אודות המכון

מכון הלגה רקנטי

מכון Helga לטיפולים קוסמטיים מעניק פתרונות אסתטיים מתקדמים לבעיות עור. המכון פועל על פי שיטת Helga, אשר פותחה על ידי הלגה רקנטי. השיטה שואפת ליצור שינוי אמיתי באיכות חייהם של המטופלים ולהעניק להם ייעוץ שוטף וכלים לשמירה על התוצאות.

תהליכי הטיפול המתקדמים, המבוצעים במכון, משלבים פורמולות בלעדיות, תוספי מזון ושימוש במכשור מתקדם. התהליכים משלבים ידע טיפולי ואסתטי מעמיק במגוון תחומים – החל מכימיה ורפואה קוסמטית ועד לרפואה סינית והשפעתן של תרופות על העור. כדי לטפל בשורש הבעיה ולהבטיח פתרון מלא, מורכב כל תהליך מסדרת טיפולים.

עבור כל מטופל במכון נכתבת תכנית טיפול אישית. התכנית נוצרת על סמך אבחון מעמיק וכוללת את כל המידע הנוגע למטופל: סוגי הטיפולים, סוגי החומרים והמכשירים המעורבים בתהליך, תדירות הטיפולים ודו”ח מעקב טיפול מפורט. מנהלת מחלקת הטיפולים של המכון מפקחת, באופן אישי, אחר כל תכניות הטיפול, כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר.

המטפלים שלנו

צוות המטפלים במכון פועל תחת פיקוח רציף של הצוות המקצועי הבכיר. כל המטפלים משתתפים בתכנית הכשרה בת מספר חודשים, במסגרתה הם לומדים את שיטת Helga ומתמחים בטיפול באמצעותה. לאחר מכן, הם לוקחים חלק בהכשרות ובהשתלמויות אישיות שבועיות, כדי להבטיח למידה מתמדת, עדכנות מקצועית ורענון של נהלי ותהליכי העבודה הבלעדיים.

בימים אלה, שוקד צוות הפיתוח של המכון על יצירת קו פורמולות בלעדי, ברוח שיטת Helga. הפורמולות, המבוססות על ניסיון מצטבר בן אלפי טיפולים, יעניקו תוצאות יוצאות דופן לכל סוגי בעיות העור.

בין הטיפולים שאנו מציעים במכון:

     ועוד…
IA
Assaf Pinchuk photographer  e
דרגו אותנו

מבצעים חמים

יצירת קשר

מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
הינני מאשר/ת קבלת מסרונים ודואר אלקטרוני מג. הלגה בע״מ

פוסטים נוספים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים >> אחד האזורים הכי עדינים לטיפול וגם הכי רגישים הן אצל גברים והן אצל נשים זה אזור העיניים. ניתן לטפל בעזרת

דרגו אותנו
טיפול בישבן נפול

טיפול בישבן נפול

עבור נשים, הישבן הוא סמל הסקסיות והנשיות. העניין הוא שהרבה פעמים לא משנה כמה אנחנו מנסות לשמור על הגזרה, אוכלות מאוזן ומנסות שלא לגעת בשומני

דרגו אותנו
באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בתחום הרפואה האסטטית הוא הזרקת חומר הנקרא בוטוליניום טוקסין. אפשר להגיד שמדובר בעצם בתרופה לכל דבר. בחמישים השנה האחרונות עושים בו

דרגו אותנו
Call Now Button
צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?