טיפול
טיקסל

טיפול
טיקסל

טיפול טיקסל בטכנולוגיה מהפכנית !

טיפול טיקסל הינו מהמתקדמים בתעשיית האסתטיקה, בטכנולוגיה פורצת דרך ומהפכנית הנועדה לחדש ולמצק את עור הפנים. התוצאות מוכחות כיעילות ואיכותיות במיוחד בהשוואה לטיפולי אנטי אייגינג קונסרבטיבים.

טיפול טיקסל נועד לטפל ב:

  • מרקם עור פנים עייף אפור וחסר חיוניות.
  • קמטים וקמטוטים.
  • כתמים/פיגמנטציה בפנים בעקבות חשיפה לשמש והריונות.
  • פצעי אקנה וצלקות אקנה
  • טיפול בצלקות לאחר ניתוח.
  • מיצוק ומתיחת עור הפנים
  • החדרת חומרים לדרמיס – לטיפול בכתמי עור , אקנה , הצערת העור.
  • בשילוב עם הזרקת טסיות – ניתן להחדיר את הטסיות  לכל שטח הדרמיס השטחי על יד מריחה של הפלסמה על העור לאחר הטיפול בטיקסל.

טיפול טיקסל מבוצע בד"כ במסגרת סידרת טיפולים הנעה בין  2-6 טיפולים בהתאם לחומרת המצב בו רוצים לטפל, טיפול טיקסל יבוצע בהפרש של חודש ימים בין טיפול לטיפול. תוצאות משמעותיות צפויות החל מהטיפול השני בסדרה.

אופן החלמה לאחר טיפול טיקסל הינו מהיר ולא כואב. גלדים קטנטנים יופיעו לאחר יומיים לערך וינשרו במהלך היומיים הבאים עד קבלת מרקם עור חלק ובריא הרבה יותר.

טיפול טיקסל מופעל על ידי טי אמ איי  (Thermo-Mechanical Action), טכנולוגיית טיפול ללא לייזר שמעבירה אנרגיה תרמית לעור במהירות ובבטיחות רבה. האנרגיה נפלטת דרך מטריצה ​​של סיכות זעירות בצורת פירמידה העשויות מחומרים ביו תואמים המכסים שטח טיפול של 1 ס"מ. הסיכות מחוממות לטמפרטורה של 400 מעלות צלזיוס, בדומה לטמפרטורה הנוצרת על ידי קרן לייזר CO₂ כאשר היא מתקשרת עם העור.

במהלך טיפול הטיקסל מכניסים את הסיכות במהירות מבוקרת ומדויקת אל פני העור, לאחר מכן האנרגיה התרמית המאוחסנת בסיכות מועברת במהירות לעור לאחר מגע קצר שנמשך רק אלפיות בודדות. התאיידות המים בעקבות העור מתרחשת באופן מיידי, וכתוצאה מכך נוצרת מיקרופוריות זעירות באזור הטיפול. הפירמידות הזעירות אוחזות בכמות מוגבלת של אנרגיה ומאדות את שכבות העור העליונות בצורה מבוקרת מבלי לגרום לסימני כוויות בעור הפנים תופעת לוואי שנראית לעיתים קרובות במקורות אנרגיה אחרים כמו לייזר ablative

החימום גורם לשתי פעולות חיוניות :
1- יצירת תעלות קטנטנות שעוזרות להעברת חומרים שנמרחים על פני העור לתוך השכבה הפנימית של העור
2- פעולת החימום יוצרת פציעות זעירות בשכבת הדרמיס מה שמוביל לייצור מוגבר של קולגן ואלסטין בעור ובכך שיפור משמעותי במרקם העור .

טיפול טיקסל במכון הלגה רקנטי מבוצע בפיקוח של רופא כירורג מוסמך. ובליווי מלא של הלגה רקנטי .

הקודם
הבא

לתאום פגישת אבחון ללא עלות ופרטים נוספים חייגי 9843*

שיטת הלגה רקנטי
HELGA REKANATI

מלא/י את הפרטים , מבטיחים לחזור בהקדם

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן