה. התחלתי סדרה בת 6 מפגשים טיפול ממצק והעלמת כתמים . הטיפולים כללו מכשור עם החדרת תאי גזע ומרגע זה התחלתי לראות תוצאות וקבלתי הרבה מחמאות על המראה המרענן והקורן של פניי. סיימתי את הסדרה והתחלתי סדרה נוספת בגין שימור שילוב של תאי גזע ובי די אר אני מאד מרוצה וכייף לי כל פעם מחדש להגיע לכאן אני מקבלת את הטיפול על ידי מטפלת מקצועית, סבלנית , אדיבה ונחמדה !אוהבת אתכם

לכבוד מכון הלגה,אני לבונה בת 18.5 הגעתי למכון הלגה בגלל חטטים שהיו לי בפנים כתוצאה מפצעים ניסיתי לטפל בצורות שונות שלא עזרו לי. והייתי מאד סקפטית שvגעתי למכון ולא האמנתי שיוכלו לשפר את המראה שלי באמצעות טיפולי BDR היום אני נמצאת בטיפול הרביעי וכבר רואים שיפור !אני מאד מרוצה מהתוצאות שהיו שוות כל שקל.

שמי יעל גבת 39 מגיעה מנס ציונה קבלתי מס' מיילים והחלטתי לבדוק את העניין . היות וגיליתי קמטים באזור העיניים והגעתי לגיל שצריך כבר להתחיל לטפל. בעבר ניסיתי קרמים למיניהם אבל בכל זאת "זה רק קרם" התחלתי טיפול שנקרא הדרהליפט 16 טיפולים שמטרתם לטשטש קמטים ולהוציא כהויות מתחת לעיניים. קבלתי יחס חם ואישי מהמטפלת האישית! העקצוץ לפעמים לא ממש נעים בטיפול אבל שווה כל דקה אני ממליצה בחום

אני בת 68 ומטופלת אצל הלגה 22שנה. באתי למכון הלגה כדי לטפל בעור שלי . אני עושה טיפולי פנים של לחות, הזנה , פילינגים עדינים.כמו כן עשיתי במכון טיפולי הסרת שיער אני מרגישה שהפנים שלי נראות טוב ובמיוחד יחסים לבנות גילי.אני מקדפידה להגיע כל חודש וחצי ולכן התוצאה כה טובה !

אני בן 68 הגעתי למכון הלגה בגלל: פצעים בעור, כתמים כהים, אדמומיות חזקה, קמטים הטיפולים שנעשו לי: זריקות לקמטים פוטו לכתמים ולאדמומיות מוצרים לכל הבעיות שציינתי תוצאות נכון להיום: העור מוצק , אין פצעים, אין כתמים, הקמטים עדינים ביותר. אנשים רואים הבדל גדול מאוד, מחמיאים שלא מאמינים שזה הגיל שלי.

הגעתי למכון אחרי נסיונות רבים להעלמת הכתמים בגב. הגעתי למכון דרך האינטרנט נורא התרשמתי דרך האתר והחלטתי להגיע לפגישת יעוץ במכום. במהלך הפגישה הוסבר לי התהליך ועל השיטה המיוחדת. לאחר טיפול אחד התקלף לי כל הגב וראו שינוי ניכר, שבוע לאחר מכן נתנו לי מוצרים משלימים לטיפול, ולאחר כחודש בוצע טיפול שני נקודתי בלבד והתוצאות מדהימות ! תודה

הגעתי לטיפול בפיגמנטציה בישבן, שנגרמה מפצעונים שלא עברו ונרפאו לאט מאד. יותר מרופא עור אחד אמרו לי שזה המצב ואין דבר לטפל ולמנוע הופעה של פצעונים נוספים. הלגה המליצה לי על תפריט, טיפול מקדים וטיפול מיוחד להעלמת הכתמים הקיימים. כבר מהטיפול הראשון הרגשתי הבדל, העור היה נעים יותר והפצעים הפסיקו להופיע. כשהגעתי לטיפולים ראיתי תמונות של לפני ואחרי ולא יכולתי להאמין שהן אמיתיות. עד שעברתי את התהליך בעצמי. סווטה המטפלת המקסימה הסבירה לי את התהליך ואת הטיפול שלאחריו. הטיפול לא פשוט, קצת כואב וההחלמה גם. אבל שווה כל דקה של סבל. כל הכתמים נעלמו, אחרי טיפול אחד! אני מתחזקת ושומרת על העור שלי באמצעות התכשירים שקיבלתי במכון. תודה להלגה וסווטה

עברתי טיפול לבעיית אקנה בגב וברגליים, לאחר שני טיפולי שיוף ראיתי תוצאות מדהימות 80% מהפצעים עברו כולל סימנים שהיו קרוב לשנתיים. ממליצה בחום על הלגה היחס של המטפלות והצוות מדהים תודה רבה על הכל

