כל מה שחשוב לדעת על המסת שומן בסנטר כפול

כל מה שחשוב לדעת על המסת שומן בסנטר כפול

טיפול לסנטר כפול

לא אחת נאמר כי הפנים הן תעודת הזהות של כל אדם, כך שכל אחד רוצה להציג את תעודת הזהות שלו בגאווה ובביטחון מלא. בעוד ישנם אזורים בגוף שלא שלמים איתם ושניתן להצניע אותם, הפנים חשופות לכל ולהצניע בהן חלקים שונים זו לא בדיוק משימה פשוטה או אפשרית. לא מעט נשים וגם גברים, מלינים על סנטר כפול – סנטר שפוגם חזותית בפנים ובעיקר מוריד את הביטחון העצמי של אותם האנשים. לשמחתכם, ניתן כיום לבצע טיפולים של המסת שומן בסנטר ללא כל התערבות כירוגית – ללא כל ניתוח! דרך הטיפול המומלצת לכם היא באמצעות המסת שומן המתבצעת עם זריקות.

עוד לפני שידובר על המסת שומן בסנטר כפול, חשוב להבין איך הוא נוצר. סנטר כפול הינו תוצר של השמנה, אך הוא גם יכול להיות תוצר של ריפיון העור בגילאים מתקדמים יותר, ולעתים אף מדובר על מבנה הפנים שיוצר את הנראות של סנטר שהינו כפול. מדוע סנטר שכזה יוצר חוסר ביטחון גדול כל כך אצל אותם אנשים? מהסיבה שהוא משתקף כחסר פרופורציה ביחס לגודל הפנים, תוך שנוצרת אשליה של סנטר גדול מאד המתקשר עם חוסר אסתטיקה. שימו לב כי בעוד לא אחת נוטים לייחס את הסנטר הכפול דווקא לאנשים עם עודף משקל, ישנם גם אנשים רזים שבעקבות המבנה שלהם סובלים מאותו סנטר.

מידע שימושי לקראת הזרקת חומצה היאלורונית בשפתיים

הדרך להעלים את הסנטר הכפול

אז המציאות היא שהשומן מצטבר אצל כל אדם במקומות אחרים. בעוד ישנם אנשים עם משקל עודף שהשומן מצטבר אצלם באזור הבטן, ישנם אנשים שהשומן מצטבר אצלם דווקא באזור הסנטר ועל כן זה האזור שבו צריך להשקיע. כאמור, גם אנשים רזים ללא כל בעיה של משקל עודף יכולים לסבול מסנטר כפול.

בגילאים מתקדמים יותר, מדובר על סיבות שורש אחרות שמקורן בצניחה של העור כלפי מטה – מה שיוצר את האשליה של סנטר גדול מימדים. אז מצד אחד שינוי תזונה ופעילות גופנית לא ישפיעו על נראות הסנטר הכפול, אך מצד שני ישנו טיפול נקודתי וממוקד לתופעה המפרה את שלוותם של לא מעטים.

כידוע, הליכים כירורגיים טומנים בתוכם לא מעט סיכונים, כך שלא אחת ישנם אלו המעדיפים להישאר עם הסנטר הכפול. מעבר לסיכונים הכרוכים בניתוח לכשעצמו, הרי שישנה תקופת החלמה הדורשת מהמטופלים לנוח בביתם, להפסיד ימי עבודה ולהיות מוגבלים בתנועה – זאת עוד מבלי שדובר על תופעות הלוואי השונות. על כן, הדרך הטובה ביותר לטפל בסנטר כפול היא באמצעות המסת שומן, טיפול מוצע על ידי מכון לטיפולים קוסמטיים. שיטה זו מבוססת על הזרקות, ובישראל מדובר על שיטה חדשה יחסית. הזריקות מבוצעות אך ורק על ידי רופאים מוסמכים, כאשר מספר ההזרקות משתנה בין מטופל למטופל – בין סבב אחד לשלושה סבבים של הזרקות. התוצאות ניכרות לאחר מספר חודשים, כאשר תאי השומן המתים יחלו להתפרק – אז יהיה ניתן ליהנות מסנטר חדש לאחר שזה הכפול נעלם.

שיטה זו מתאימה לאזורים נוספים?

הזרקות שהתכלית שלהן היא המסת שומן בסנטר כפול מתאימות לאזורים נוספים מלבד הסנטר. מדובר על אזורים שבהם השומן הינו עיקש יותר ועל כן הוא נוטה להצטבר. אזורים שכאלו מסתמנים בקפלי החיוך, צידי הבטן וכיסי שומן בלחי. בעוד ישנם הליכים שונים המלווים בתופעות לוואי, הזרקות אלו ללא כל תופעות תוך שמדובר על טיפול נטול כאב. כל טיפול אורך כ-30 דקות לערך, כאשר ניתן להבחין בתוצאות לאחר טיפולים בודדים בלבד, והתוצר הסופי משתקף לאחר כחודשיים. הפכו את הסנטר שלכם לאיבר מחמיא המשתלב בהרמוניה בפנים שלכם.

דרגו אותנו

שטף:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
מכון הלגה רקנטי לטיפולים קוסמטיים

מכון הלגה רקנטי לטיפולים קוסמטיים

מכון Helga Rekanati מתמחה בטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

מבצעים חמים

פוסטים נוספים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים >> אחד האזורים הכי עדינים לטיפול וגם הכי רגישים הן אצל גברים והן אצל נשים זה אזור העיניים. ניתן לטפל בעזרת

דרגו אותנו
טיפול בישבן נפול

טיפול בישבן נפול

עבור נשים, הישבן הוא סמל הסקסיות והנשיות. העניין הוא שהרבה פעמים לא משנה כמה אנחנו מנסות לשמור על הגזרה, אוכלות מאוזן ומנסות שלא לגעת בשומני

דרגו אותנו
באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בתחום הרפואה האסטטית הוא הזרקת חומר הנקרא בוטוליניום טוקסין. אפשר להגיד שמדובר בעצם בתרופה לכל דבר. בחמישים השנה האחרונות עושים בו

דרגו אותנו

יצירת קשר

מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
הינני מאשר/ת קבלת מסרונים ודואר אלקטרוני מג. הלגה בע״מ
Call Now Button

ברכישת מוצרים

השלישי

-בהזנת קוד קופון-

2PLUS1

* על המוצר הזול מבינהם

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?