טיפול בסנטר כפול ללא ניתוח

טיפול בסנטר כפול ללא ניתוח

סנטר ונפילה בקו לסת

איך להיפטר מסנטר כפול בלי ניתוח?

סנטר כפול נוצר מהשמנה, מצורת מבנה הפנים וגם מהידלדלות העור בגיל מבוגר. הסנטר הכפול משפיע על כל מראה הפנים ויוצר אשליה של גודל, גם אם מדובר באנשים רזים. איך מעלימים את הסנטר הכפול?

השמנה וסנטר כפול נראים לנו קשורים,אך יש אנשים שמנים שאינם בעלי סנטר כפול, אצלם השומן מתרכז במקומות אחרים, וישנם אנשים רזים בעלי סנטר כפול. בגיל מבוגר העור נהיה רפוי וצונח למטה. הצניחה יוצרת מראה של סנטר כפול, גם אם לא מדובר בריכוז של שומן אלא בעודפי עור. לא משנה כמה דיאטה ותרגילי כושר ממוקדים נעשה- הצטברות השומן מסרבת להיעלם. הפתרון הוא טיפול ממוקד נקודתית להעלמת השומן בסנטר. המכון של הלגה רקנאטי יעשה לכם את כל ההבדל!

לאחר המסת התאים, התאים אינם יכולים להתחדש ולהתמלא שנית בשומן

מלבד ניתוח, הליך כירורגי כואב הכולל בתוכו סיכונים וגם דורש זמן החלמה של כמה שבועות- יש שיטות כיום שלא כוללות כלל תופעות לוואי ואף אינן כואבות.
אחת השיטות היעילות ביותר לטיפול בסנטר כפול ללא ניתוח היא המסת שומן באמצעות זריקות. בארץ שיטה זו נחשבת יחסית לחדשה, אך מקורה בארצות הברית שם היא אחת השיטות הנפוצות והפופולאריות ביותר ! זהו פתרון חלופי לניתוח ! המסת שומן בזריקות מבוצע ע"י רופא מוסמך. בהתאם למצב המטופל/ת יקבעו מספר סבבי ההזרקה ( בין 1-3 סבבים ) כמו כן יקבעו מספר טיפולי מיצוק העור, כחבילה משלימה לטיפול בעור המתדלדל, לאחר ההזרקה מתחיל תהליך של פירוק תאי השומן המתים – ולאחר חודשיים לערך התוצאות יבואו לידי ביטוי בבירור והסנטר הכפול יטושטש משמעותית או יעלם לחלוטין.
המסת שומן בזריקות מתאים לאזורים בהם הצטבר שומן עיקש – סנטר כפול, מראה של ״בולדוג״, כיסי שומן בלחיים תחתונות , הצטברות שומן בקפלי חיוך, צדי הבטן, פנים הירך קו חזייה, יד אחורית ועוד, אך אינה מתאימה להורדת משקל משמעותי של עשרות קילוגרמים שלמים. לטיפול אין תופעות לוואי והמטופלים גם לא מדווחים על כאב משמעותי בעת הטיפול עצמו. נדרש בסך הכל מספר טיפולים בודדים שאורכים כחצי שעה בשביל להתחיל את הליך פירוק התאים, והגוף ימשיך את התהליך בעצמו- עד לתוצאות מלאות לאחר כחודשיים.

היתרון בטיפול בסנטר כפול ללא ניתוח, על פני הרזיה למשל הוא שבהרזיה תא השומן מצטמצם, אבל נשאר קיים ויכול להתרחב בכל עת אם לא נקפיד על תזונה נכונה. בטיפול המסת שומן בזריקות, התאים מתים ולא יכולים להתחדש ולהתמלא שנית בשומן.

דרגו אותנו

שטף:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
מכון הלגה רקנטי לטיפולים קוסמטיים

מכון הלגה רקנטי לטיפולים קוסמטיים

מכון Helga Rekanati מתמחה בטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

מבצעים חמים

פוסטים נוספים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים >> אחד האזורים הכי עדינים לטיפול וגם הכי רגישים הן אצל גברים והן אצל נשים זה אזור העיניים. ניתן לטפל בעזרת

דרגו אותנו
טיפול בישבן נפול

טיפול בישבן נפול

עבור נשים, הישבן הוא סמל הסקסיות והנשיות. העניין הוא שהרבה פעמים לא משנה כמה אנחנו מנסות לשמור על הגזרה, אוכלות מאוזן ומנסות שלא לגעת בשומני

דרגו אותנו
באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בתחום הרפואה האסטטית הוא הזרקת חומר הנקרא בוטוליניום טוקסין. אפשר להגיד שמדובר בעצם בתרופה לכל דבר. בחמישים השנה האחרונות עושים בו

דרגו אותנו

יצירת קשר

מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
הינני מאשר/ת קבלת מסרונים ודואר אלקטרוני מג. הלגה בע״מ
Call Now Button

ברכישת מוצרים

השלישי

-בהזנת קוד קופון-

2PLUS1

* על המוצר הזול מבינהם

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?