מהי חומצה היאלורונית?

אודות

אם את באמת רוצה לקבל מידע על הזרקת חומצה היאלורונית את פשוט חייבת לקרוא את זה

הזרקות, אין ספק שהן כבשו את ישראל

הזרקות הפכו להיות אחד הטיפולים המבוקשים ביותר בישראל, נשים רבות ואף גברים בוחרים באופציה של ביצוע הזרקה במטרה להשיג מתיחה של העור והרמה של אזורים אשר הופכים לרפויים בחלוף הזמן. עד כמה ישראל היא מעצמה של הזרקות? בכל שנה מוזרקים בישראל במסגרת טיפולים אסתטיים כ 200 אלף מזרקי בוטוקס וכ 80 אלף מזרקי חומצה היאלורונית שהפכה לכוכבת החדשה של ענף האסתטיקה.

 

מהי חומצה היאלורונית?

היא נחשבת לכוכבת החדשה של עולם האסתטיקה ונשים רבות מגיעות למרכזים אסתטיים כדוגמת המרכז לטיפולים אסתטיים של הלגה רקנטי בראשון לציון, מתוך רצון לבצע הזרקת חומצה היאלורונית בפנים. מדובר בחומר טבעי המיוצר בגוף ואשר ביכולתה להעניק נפח לרקמות. בחומצה היאלורונית נעשה שימוש בטיפולים שמטרתם להחזיר איבוד נפח, למלא רקמות בפנים ולהפחית קמטים או קמטוטים שנוצרים בעור הפנים שלנו במשך השנים. חשוב להבין כי מדובר בחומר בעל השפעה זמנית, ולכן יש צורך לחזור על הטיפול אחת למספר חודשים. יתרון חשוב נוסף של החומצה הוא ביכולתה לספוח נוזלים ולהעשיר את העור בלחות בצורה טבעית.

 

הזרקת חומצה היאלורונית

טיפולים אסתטיים המשלבים הזרקה של חומצה היאלורונית הינם טיפולים נפוצים, פשוטים אשר מתבצעים במשך זמן קצר כאשר הם מבוצעים על ידי אנשי מקצוע מוכשרים ומוסמכים לכך. אין צורך לבצע הרדמה כלשהי ומכאן שלא נדרשת התאוששות או החלמה כלשהי לאחר סיום הטיפול. במסגרת הטיפול נבחרת נקודת ההזרקה בהתאם לצורך האישי של המטופלת, מבוצע חיטוי של אזור ההזרקה ולאחר מריחת חומר אלחוש מתבצעת ההזרקה עצמה.

 

היכן בדרך כלל מבוצעת הזרקת חומצה היאלורונית בפנים?

מרבית זריקות החומצה היאלרונית מבוצעות בפנים עם התמקדות באזורים הבאים: אזור המצח שם המטרה היא לטשטש את קמטוטי ההבעה, האזור שבין הגבות במטרה לטשטש ולהעלים את קמט ההבעה, אזור השפתיים בו מבוצע מילוי במקרה שבו יש לך שפתיים דקות או לא סימטריות, באזור המקיף את העיניים, באזור האף, הסנטר, הלחיים שם מסייעת החומצה להרמה ופיסול של הפנים.

 

מה קורה לאחר זריקה של חומצה היאלורונית?

כפי שכבר ציינו אין צורך בהתאוששות או החלמה כלשהי לאחר סיום הטיפול, במרבית המקרים ניתן לראות את התוצאה כבר לאחר 24 שעות אך יש לקחת בחשבון שהתוצאה המיטבית מושגת רק לאחר כמה ימים בהם החומצה סופחת נוזלים ומסייעת למיצוק האזור שבו בוצעה ההזרקה. בטווח הזמן של היממה הראשונה לאחר ביצוע זריקת חומצה היאלורונית תיתכן הופעה של אדמומיות מקומית באזור ההזרקה, או הופעה של שטפי דם.

 

מה אסור לעשות אחרי הזרקת חומצה היאלורונית?

כדי להשיג את התוצאה המיטבית מטיפול הכולל הזרקת חומצה היאלורונית מומלץ להימנע מביצוע הדברים הבאים לאחר ההזרקה:

  • חום – מומלץ שלא להיחשף לחום גבוה ואנו ממליצים על מריחת קרן הגנה מפני קרני השמש.
  • לחץ – מומלץ לישון על הגב ולא על הבטן או הצד.
  • פעילות גופנית – מומלץ להימנע מביצוע פעילות גופנית למשך מספר ימים.
  • אין לגעת או לשטוף את הפנים בשעות הראשונות לאחר הטיפול.
  • טיפולי פנים – מומלץ להימנע מביצוע טיפולים כלשהם במשך כשבועיים לפחות.
  • הימנעות מטיסות במשך כשבוע מסיום הטיפול.

במידה ותקפידו על ההמלצות הללו תוכלו ליהנות מתוצאות מיטביות שיישמרו לאורך כשישה חודשים.

 

היכן מומלץ לבצע הזרקת חומצה היאלורונית?

הזרקת חומצה היאלורונית חייבת להתבצע על ידי רופא בלבד, במרכז לטיפולים אסתטיים הלגה רקנטי מבוצעות כל הזריקות לאחר אבחון והתאמה לצרכים האישיים על ידי רופאים שהוסמכו לכך. חשוב מכך ההזרקות מתבצעות בהתאם לשיטת דה מאיו אשר מספקת שפה טיפולית אוניברסלית המעניקה הנחיות ברורות בתחום ההזרקה. באמצעות שימוש בשיטה המתקדמת והמובילה בעולם ניתן לשפר את אחוזי ההצלחה תוך התמקדות במאפייני ההבעות הרגשיות השליליות של הפנים וקבלה של תוצאה טבעית יותר.

 

 

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
מבצעים חמים

פוסטים נוספים

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
Call Now Button