ואו !!! ממש לא ציפיתי שאקבל תוצאה כזאת רק אחרי טיפול ראשון! ירידה של 29.5 סנטימטרים מכל מקום בגופי כולל בסנטר ובבטן ה"הריונית" שלי שאגירת הנוזלים המסיבית בה היא למעשה הסיבה לטיפול עצמו. עצם זה שאני מצליחה להצר בעוד מקומות שלא הצלחתי בעזרת אימוני הפלאטיס שלי -זה בונוס! המון תודה אני מרגישה שעשיתי החלטה הכי טובה שיכולתי לעשות, בנושא שגרם לי כל כך הרבה סבל במשך כה הרבה שנים. לא י כולה לחכות כבר לטיפול הבא..

שלום ! הגעתי להלגה מרכזים קוסמטיים בעזרת דוקטור גוגל היו לי פצעוני אקנה בישבן שהציקו לי מבחינה אסתטית, ובמיוחד במצבים אינטימיים. לאחר שיחת ייעוץ והתאמת טיפול עם סמדר הנחושה ..הבנתי שאני כבר באמצע נסיעה על הרכבת ושאין איך לרדת ממנה. שבוע לאחר מכן הגעתי לשיוף אצל מקדס שהכינה אותי שיהיו לי יומיים של עקצוצים ואחכ 3-5 ימים של קילופים. וכך היה ! שבוע לאחר מכן הגעתי לביקורת אצל יעל המתוקה והתוצאה מ ד ה י מ ה !!!!!!!!!!!! הביטחון והחיוך עלו ותחושת המבוכה חלפה..

הלגה שלום אני יודעת שאת בחו"ל ורציתי מסיבה זו לשתף אותך סיימתי 6 טיפולים במהלך חצי שנה של תאי גזע הטיפולים כידוע כואבים ולעיתים מאד אך, התוצאה מדהימה. מהניסיון שעברתי אני סבורה שחשוב לעשות את כל הסדרה. התוצאות מדברות בעד עצמן. אני מקבלת בלי סוף מחמאות על מראה צעיר בעשרים ויותר שנים מגילי האמיתי למרות שיש לי עור רגיש ולמרות שאחרי טיפול הוא מאד אדום ולעיתים לוקח יותר זמן שיירגע בסופו של תהליך התוצאות מאד מרשימות יישר כוח אפרת ד"ר אפרת קדם מחקר, השכלה ותעסוקה

אחרי כמה שנים של אקנה גב, טיפול ברקוטן הרבה תכשירים והרבה כאב ראש שלא עזרו לי. החלטתי לבוא למכון הלגה , שם הייתי לי בילי שעזרה לי, וליוותה אותי בכל הדרך עברתי טיפול שיוף ולאחר שבוע וחצי הגב נהיה פשוט חלללק ! מדהים תודה רבה לכולן

לצוות מכון הלגה היקר! לפני כשנה וחצי עברתי אצלכם סדרת טיפולי BDR ורכשתי במקביל שלושה סרומים ו2 מוצרי הבהרה, כולם של חברת PCA המצוינת – את המוצרים הבאים רכשתי בשנית מכיוון שעיקר הבעיה שלי היא כתמי פיגמנטציה שנגרמו ונגרמים שוב ושוב עקב חשיפת לא מבוקרת לשמש ונזקי פצעי אקנה: PCA SKIN Pigment Gel HQ Free Brightening Therapy® with TrueTone תוך כדי ששת הטיפולים חשתי בשיפור מראה העור, המוצקות שלו, המרגש והמראה באופן כללי – רענן יותר, צעיר יותר ומחודש. השיפור האמיתי חל תקופת זמן לאחר סיום סדרת הטיפולים ואני חשה בשיפור עד היום!!בנוסף, חשוב לי לציין כי 2 מוצרי ההבהרה שרכשתי בשנית עזרו לי במידה רבה מאד וכבר בטווח של שבועיים ראיתי שיפור עצום, יותר מאשר עם מוצרי הבהרה אחרים וניסיתי רבים אחרים. חשוב לי להוסיף כי עברתי טיפול הבהרה שקיבלתי במתנה מכם וטופלתי על-ידי אלין בצורה עדינה, מסורה ומקצועית מאד. נהניתי מכל רגע, היא פשוט מקסימה ונעימה ופינקה אותי באמת. תענוג!!! כל טוב ענת יפת.

