שאלות ותשובות על הקפאת שומן

שאלות ותשובות על הקפאת שומן

הקפאת שומן בקור הלגה רקנטי

הקפאת שומן היא אחד הטיפולים המתקדמים ביותר שיש היום, אך בשל חדשנותו הרבה אנו נתקלים בהרבה מאוד שאלות מלקוחות סקרנים. אספנו עבורכם מספר שאלות שחוזרות על עצמן ואנו מאמינים שלרובכם יהיה עניין בתשובות.

 

כיצד הקפאת שומן מסייעת להסרתו?

הקפאת השומן מחסלת תאי שומן, היא פשוט הורסת אותם. לאחר הרס תאי השומן הגוף נכנס לפעולה בתהליך טבעי של ניקוי הפסולת ומפנה את תאי השומן המתים.

 

האם המסת שומן בקור היא תהליך כואב?

הקפאת שומן היא אינה תהליך כואב למרות שיתכנו כאבים לאחר הטיפול. רמת הכאב משתנה מאדם לאדם אך במקרה הצורך ניתן לטפל עם משככי כאבים עדינים כדוגמת אקמול.

 

האם המסת שומן בקור היא תחליף לירידה במשקל?

כלל וכלל לא. על מנת לרדת במשקל יש צורך במשטר דיאטה ופעילות גופנית מתאימה. במהלך תהליך של ירידה במשקל תאי השומן מתכווצים אך אינם נעלמים; המסת שומן בקור נועדה לתת טיפול נקודתי לאותם תאי שומן שנשארו ורוצים להוציא אך בשום פנים ואופן אינה מהווה אמצעי לירידה במשקל.

 

האם שאיבת שומן והקפאת שומן הם אותו הדבר?

לא. מדובר בשני תהליכים שונים השואפים להשיג את אותה המטרה אך בדרכים שונות לגמרי. שאיבת שומן היא תהליך פולשני הנעשה תחת תנאי הקדמה או טשטוש ובמהלכו מבוצעים חתכים שונים בעור דרכם שואבים את השומן. תהליך הקפאת השומן הוא תהליך שאינו פולשני ואינו דורש הרדמה או חתכים בגוף.

 

האם התהליך יכול לפגוע גם בתאים אחרים שאינם תאי שומן?

תאי השומן הם תאים רגישים מאוד לשינוי טמפרטורות ובמיוחד קור יותר מכל תא אחר בגוף. כל השיטה של המסת שומן בקור מתבססת על העיקרון הזה ונותנת מכת קור נקודתית בעלת השפעה מיידית על תאי השומן אך חסרת השפעה אל תאים אחרים.

 

האם התהליך של הקפאת שומן מסייע להסרת צלוליט?

לא. תופעת הצלוליט היא יותר מורכבת ואינה מטופלת באמצעות הקפאת שומן. אם את מעוניינת בהסרת צלוליט ישנן שיטות אחרות המיועדות לטיפול בבעיה זו. למשל שימוש בגלי רדיו או בגלי קול.

 

תוך כמה זמן רואים תוצאות לאחר טיפול הקפאת שומן?

ניתן לצפות לתוצאות נראות לעין לאחר כ 15 יום. ברמת העיקרון, התהליך בו הגוף מסלק את תאי השומן המתים נמשך בין 8 ל 12 שבועות.

 

דרגו אותנו

שטף:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
מכון הלגה רקנטי לטיפולים קוסמטיים

מכון הלגה רקנטי לטיפולים קוסמטיים

מכון Helga Rekanati מתמחה בטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

מבצעים חמים

פוסטים נוספים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים >> אחד האזורים הכי עדינים לטיפול וגם הכי רגישים הן אצל גברים והן אצל נשים זה אזור העיניים. ניתן לטפל בעזרת

דרגו אותנו
טיפול בישבן נפול

טיפול בישבן נפול

עבור נשים, הישבן הוא סמל הסקסיות והנשיות. העניין הוא שהרבה פעמים לא משנה כמה אנחנו מנסות לשמור על הגזרה, אוכלות מאוזן ומנסות שלא לגעת בשומני

דרגו אותנו
באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בתחום הרפואה האסטטית הוא הזרקת חומר הנקרא בוטוליניום טוקסין. אפשר להגיד שמדובר בעצם בתרופה לכל דבר. בחמישים השנה האחרונות עושים בו

דרגו אותנו

יצירת קשר

מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
הינני מאשר/ת קבלת מסרונים ודואר אלקטרוני מג. הלגה בע״מ
Call Now Button

ברכישת מוצרים

השלישי

-בהזנת קוד קופון-

2PLUS1

* על המוצר הזול מבינהם

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?