הזרקת בוטוקס – איך לעשות את זה נכון?

הזרקת בוטוקס – איך לעשות את זה נכון?

הזרקתבוטוקוס איךלעשותאתזהנכון?

הזרקת בוטוקוס - איך לעשות את זה נכון?

התפתחות תחום הרפואה, עולם האסתטיקה, עליית המודעות בנוגע לחשיבותם של תזונה נכונה וביצוע פעילות גופנית באופן שוטף והרצון של רבים להראות צעירים יותר מכפי גילם, הובילו להתפתחותם של מגוון טיפולי יופי. במסגרת הטיפולים הללו נעשה שימוש בחומרים שונים וביניהם – הבוטוקס.

מה זה טיפול בוטוקס?

הבוטוקס הינו אחד החומרים הבולטים בתעשיית האסתטיקה בימינו. ולמרות שכבר היה בבוטוקס שימוש בשנות השבעים, רק בשנות התשעים החלו להשתמש בו כדי לבצע טיפולים שמטרתם לשפר את מראה העור. 

הבוטוקס עשוי מחלבון שנקרא בשם: “בוטולינם טוקסין” וכדי לבצע את הטיפולים הקוסמטיים יש להשתמש בכמויות מדויקות, זאת משום שהבוטוקס הוא רעלן ובריכוז גבוה הוא עלול לגרום למוות. בשל סיבה זו, חשוב שרק בעל מקצוע שמתמחה בתחום יבצע את הטיפולים.

מיהו קהל היעד של טיפול הבוטוקס?

 קהל היעד של טיפולי הבוטוקס הוא אנשים (נשים וגברים) שמעוניינים לטשטש קמטים בין הגבות, בזוויות העיניים, מתחת לעיניים, על גשר האף, באזור המצח ובאזורים נוספים.

 יש להדגיש שהטיפולים בבוטוקס יכולים לסייע רק במקרים בהם מדובר על קמטים דינמיים, כלומר – קמטים שנוצרו בעקבות הבעות פנים והפעלת שרירים מסוימים. באמצעות הזרקת בוטוקס ניתן לשתק את אותם שרירים שגורמים להיווצרות הקמטים, כל זאת על ידי שמירה על מצב בו המטופל יכול להביע את רגשותיו באמצעות הבעות פנים שונות.

כדי שטיפול בבוטוקס יתבצע בצורה תקינה ויוביל לתוצאות הרצויות, יש להשתמש במינונים מדויקים של בוטוקס. באמצעות שימוש במינונים מדויקים יהיה ניתן לשמור על בריאותו של המטופל ועל המראה הטבעי, עם הצערת העור והמטופל ייראה צעיר יותר, רענן וחיוני יותר.

שיפור המראה באמצעות התבוננות מעמיקה והתייחסות למישורים שונים בחייו של המטופל

במידה שאתם מעוניינים לשפר את מראה העור שלכם באמצעות טיפול בוטוקס, אתם מוזמנים לפנות אליי –אל הלגה רקנטי. 

במהלך שנות עבודתי פיתחתי את שיטת HELGA והקמתי את המכון שלי שמציע מגוון טיפולים אסתטיים, לרבות הזרקת בוטוקס. 

השיטה שלי מתבססת על ידע מקצועי נרחב ועל ההבנה שכדי לשפר את מראהו ותחושתו של המטופל יש צורך בטיפול מקיף. 

במסגרת השיטה שלי אני מתייחסת למצבו הרפואי והנפשי של המטופל. כמו כן, אני מתייחסת לתזונה של המטופל, לאיכות השינה שלו, לפעילות הגופנית שהוא מבצע ולמראה שלו כאשר אני משלבת בין הרפואה הסינית ובין הרפואה המערבית.

 השיטה שלי מאפשרת לי להתאים לכל מטופל את הטיפול המתאים ביותר והמכון שלי מצויד במכשור מתקדם וחומרים איכותיים שמסייעים לי להגיע לתוצאות. 

מעבר לזאת, אני מקפידה ללוות את מטופליי ולספק להם כלים חיוניים וייעוץ באופן שוטף במטרה לסייע להם לשמור על אותן התוצאות. 

טיפולים שיעניין את בן זוגך:

הזרקת בוטוקס לגברים

טיפול פנים לגברים

במידה שאתם מעוניינים להביא לשיפור בעור הפנים שלכם –  להיראות ולהרגיש בריאים, חיוניים ויפים, אתם מוזמנים לפנות אליי ולקבל טיפול מקצועי ויחס אישי.

דרגו אותנו

שטף:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
מכון הלגה רקנטי לטיפולים קוסמטיים

מכון הלגה רקנטי לטיפולים קוסמטיים

מכון Helga Rekanati מתמחה בטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

מבצעים חמים

פוסטים נוספים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים >> אחד האזורים הכי עדינים לטיפול וגם הכי רגישים הן אצל גברים והן אצל נשים זה אזור העיניים. ניתן לטפל בעזרת

דרגו אותנו
טיפול בישבן נפול

טיפול בישבן נפול

עבור נשים, הישבן הוא סמל הסקסיות והנשיות. העניין הוא שהרבה פעמים לא משנה כמה אנחנו מנסות לשמור על הגזרה, אוכלות מאוזן ומנסות שלא לגעת בשומני

דרגו אותנו
באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בתחום הרפואה האסטטית הוא הזרקת חומר הנקרא בוטוליניום טוקסין. אפשר להגיד שמדובר בעצם בתרופה לכל דבר. בחמישים השנה האחרונות עושים בו

דרגו אותנו

יצירת קשר

מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
הינני מאשר/ת קבלת מסרונים ודואר אלקטרוני מג. הלגה בע״מ
Call Now Button
צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?