טיפולי המסת צלוליט /צלוליטיס על אזורי גוף שונים

טיפולי המסת צלוליט /צלוליטיס על אזורי גוף שונים

בשנים האחרונות, הופכים טיפולי צלוליטיס, שרבים מכנים אותם גם טיפולי צלוליט, לחלק בלתי נפרד מסל השירותים הטיפוליים שמציעים מכוני הקוסמטיקה למיניהם. על אף הפופולאריות שזוכים לה טיפולי צלוליט, עדיין קיים בלבול רב בקרב הציבור בין המונחים צלוליט וצלוליטיס, ועדיין קיימת אי הבנה בסיסית בנוגע לאופי הטיפולים הללו ומטרתם.
מאמר זה נועד להפיג את הערפל הקיים סביב הסוגייה, ולספק לקורא את כל המידע על אודות טיפולי צלוליט, על מנת שאלו הסובלים מהתופעה של צלוליט יוכלו לדעת, כי קיים פתרון.

צלולטיס/צלוליט זהו זיהום בעור אשר נגרם על ידי חיידקים. הצלוליטיס /צלוליט נוטה להתפתח באזור השוקיים והוא יכול להתפתח גם באזורים נוספים כמו הירכיים, ברכיים, בבטן, בזרועות.

טיפולי צלוליט

טיפולים בצלוליטיס/בצלוליט – שלב האבחון

טיפולי צלוליט מתחילים באבחון של המצב. האבחון יקבע מהי חומרת המצב ואלו טיפולים מומלץ לעשות. לפני שמתחילים לגעת בגוף או לבצע פעולות שונות, יש לבצע אבחון מקיף ולבחור תוכנית טיפולים. לאחר האבחון גם המטפלת וגם המטופלת ידעו לפני מה הן עומדות. מטופלות אשר מתגוררות באזור ראשון לציון והסביבה יבררו בוודאי אודות טיפול בצלוליטיס בראשון לציון שיכולים לתת מענה מלא לכל ההליך, כולל לבצע אבחון מלא ומקיף כך שהן יידעו לקראת מה הן עומדות.

טיפולים בצלוליטיס – שלב הטיפול

שלב הטיפול בצלוליטיס הוא תוצר של תוכנית הטיפולים שנקבעה לאחר האבחון המקיף. אם אתן מחפשות אחר טיפול בצלוליטיס בראשון לציון אתן בוודאי רוצות להגיע למטפלות הטובות ביותר אשר יש להן הכשרה מתאימה וניסיון רב בטיפול. ישנם סוגי טיפול שונים אשר משתמשים בהם בעת הטיפול בצלוליט ובניהן טיפולים בגלי רדיו, טיפול בחבישות ושבירה של שרשראות הצלוליט. כמובן, המטפלת תבחר את הטיפול ותיידע את המטופלת לקראת מה היא עומדת.

סוגי הטיפול השונים בצלוליט

ישנם סוגים שונים של טיפול בצלוליט כשהמטרה היא להתאים לכל אחת את הטוב ביותר עבורה. מי שמעוניינת לעבור טיפול בצלוליטיס בראשון לציון יכולה לעבור טיפולים בגלי רדיו אשר מטפלים בצלוליט מתוך הגוף עצמו. הגלים חודרים לעומק הרקמה, מזרימים לתוכה אנרגיה וזו מפרקת את התאים של הצלוליט ומובילה להתכווצות התאים השומניים. טיפול בחבישות נקרא גם פיסול של הגוף והוא כולל חבישה בתחבושות ספוגות מינרלים מזינים המינרלים נספגים בגוף ומובילים לניקוז הרעלים שבאזור הצלוליט. טיפולי שבירת השרשראות הם טיפולים המשלבים שימוש באולטרה סאונד הגורם לניקוי הרעלים של הגוף.

טיפול בצלוליטיס בראשון לציון

טיפול בצלוליטיס בראשון לציון אצל המומחים

הטיפול בצלוליט חייב להתבצע אצל מומחים. על מנת לוודא כי הגוף שלך נמצא בידיים טובות יש לבחור במכון אשר יכול לבצע אבחון, לבחור את שיטת הטיפול ולאחר קבלת התוצאות יבחן האם יש צורך לבצע טיפולי המשך. רצוי לבחון את המטפלת עצמה, לבדוק את הניסיון שלה וגם את ההכשרה. כיוון שמדובר על טיפולים אישיים חשוב מאד לחוש בנוח עם המטפלות במקום, לשתף בכל שאלה וגם אם ישנו כאב או ספק יש להרגיש בנינוחות, הרי בטיפולים אלו מתרכזים רק באישה אחת, בך.

דרגו אותנו

שטף:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
מכון הלגה רקנטי לטיפולים קוסמטיים

מכון הלגה רקנטי לטיפולים קוסמטיים

מכון Helga Rekanati מתמחה בטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

מבצעים חמים

פוסטים נוספים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים >> אחד האזורים הכי עדינים לטיפול וגם הכי רגישים הן אצל גברים והן אצל נשים זה אזור העיניים. ניתן לטפל בעזרת

דרגו אותנו
טיפול בישבן נפול

טיפול בישבן נפול

עבור נשים, הישבן הוא סמל הסקסיות והנשיות. העניין הוא שהרבה פעמים לא משנה כמה אנחנו מנסות לשמור על הגזרה, אוכלות מאוזן ומנסות שלא לגעת בשומני

דרגו אותנו
באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בתחום הרפואה האסטטית הוא הזרקת חומר הנקרא בוטוליניום טוקסין. אפשר להגיד שמדובר בעצם בתרופה לכל דבר. בחמישים השנה האחרונות עושים בו

דרגו אותנו

יצירת קשר

מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
הינני מאשר/ת קבלת מסרונים ודואר אלקטרוני מג. הלגה בע״מ
Call Now Button
צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?