אודות
הלגה רקנטי

אודות
הלגה רקנטי

אודות הלגה רקנטי

הלגה רקנטי, המרכז המוביל בישראל לטיפולים אסתטיים הוקם בשנת 1989 על ידי הלגה רקנטי. המרכז מוביל את ענף הטיפולים האסתטיים בישראל למעלה מ30 שנה. חזון המרכז המוביל בישראל לטיפולים אסתטיים, הוא להוביל ולהשפיע על יצירת מודעות לטיפוח וטיפול אסתטי באופן יומיומי בקרב אנשים בארץ ובעולם, בהתבסס על שיטת HELGA REKANATI אשר מבוססת על מחקר, ידע ותוצאות מוכחות.

להלגה רקנטי, המרכז לטיפולים אסתטיים תפיסת עולם ייחודית ופורצת דרך אשר פותחה על ידי הלגה רקנטי – שיטת HELGA REKANATI, השיטה מעניקה הרבה מעבר לטיפולים אסתטיים ומהווה למעשה שילוב של תפיסת עולמה וניסיונה המקצועי הרב של הלגה בהבנה כי טיפול לבדו לא יכול לשנות תוצאה ולכן נדרש לטפל במסגרת של פעולות משולבות המובילות לשינוי אמיתי בחייהם של המטופלים, אך חשוב מכך שמירה על התוצאות לאורך זמן ולראייה העובדה שבמסגרת שנות פעילותו של המרכז טופלו במסגרת השיטה אלפי לקוחות מרוצים.

בראש המרכז המוביל בישראל לטיפולים אסתטיים עומדת הלגה רקנטי, המייסדת ומובילת ענף האסתטיקה בישראל. הלגה שאבה השראה מעולמות האסתטיקה, האומנות והסיינטולוגיה ובאמצעותם הביאה לאין ספור פריצות דרך שיצרו וממשיכות לייצר חדשנות בענף.

"אני לא מאמינה בפתרונות קסם. אני מאמינה ששינוי אמיתי ניתן לייצר רק באמצעות שילוב של פעולות שמטרתן לטפל בשורש הבעיה ולהבטיח פתרון מלא עם תוצאות מוכחות לאורך זמן" הלגה רקנטי.

צוות המרכז המוביל בישראל לטיפולים אסתטיים

הלגה רקנטי – המרכז המוביל בישראל לטיפולים אסתטיים מכשיר את כל צוות העובדים בהתאם לשיטת HELGA REKANATI, אשר פותחה על ידי הלגה רקנטי. צוות העובדים עובר הדרכה ממושכת בת מספר חודשים במסגרתה הוא לומד את תורת העבודה במרכז, רוכש את הידע מכרכי הלימוד שכתבה הלגה, עובר חפיפה מקצועית ורק בסיומה הוא מוכשר לטפל באופן אישי בלקוחות.

בנוסף לכך מבוצעות במרכז הכשרות והשתלמויות לאורך כל השנה, מתוך רצון להבטיח את הרמה המקצועית הגבוהה ותהליכי העבודה הבלעדיים שהפכו את המרכז למבוקש ביותר בישראל בתחום הטיפולים האסתטיים.

הערכים שלנו

 חזון הלגה רקנטי, המרכז המוביל בישראל לטיפולים אסתטיים, הוא להוביל ולהשפיע על יצירת מודעות לטיפוח וטיפול אסתטי באופן יומיומי בקרב אנשים בארץ ובעולם, בהתבסס על שיטת HELGA REKANATI אשר מבוססת על מחקר, ידע ותוצאות מוכחות.

צוות המרכז מאמין ופועל באופן יומי בערכים הבאים:

אמינות – אנו מספקים ללקוחותינו את הטיפולים הדרושים בהתאם לצרכים האישיים שלהם ונמשיך לנהוג ביושרה מול לקוחותינו.

חדשנות – כמרכז המוביל בישראל לטיפולים אסתטיים נמשיך ללמוד, לחקור ולהבין את הצרכים השונים של העור ונספק מענה מתקדם וחדשני באמצעות שיטת טיפול ייחודית ומוצרים לצריכה עצמית.

אחריות לתוצאות – אנו מתחייבים להמשיך ולעבוד בהתאם לשיטת HRM אשר מספקת תוצאות מוכחות ללקוחותינו למעלה מ30 שנה ונמשיך לעשות זאת גם בעתיד.

מתמודדים עם בעיה אסתטית ורוצים לשמוע יותר על שיטת HELGA REKANATI אשר הובילה לאלפי לקוחות מרוצים ב30 השנים האחרונות? השאירו פרטים ואנשי המקצוע שלנו יצרו עימכם קשר

בין הטיפולים שאנו מציעים במכון:

     ועוד…
 2022 01 20 at 22.23
Assaf Pinchuk photographer  e

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן