הידרדרמי ליפט, טיפול האנטי אייג'ינג היחיד שעובד על שרירי הפנים שלך!

ממשיכה לחפש אחר טיפול אנטי אייג'ינג שמשיג תוצאות מצוינות, אבל חשוב מכך כאלה שנשארות לאורך זמן? הגיע הזמן שתכירי את הטיפול היחיד שעובד על שרירי הפנים: הידרדרמי ליפט מבית הלגה רקנטי.

 

המרדף אחר אנטי אייג'ינג ומראה עור צעיר

בכל יום מחדש את שומעת על טיפול חדש שהמטרה שלו היא להילחם בתופעות הזדקנות העור וקצת מבולבלת מכל הפרסומים? כדאי שנעשה קצת סדר בדברים. אם את מביטה במראה ומגלה עור רפוי, סימני עייפות או חוסר חיוניות, קמטים ואפילו עור שקוע סביב לעיניים כנראה שאת בדיוק כמו כולם סובלת מתופעות של הזדקנות העור והפתרון האפשרי הוא לצלול לעולם האנטי אייג'ינג.

נשים רבות חוששות מפני ריבוי של הזרקות ואף מנסות להימנע מעלייה על שולחן הניתוחים, בעיקר מחשש של תהליך ארוך המצריך בין היתר הרדמה כללית ואף תקופת החלמה. אז רגע לפני שאת בוחרת בטיפול או ניתוח כדאי שתביני משהו חשוב, רק שיטה הוליסטית יכולה באמת לפתור את הבעיה ולשמר את התוצאות.

 

הידרדרמי ליפט, אנחנו מכנים אותו מכון הכושר של שרירי הפנים שלך

מדובר באחד מהטיפולים המובילים והמבוקשים כיום בעולם האסתטיקה, כאשר אין צורך בפעולה פולשנית כלשהי אך הוא משיג תוצאות מוכחות שאותן תוכלי לראות תוך זמן קצר והכי חשוב לאורך זמן. אם את רוצה להימנע מהזרקת בוטוקס כדאי שתכירי את מכשיר ההידרדרמי ליפט, אשר מיועד לטיפול בשרירי הפנים עם התמקדות במתיחת המצח, עפעפיים רופסים והכי חשוב אין לו בינתיים תחליף במיצוק איזור הבולדוג או הצוואר.

טיפול האנטי אייג'ינג, הידרדרמי ליפט, פועל טכנולוגית באמצעות הצמדת אלקטרודות אשר מותחות את תווי הפנים ומייצרות אפקט של מיני ליפט. באמצעות המתיחה נוצרת פעולה של המרצת הדם אשר מנקזת רעלים, משפרת את פעילות מערכת הדם, מייצרת חמצון וממצקת את העור. בנוסף לכך המכשיר מנקה את העור בשכבות העמוקות ומעשיר אותו בחמצן וחומרי לחות, מרככים את תווי הפנים ובכך למעשה מצמצמים את הקמטים.

 

 

 

 

התוצאה היא לא רק בזכות המכשיר אלא בעיקר בזכות השיטה

טיפול במכשור טכנולוגי בלבד ניתן לבצע כיום בכל מכון יופי בארץ או בעולם, את הסוד להצלחה אמיתית וחשוב מכך לשמירה על התוצאות גילו במרכז לטיפולים אסתטיים של הלגה רפאלי כבר לפני שלושה עשורים, מאז הם חוגגים מאות סיפורי הצלחה בזכות שיטה מנצחת: שיטה הוליסטית שהפכה למבוקשת ביותר כיום בעולם האסתטיקה.

"מכשיר ההידרדרמי ליפט מסייע לנו להשיג את התוצאות של יישום השיטה ההוליסטית שפיתחתי" מציינת הלגה רקנטי "אנו מנצלים את הטיפול הטכנולוגי ומצליחים להעצים את התוצאות בזכות הדרך הייחודית שפיתחנו על סמך מחקרים וניסיון של למעלה משלושים שנה".

טיפול ההידרדרמי ליפט מתחיל במרכז הלגה רקנטי בטיפול אנטי אייג'ינג, טיפול פילינג וטיפול פנים מרענן, כל אלה לפני השימוש במכון הכושר של הפנים. כך מושגת למעשה תוצאה מקסימלית המנצלת את היתרונות של ההליך הטיפולי.

 

כיצד משפרים את התוצאות?

השיטה ההוליסטית מבית הלגה רקנטי, משיגה את התוצאות באמצעות שילוב של סדרת טיפולים המותאמת באופן אישי לכל לקוחה, כאן בניגוד לכל טיפול במכון אסתטיקה אחר העבודה לא מסתיימת כיוון שהלגה רקנטי תומכת בטיפולים באמצעות מוצרים קוסמטיים המבוססים על פורמולות ייחודיות שפיתחה, לצד שילוב של הרגלי תזונה שמסייעים לשמר את התוצאות. כל למעשה את תצליחי להשיג את אפקט האנטי אייג'ינג שעליו תמיד חלמת:

  • הפחתה משמעותית של קמטי הבעה.
  • מניעת תופעות של סימני הזדקנות העור.
  • מיצוק עור הפנים.
  • גוון עור פנים אחיד וזוהר

השיטה המנצחת מבית הלגה רקנטי היא לא עוד גימיק, כי אם שיטה המבוססת על מחקרים ומשיגה תוצאות מוכחות בשטח. אם את באמת מחפשת טיפול אנטי אייג'ינג שיגרום לך להביט במראה בגאווה הגיע הזמן לפנות ולבחור בשיטה הוליסטית ולא בטיפול בודד.

ממוצרי החנות לטיפול בפיגמנטציה

שיטת הלגה רקנטי
HELGA REKANATI

מלא/י את הפרטים , מבטיחים לחזור בהקדם

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן