להיפטר מסנטר כפול
ללא ניתוח

להיפטר מסנטר כפול
ללא ניתוח

להיפטר מסנטר כפול : מי אמר שחייבים לעשות ניתוח כדי להיפטר מסנטר כפול? הגיע הזמן שתגלי את הפתרון היעיל והמתקדם בישראל

להיפטר מסנטר כפול
מי אמר שחייבים
לעשות ניתוח כדי
להיפטר מסנטר כפול?
הגיע הזמן שתגלי
את הפתרון היעיל
והמתקדם בישראל

טיפולים מומלצים להיפטר מסנטר כפול ללא ניתוח?

סנטר כפול, את לא לבד

נשים וגברים רבים מישראל מתמודדים עם אחת הבעיות האסתטיות השכיחות ביותר והיא הופעה של סנטר כפול, למרות שלא מדובר בבעיה שמסכנת את הבריאות שלך היא ללא ספק עלולה להוביל לפגיעה בביטחון העצמי. תופעת הסנטר הכפול מאופיינת במרבית המקרים על ידי הופעה של רקמת עור ושומן מתחת לסנטר, היווצרותם מקנה לפנים מראה עייף ומבוגר יותר. עד השנים האחרונות הטיפול היעיל כנגד הבעיה היה באמצעות ניתוח אשר חייב תקופת התאוששות וכמובן טומן בתוכו סיכונים רבים, בשנים האחרונות ישנם טיפולים מתקדמים שמצליחים להשיג תוצאות מוכחות ומייתרים את הצורך בכניסה לניתוח.

מה מוביל להיווצרות של סנטר כפול?

אחת הסיבות המרכזיות להופעה של סנטר כפול היא ללא ספק בשל שינויים במשקל הגוף, שינוי קיצוני עלול להוביל להיווצרות של עודפי שומן במקרה של עלייה במשקל או לעודפי עור במקרה של ירידה במשקל. למרות זאת ישנם סיבות אפשריות נוספות שעלולות להוביל להיווצרות הבעיה ובהן רפיון בשרירים וירידה בגמישות העור אשר נוצרים כחלק מהתופעות הנלוות להזדקנות, נטילת תרופות שעלולות להוביל לריכוז שומן בסנטר, גנטיקה משפחתית ואף יציבה לקויה שעלולה במשך השנים להוביל להיחלשות שרירי הסנטר והצוואר.

ניתוח לפתרון בעיית הסנטר הכפול

כפי שכבר ציינו, עד לשנים האחרונות הפתרון היעיל לבעיית סנטר כפול הצריך בחירה בהליך כירורגי במסגרתו למעשה מבצעים שאיבת שומן מהסנטר ומתיחה של העור באזור הסנטר. כמובן שפתרון זה כולל את כל המשמעויות של כניסה לחדר הניתוח, לרבות התאוששות ותקופה של למעלה משבוע בה את נדרשת לחבוש את המקום בחבישה אלסטית. בנוסף לכך כל ניתוח כמובן יכול להוביל לסיבוכים אפשריים ובמקרה זה של דימום, זיהום או פגיעה עצבית. החשש מפני הניתוח ותקופת ההתאוששות הנדרשת לצד העובדה כי מדובר בעלות של עשרות אלפי ₪ מנעו מנשים וגברים לבחור באפשרות הזו ולהשאיר את בעיית הסנטר הכפול ללא פתרון.

איך נפטרים מסנטר כפול?

עולם האסתטיקה מנסה כל העת לעשות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ובחדשנות בכדי להציע פתרונות יעילים שיאפשרו לך לפתור בעיות מבלי לבחור באופציית הניתוח הכירורגי, על כל השלכותיו. בשנים האחרונות נערכו מחקרים רבים ופותחו שיטות חדשניות שיכולות לסייע לך להיפטר מהסנטר הכפול ללא ניתוח וביניהן:

  • מיקרונידלינג – טיפול אסתטי המשלב מחטים זעירות החודרות לשכבות העור העמוקות ומעודדות את התחדשות העור על ידי יצירת רקמת עור חדשה ועשירה בקולגן.
  • גלי רדיו – RF – שימוש בגלי רדיו המסייעים בהמסת תאי שומן ומיצוק עור הפנים, טכנולוגיה זו מסייעת לשיפור מראה קו הלסת ומיצוק של עודפי עור שנוצרו.
  • אולטרסאונד – טכנולוגיה המאפשרת לנו לייצר חימום של אזורים ממוקדים ובאמצעות כך לעודד את ייצור הקולגן שתורם למראה וגמישות העור.
  • הזרקות – במסגרת סדרת טיפולים של הזרקות ניתן להמיס את תאי השומן מחד ולעצב את אזור הסנטר באמצעות חומרי מילוי.

סנטר כפול, מה את יכולה לעשות בבית?

ישנם טיפולים טבעיים אותם את יכולה לעשות בבית במסגרת של תרגילי מניעה עוד לפני ההיווצרות של הסנטר הכפול או למטרת הידוק העור, במידה ומודבר בעודפים קטנים. בחרנו להציג לך שלושה טיפולים אותם את יכולה לבצע לבד בבית:

  • כדור – בחרי כדור בגודל של כ 15 ס"מ, הניחי אותו מתחת לסנטר ובצעי הידוק של האחיזה למשך כ 30 פעמים.
  • הביטי לתקרה – הטי את ראשך לאחור, הסתכלי אל עבר התקרה ודחפי את הסנטר קדימה למשך 10 שניות בכל פעם.
  • לשון – נסי להרים את הלשון מעלה כלפי האף ככל שתוכלי והחזיקי במצב זה למשך 10 שניות לפחות.

להיפטר מסנטר כפול ללא ניתוח לפני ואחרי

בסנטר כפול ללא ניתוח

מאמרים קשורים : להיפטר מסנטר כפול ללא ניתוח

שיטת הלגה רקנטי
HELGA REKANATI

מלא/י את הפרטים , מבטיחים לחזור בהקדם

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
Call Now Button דילוג לתוכן