טיפול בפיגמנטציה בראשון לציון

טיפול בפיגמנטציה בראשון לציון

טיפול בפיגמנטציה בראשון לציון

אחת מההשפעות המשמעותיות של השמש היא פגיעה בעור ויצירת כתמי עור הנקראים פיגמנטציה. מי שחשוף לשמש במשך שעות בכל יום עקב אפיון העבודה שלו, סובל מתופעה זו במקומות שונים ברחבי הגוף ובמיוחד בפנים, בידיים וברגליים.

הסיבה להיווצרות הכתמים היא עקב ירידה בכמות המלנין בעור וכך נוצרים כתמים בהירים על העור. לאדם שיש עודף מלנין ייראו כמים כהים יותר.

שיטת הטיפול בפיגמנטציה

קיימות כמה שיטות טיפול בפיגמנטציה. נקודת המוצא של הקליניקה היא למצוא את השיטה המתאימה ביותר לכל לקוח בהתאמה לסוג העור שלו ולרמת הפיגמנטציה ואופי כתמיה.

מתבצעת אבחנה מדוקדקת תוך בדיקת המצב באופן רוחבי והבנת המצב העכשווי וגם אם היו כתמים על העור בעבר. לאחר קבלת מלוא הנתונים אפשר להגיע למסקנות הנכונות ולהחליט על השיטה שבה יושגו התוצאות הטובות ביותר.

נקבעת לכל לקוח ספציפי תכנית הטיפולים הכוללת את סוגי הטיפולים, משך הזמן שלהם והעלויות.

טיפול בפיגמנטציה בראשון לציון

פירוט השיטות האפשריות:

גלי אולטרה

שיטה חדשנית שכוללת החדרה של לחות לרובד הפנימי של עור הפנים. פעולה מאסיבית זו יוצרת הבהרה של עור הפנים, ממריצה את הפעילות של כל תא ומוסיפה את כמות המים החסרה לו עקב הפיגמנטציה.

פעולת איזון הלחות יוצר שיפור משמעותי ביותר באיכות העור היא מאזנת את הפיגמנט ומפחיתה באופן משמעותי את הימצאותם של כתמי העור.

טיפול עומק

טיפול עומק מחדיר חומרי הזנה בריכוז גבוה במיוחד פנימה לרבדים הפנימיים של העור. ברבדים הללו קיים חוסר משווע של חומרי ההזנה ולכן החדרתם יוצרת שינוי מהותי, העור הופך להרבה יותר בהיר איכותו של העור משתפרת באופן משמעותי, כתמי העור נעלמים אט אט. עקב הטיפול המאסיבי העור שומר על התוצאות הללו לאורך תקופה ארוכה.

טיפול בגלי אור

טכנולוגיה חדשנית השולחת קרני אור לרבדים הפנימיים של העור. קרניים אלו פוגעות בבסיסו של התא ויוצרות פיזור של חומריו.

בזכות פעולה זו כתמי הפיגמנטציה נעלמים ואפשר לראות כי נוצר עור בהיר ובריא.

טיפול פילינג

שיטה אשר בה מסירים את תאי העור המתים מהרובד העליון באמצעות חומר הפילינג. בתהליך של עיסוי העור ומריחת תכשירים ייחודיים מורידים את השכבה העליונה על יד קילוף שלה. חשיפה זו יוצרת מצב חדש שבו מתגלים תאים חדשים ורעננים.

בדרך זו מעלימים את כתמי הפיגמנטציה, העור הופך לבהיר ולבריא הרבה יותר.

המוטו הוא לבצע טיפולי פיגמנטציה בקליניקה מקצועית שלעובדיה יש מיומנות, ידע וניסיון רב כך שיבצעו עבודה ברמה גבוהה ובאופן אחראי ביותר, לשביעות רצונו של הלקוח.

דרגו אותנו

שטף:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
מכון הלגה רקנטי לטיפולים קוסמטיים

מכון הלגה רקנטי לטיפולים קוסמטיים

מכון Helga Rekanati מתמחה בטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

מבצעים חמים

פוסטים נוספים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים >> אחד האזורים הכי עדינים לטיפול וגם הכי רגישים הן אצל גברים והן אצל נשים זה אזור העיניים. ניתן לטפל בעזרת

דרגו אותנו
טיפול בישבן נפול

טיפול בישבן נפול

עבור נשים, הישבן הוא סמל הסקסיות והנשיות. העניין הוא שהרבה פעמים לא משנה כמה אנחנו מנסות לשמור על הגזרה, אוכלות מאוזן ומנסות שלא לגעת בשומני

דרגו אותנו
באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בתחום הרפואה האסטטית הוא הזרקת חומר הנקרא בוטוליניום טוקסין. אפשר להגיד שמדובר בעצם בתרופה לכל דבר. בחמישים השנה האחרונות עושים בו

דרגו אותנו

יצירת קשר

מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
הינני מאשר/ת קבלת מסרונים ודואר אלקטרוני מג. הלגה בע״מ
Call Now Button

ברכישת מוצרים

השלישי

-בהזנת קוד קופון-

2PLUS1

* על המוצר הזול מבינהם

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?