הזרקת בוטוקס לגברים

הזרקת בוטוקס לגברים

הזרקת בוטוקס לגברים

הזרקת בוטוקס לגברים

טיפוח מראה העור והפנים כבר מזמן לא רק נחלתו של המין הנשי. בעשור האחרון עלתה המודעות גם בקרב המין הגברי להצערת העור, כאשר אחד הטיפולים המבוקשים הוא הזרקת בוטוקס לגברים. מאבחנה ראשונית של עור הפנים, ניתן לשים לב לשני סוגים של קמטים.

  1. קמטים דינמיים– קמטים המופעלים על ידי שרירים ונגרמים כתוצאה מהבעות פנים כמו קימוט של המצח או חיוך למשל. תוך כדי שאנו מביעים רגש כלשהו כמו כעס או שמחה, השרירים הללו עובדים, מתכווצים ועם הזמן נוצרים קמטים בדיוק באזורים המופעלים.
  2. קמטים קבועים– למשל, בצידי השפה, לחלק מהאנשים יש שקע וזה בעצם קמט שהוא קבוע ולא תלוי בשום דבר אחר. קמטים קבועים קשורים למבנה הפנים והם משתנים בין אדם לאדם הן ברמת העומק שלהם והן במיקום.

הזרקת בוטוקס הן עבור נשים והן עבור גברים קשורה באופן ישיר לסוג הראשון, קמטים דינמיים.

הזרקת בוטוקס לגברים – איך טיפול הבוטוקס עובד?

רוב הקמטים אשר ממוקמים באזור המצח, בצידי העיניים ובאזור שבין הגבות, אלו הם קמטים אשר כאמור מופעלים על ידי אותם השרירים. גם כשאנחנו לא מתכוונים ולא רוצים שהשרירים הללו יופעלו, הרבה פעמים הם עובדים. אם באופן תיאורטי או מעשי, היינו יכולים לשתק את השרירים הללו, היינו מונעים את הופעת הקמטים הללו. זה בדיוק מה שהחומר המכונה בוטוקס שמקורה ברעלן הנקרא בוטלניום טוקסין עושה.

משתק את השרירים ובכך מעלים את הקמטים הללו ואף מונע מקמטים חדשים להופיע, וכך אנו מבצעים מתיחת פנים ללא ניתוח.  הרעיון הוא להחליש את השרירים עד למצב שבו הקמטים הלא רצוניים ייעלמו אבל עדיין נהיה מסוגלים להביע את עצמנו ואת הרגשות שלנו. שם המשחק לטיפול מוצלח הוא במינון של השימוש בחומר הבוטוקס וכאן נדרשת אמנות של ממש. הרעיון הוא לעשות שימוש בחומר מבלי לפגוע במראה הטבעי של העור.

טיפול בבוטוקס – איפה מטפלים?

האזור שבדרך כלל זוכה לטיפול המקובל ביותר הוא בין הגבות. הקמטים הללו מופיעים על ידי שלוש קבוצות שרירים. אם נשתק אותם נוכל להעלים אותם. הזרקת בוטוקס באזור זה מאוד שכיחה והמטפל קובע את מספר היחידות בהתאם לחוזק השרירים או עוצמת הקווים. אזור נוסף שניתן להזריק בוטוקס ואף מומלץ הוא אזור המצח. במהלך ההזרקה שריר הפרונטליס עובר שיתוק. ניתן להזריק גם באזור שבצידי העיניים. הקמטים באזור זה נוצרים על ידי שריר הממוקם מסביב לעיניים. בדרך כלל נהוג להזריק באזור זה בין 2-3 יחידות ואז הם נעלמים.

בעזרת השימוש בבוטוקס ניתן גם להרים את הגבות משום שאם אנחנו משתקים את השרירים שמושכים את הגבות כלפי מטה, נוכל לאפשר לאותו שריר שמושך כלפי מעלה להרים את הגבה וזה תורם למראה צעיר ורענן יותר.

רוצים לשמוע עוד מידע על טיפול בוטוקס לגברים אצלנו במכון? השאירו את הפרטים שלכם ונשמח לחזור אליכם בקרוב עם מענה על כל השאלות.

דרגו אותנו

שטף:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
מכון הלגה רקנטי לטיפולים קוסמטיים

מכון הלגה רקנטי לטיפולים קוסמטיים

מכון Helga Rekanati מתמחה בטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

מבצעים חמים

פוסטים נוספים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים >> אחד האזורים הכי עדינים לטיפול וגם הכי רגישים הן אצל גברים והן אצל נשים זה אזור העיניים. ניתן לטפל בעזרת

דרגו אותנו
טיפול בישבן נפול

טיפול בישבן נפול

עבור נשים, הישבן הוא סמל הסקסיות והנשיות. העניין הוא שהרבה פעמים לא משנה כמה אנחנו מנסות לשמור על הגזרה, אוכלות מאוזן ומנסות שלא לגעת בשומני

דרגו אותנו
באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בתחום הרפואה האסטטית הוא הזרקת חומר הנקרא בוטוליניום טוקסין. אפשר להגיד שמדובר בעצם בתרופה לכל דבר. בחמישים השנה האחרונות עושים בו

דרגו אותנו

יצירת קשר

מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
הינני מאשר/ת קבלת מסרונים ודואר אלקטרוני מג. הלגה בע״מ
Call Now Button
צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?