לכ' מכון הלגהשמי בתיה הרבה שנים התלבטתי להגיע למכון שלכם מכוון שפחדתי.יום בהיר אחד הדלקתי את המחשב, נכנסתי לפנויים פנויות של מוטקה.קפצה לי מודעה של מכון הלגה.התקשרתי לחברתי ואמרתי לה הולכים למכון הזה.הגענו..קבלו אותנו בסבר פנים יפות, אוירה נעימה ולהפתעתי קיבלה אותי אחת בשם בילי שמתבררה היא הכירה אותי ממקום עבודתי. ישבתי איתה והסבירה לי בסבלנות רבה על הטיפול שאקבל. מיד נרשמתי בלי היסוס. הגעתי לטיפול הראשון מאד התרשמתי מכל הצוות .חוויה מדהימ היתה לי באותו יום. עשיתי את הטיפול והוא נפלא . ממליצה לכולם להגיע למכון .תודה בתיה

שמי רוית בת 37. מגיל 12 סבלתי מאקנה.לא האמנתי כי ניתן לטפל בבעיה. עברתי טיפולים קוסמטיים רבים ששיפרו את ניקיון הפנים . אולם כאן אצל הלגה עברתי טיפולי דיטוקס שעשו פלאים בעורי וכמו כן עוברת במקביל עם תאי גזע שמשפרים את העור מבחינת הצלקות. כבר אחרי טיפול דיטוקס אחד וטיפול תאי גזע אחד..אנשים שפגשו אותי החלו להחמיא. היתה הערה כמו : החלפת מייק אפ וזה נראה מעולה כשלא החלפתי שום מייק אפ , אלא שהטיפולים עשו את העבודה !ואני רק אחרי 2 טיפולי תאי גזע ו 3 טיפולי דיטוקס.

הגעתי בעקבות בעיית פיגמנטציה בפנים, מאוד סקפטית לאחר עשרות טיפולים שונים שלא הניבו תוצאות. אצל הלגה קיבלתי אבחון על סיבת הפיגמנטציה וכמובן טיפול שכולל סבון פנים ו 2 משחות כבר לאחר שבוע של שימוש רואים תוצאות, מעולם לא נתקלתי במוצרי הבהרה שבאמת עובדים וכל כך מהר ! אז תודה ומחכה להמשך.

הגעתי אחרי שלא מצאתי פתרון לכהות מתחת לעיניים שהצטברה לי במהלך השנים. אני בת 25 והתאכזבתי מכל תמונה שלי ופשוט הגעתי למסקנה שאני חייבת לטפל בעצמי. הגעתי לפגישת יעוץ שבה ממש הובטח לי שאני אראה שינוי , בתום 10 טיפולים של ליפט עיניים – משולב בניקוז רעלים והחדרת לחות אני יכולה להודות שמטיפול לטיפול ראיתי את השינוי שהולך ומתעצם ואני גאה להיות אחרי. תודה על הכל! סוף סוף אני יכולה להצטלם בלי חשש.

לכל המעוניין, התרשמתי לטובה מטיפולי הצרת היקפים , לדעתי זהו טיפול מהפכני וחכם, הכוונה שבטיפול זה מורידים היקפים בצורה משמעותית ומה שהכי חשוב ממקומות בהם באמת זקוקים לכך. בצעתי מספר טיפולים במכון ואני מאוד מרוצה , היחס המקצועי ואדיב שבמכון ואני מאוד מרוצה, היחס המקצועי ואדיב שבמכון והתוצאות המדהימות גורמות לי להרגשה מצוינת והכי חשוב שנראים טוב ומצמצמים היקפים בצורה רצויה. אני בת 33, אמא ל 3 ובאמת שיש לי "היסטוריה" של השמנה והרזיה והתנסתי בכול מני טיפולים, אך הטיפול הזה באמת משהו מיוחד ושווה את ההשקעה כי מביאה לתוצאות באמת. מרגישים בהבדל בבגדים ומרגישים הרגשה של גוף מאוזן ונקי.

הגעתי למכון אחרי נסיונות רבים להעלמת הכתמים בגב. הגעתי למכון דרך האינטרנט נורא התרשמתי דרך האתר והחלטתי להגיע לפגישת יעוץ במכום. במהלך הפגישה הוסבר לי התהליך ועל השיטה המיוחדת. לאחר טיפול אחד התקלף לי כל הגב וראו שינוי ניכר, שבוע לאחר מכן נתנו לי מוצרים משלימים לטיפול, ולאחר כחודש בוצע טיפול שני נקודתי בלבד והתוצאות מדהימות ! תודה א.י

עברתי טיפול לבעיית אקנה בגב וברגליים, לאחר שני טיפולי שיוף ראיתי תוצאות מדהימות 80% מהפצעים עברו כולל סימנים שהיו קרוב לשנתיים. ממליצה בחום על הלגה היחס של המטפלות והצוות מדהים תודה רבה על הכל צ.ב

סווטה המטפלת המקסימה הסבירה לי את התהליך ואת הטיפול שלאחריו. הטיפול לא פשוט, קצת כואב וההחלמה גם. אבל שווה כל דקה של סבל. כל הכתמים נעלמו, אחרי טיפול אחד! אני מתחזקת ושומרת על העור שלי באמצעות התכשירים שקיבלתי במכון. תודה להלגה

הלגה והצוות שלום אני רוצה לומר תודה על הטיפול שעברתי אצלכם בהצלחה גדולה כאשר באתי לפגישת ייעוץ כדי לשמוע על טיפול הפוסט אקנה, חששתי מאוד מן התהליך שאולי בסופו לא אהיה מרוצה. האזור שבו עברתי את הטיפול הוא מוסתר (לא חשוף לשמש), ולכן הצלקות והכתמים היו מאוד בולטים ומכוערים. לאחר ש"נסחבתי" עם המראה הזה שנים רבות, אשר גרמו לי להתבייש בכל פעם שאני לובשת בגד ים או בגדים קצרים, החלטתי להיפטר מכך אחת ולתמיד. אני מודה, שלאחר ששמעתי על תהליך הטיפול (שבו הודיעו לי בפה מלא שאסבול כמה ימים- בלי ל"ייפות" ולהמעיט) ושילמתי עליו, לא הייתי שלמה ובטוחה שאכן התוצאות אשר ניבו לי יהפכו למציאות. לאחר שעברתי את הטיפול השני, אין מאושרת ממני!!! בתוך זמן יחסית קצר (חודשיים) נעלמה בעיה של שנים שגרמה לי למבוכה וחוסר בטחון. לאחר שעברתי זאת, אני יכולה להגיד שהכאב אשר מלווה בטיפול "שווה" את התוצאה,והליווי וההדרכה תרמו רבות לתהליך. תודה, תודה ושוב תודה!!!

להלגה ולצוות המון תודה במיוחד למטפלת הצלוליט. למרות החששות מהטיפולים בצלוליט אן נוצר סיפור הצלחה הורדתי בהקפים לפני סוף הטיפולים , העור מאד מתוח ויפה. ירדתי גם במשקל למרות שלא הבטיחו לי , 6 קג בחודשיים. תודה רבה לכולן אתן מקסימות

הגעתי ל הלגה אסתטיקה לפני כחודשיים בעקבות פרסום באינטרנט עם בעיית פצעים בפנים ובעייה של צלקות שנשארו מפצעים אני סובלת מזה כשמונה שנים בליווי תחושת חוסר ביטחון ובושה. לפני שהגעתי להלגה ניסיתי כל מני מסיכות וסבוני פנים שלא ממש עשו את העבודה. הגעתי קצת סקפטית אבל מהיאוש החלטתי לנסות. עשיתי טיפולי פנים לפצעים וכמה טיפולי BDR לצלקות אקנה. הפנים שלי היום הרבה יותר חלקות ויוצאים ממש פחות פצעונים. אני עוד לא סיימתי את הטיפולים. אבל כבר מאד מרוצה !!!! תודה לכול הצוות

הגעתי להלגה בחיפוש פתרון עבור פצעים כואבים וחמורים בגב שנים סבלתי מפצעונים וכתמים שנשארו על כל הגב עשיתי פילינג לגב ובאופן הכי מפתיע אך טיפול העלים לי את כל הכתמים עשיתי טיפול מונע גם לפצעונים והיום העור נקי ואין זכר למה שהיה. תודה שרבה. מעריך אתכם מאד !!! עלו והצליחו

לכבוד הלגה הגעתי אלכם דרך הפייסבוק לטיפול פנים בשל פיגמנטציה בפנים קיבלתי טיפול מסור ואחראי והשתמשתי בתכשיריםי של פיגמנט ג'ל וברייטינינג וכבר לאחר כמה טיפולים חל שיפור מדהים, הכתמים התבהרו מאוד משמעותית תודה רבה על היחס והמקצועיות.

הלגה היקרה רציתי להגיד לך שהמכשיר החדש להסרת שיער בלייזר פשוט מדהים העקצוצים בכלל לא מרגישים אותם, הגב לא אדום בכלל והמהירות בטיפול פשוט מדהים! אני סומך עליך ובטוח שיצא רק טוב כי ביניים יש תוצאות

שלום לכולם שמי פרידה, אני לקוחה ותיקה של הלגה, הגעתי בעקבות בעייה של שרירים תפוסים , קבלתי טיפול עיסוי רקמות עמוק. בעקבותו אני מרגישה הרבה יותר טוב. תודה לכל הצוות המדהים.

התביישתי ללבוש קצר ופחדתי שזה לא יילך בכלל. היום יש לי 80% שיפור ויש לי רגליים יפות (-:. תודה לכל הצוות של הלגה בזכותם אני מקבלת מחמאות!

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן