הלגה רקנטי
My Story

הלגה רקנטי
My Story

הלגה רקנטי – My Story

כל אחד מאיתנו שואב השראה ממקור כלשהו, ולכל אחד מאיתנו יש סיפור חיים ייחודי, הזכות הגדולה שנפלה בחלקי היא היכולת שלי להשפיע על חייהם של כל כך הרבה אנשים.

שמי הלגה, נולדתי בשנת 1965, אני לא ממש יודעת מה הזיכרון הראשון שלי מהילדות אבל מה שבטוח אני זוכרת שלכל אורך ילדותי אחד מהנושאים שתמיד ריתק אותי היה אסתטיקה. כבר מגיל צעיר תמיד נמשכתי לעולם האומנות והיצירה ושאבתי השראה ממקורות שאליהם נחשפתי. האהבה לאומנות היא זו שדחפה אותי לסיים תיכון במגמת אומנות עם חמש יחידות לימוד במקצוע.

מאז כל מה שאני עושה מושפע מאסתטיקה ואומנות, בין אם מדובר בעוגה שאני אופה בבית ובין אם מדובר בעיצוב הבית שלי.

כל החיים הונעתי מתוך רצון לשאוף כמה שיותר גבוה ולהשיג את המטרות שהצבתי לעצמי, למרות שסיימתי תואר ראשון בפילוסופיה ומחשבה יהודית באוניברסיטת תל אביב משהו, אולי אותו DNA פנימי שמקנן בי מהיום שנולדתי דחף אותי ללימודי קוסמטיקה ומשם הדרך לפתיחת המכון הראשון שלי הייתה קצרה.

בכל בוקר מחדש קמתי מלאת מוטיבציה ואנרגיה כדי לטפל באנשים ולסייע להם להתמודד עם הבעיות שלהם, אך מהר מאוד הבנתי שאני מוכרת טיפולים ומוצרים שלא ממש מספקים את התוצאה. אותה הבנה היא זו שסללה את הדרך שלי בחיים והובילה אותי לשאוף ולרכוש ידע שיוכל לסייע לי לספק פתרונות מעשיים.

המסע שלי בעולם האסתטיקה יצא לדרך, הרגשתי כמו חוקרת שאוספת את תרמיל הגב שלה ויוצאת למסע מרתק מתוך הרצון להבין ולעזור לאנשים. המסע שלי הוביל אותי בשנים ההם לרכוש מגוון של יכולות מתחומים שונים מתוך השאיפה להעמיק את ההבנה וכך סיימתי לימודי כימיה ורפואה קוסמטית, לימודי שיאצו ורפואה סינית מתוך ההבנה כי יש להעניק התייחסות כוללת לגוף ולא רק לעור, לימודי קוסמטיקה פרא רפואית שכללו את הידע בתרופות והשפעתן על גופנו.

מסע המחקר והידע שצברתי במסגרתו הוביל אותי להתחיל לצקת את היסודות לשיטת עבודה חדשה, שטרם נראתה בישראל, אשר מספקת מענה לבעיות אסתטיות מתוך התייחסות למכלול של מרכיבים ולא באמצעות טיפול בלבד. ממד נוסף שסייע לי לפתח את הגישה וההבנה ואשר עיצב את עולמי הוא הסיינטולוגיה, אני לא בטוחה שניתן אפילו לנסות ולתאר במילים את השפעתה על עולמי ואת התוכן שהיא יצקה למי שאני. באמצעות הסיינטולוגיה הפכתי לאדם מאושר יותר, מתוך ההשפעה שלה על עולמי יכלתי כעת לעמוד בפני אנשים אחרים ולהסביר להם שלא ייתכן יופי חיצוני ללא אושר והשלמה פנימיים. הסיינטולוגיה גם העניקה לי את היכולת להתמקד ולהעביר בצורה פשוטה יותר את מה שאני רוצה, היא שיפרה את התקשורת שלי אל מול הסובבים ולמעשה סייעה לי רבות ביצירת שיטת HELGA REKANATI ובדרך שבה יכלתי להעביר אותה לצוות שלי.

בשנת 2005 סיימתי את גיבוש שיטת הלגה רקנטי HELGA REKANATI והוצאתי לאור שמונה כרכים הכוללים את הידע המקצועי המוביל בישראל להתמודדות עם בעיות בתחום האסתטיקה. השיטה נותנת מענה משילוב של מספר גורמים במקביל – תזונה מאוזנת, טיפולים מקצועיים והמשך טיפול ביתי.

פיתוח השיטה והעובדה שהצלחתי לכתוב אותה בצורה פשוטה וברורה (לא מעט בזכות הכלים שרכשתי מעולם הסיינטולוגיה) סייעו לי להטמיע אותה בקרב צוות המטפלים במרכז ולמעשה לפתח שיטת עבודה אחידה שהפכה אותנו למבוקשים ביותר בישראל ולקוחות רבים הגיעו לטיפול מכל רחבי הארץ. השמועה עשתה את שלה וכך התחלתי לקבל פניות מאנשי מקצוע רבים שביקשו לרכוש את הידע, זיהיתי את הצורך ואת הצמא לידע מקצועי מוכח ולפיכך פתחתי בשנת 2007 את האקדמיה לניהול ושיווק אשר הכשירה קרוב ל1000 אנשים מקצוע בישראל לעבוד בשיטה הנכונה, המטרה שלי הייתה לשנות את פני האסתטיקה בישראל ולהוביל אותה לרמת מקצועיות שלא הייתה קיימת עד עתה.

מסע החיפוש אחר תשובות שיסייעו לפתור בעיות אסתטיות לא נפסק מעולם  וכך בעקבות הרצון לפתח מוצרים שיספקו פיתרון מעשי ואמיתי עם תוצאות לאורך זמן השקתי בשנת 2014 סדרות מוצרים מבית הלגה רקנטי.

הרצון והשאיפה להנגיש את הידע הרב שלי ולהמשיך לייצר פריצות דרך בעולם האסתטיקה הובילו אותי להוציא לאור את הספר "ליופי חוקים משלו" בשנת 2019 מתוך רצון לספר לאנשים את הידע על העולם החדש של טיפולי היופי ובכך לאפשר לאנשים לבחור מה הכי נכון עבורם, אני רואה בספר את המקום שבו באמת חשפתי את כל האמת על תעשיית האסתטיקה.

"מה מרגש אותי עדיין היום? בכל יום מחדש אני עדיין מתרגשת לפגוש את הלקוחות ששינינו את חייהם. לפגוש במרכז לקוחה שמחבקת אותי ומספרת לי שבזכות השיטה שלי היא התחתנה עם שמלת מחשוף, סיפורי הצלחה של אלפי נשים וגברים שהגיעו אלינו ושינו את החיים שלהם מן הקצה לקצה."

"אני מאמינה כי השליחות שלי היא לסייע ולעזור לאנשים להתמודד עם בעיות אסתטיות אבל תפיסת עולמי היא הוליסטית ולכן אני תמיד מסתכלת על מכלול שמורכב משינוי גישה לחיים שתסייע לכם לרפא את הגוף באמצעות תזונה, ספורט ואפילו הדרך שבה אתם מסתרקים"

הסיפור שלי הוא במידה רבה הסיפור של עולם האסתטיקה בישראל, אני אמשיך להוביל את התחום מתוך רצון לספק לכם את הפתרון האמיתי שישמור על תוצאות לאורך זמן ואעשה זאת באמצעות המשך לימוד ומחקר מתוך מטרה אחת בלבד – לסייע לכם לפתור את הבעיות שלכם ולהשיב לכם את הביטחון העצמי!

זה הסיפור שלי, לא הגיע הזמן שניפגש?

 
 2022 01 20 at 22.23
Assaf Pinchuk photographer  e

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן