נימים בפנים וקופרוז

נימים בפנים וקופרוז

קופרוז זו תופעה של נימים בפנים. התופעה עצמה היא לא נעימה והיא נראית כמו רשת של חוטים אדומים הנראים על העור. הקופרוז מופיע בצידי האף, על הלחיים, באזור הסנטר והצוואר ובשאר חלקי הגוף. התופעה מהווה בעיקר בעיה אסתטית ובמיוחד כשהיא מופיעה באזורים בולטים של הגוף שלנו, אותם כל אחד יכול לראות. הנימים הנראים לעין הם למעשה תופעה של התרחבות פנימית של הנימים תחת העור. בעת ההתרחבות הנימים הופכים להיות בולטים על פני העור ויוצרים את המראה הלא אסתטי.

היווצרות הנימים

הנימים נוטים להופיע תחת העור החל משנות השלושים ומתגברים ככל שהגיל עולה. ניתן לראות את הופעתם בעיקר אצל נשים, אם כי גם אצל גברים הם יכולים להופיע, אך לרוב בגיל מבוגר יותר, אם בכלל. הסיבות להיווצרות התופעה הן שונות:

  • גנטיקה- במידה ולאמנו היה או יש קופרוז, הסיכוי שיהיה גם לנו עולה.
  • הורמונים- שינויים הורמונליים כמו גם הריונות יכולים להגביר את הנימים או לגרום להם להופיע מלכתחילה.
  • נטילת תרופות- תרופות אשר מכילות סטרואידים, תרופות אשר מרחיבות את כלי הדם ותרופות כימותרפיות יכולות לגרום לנימים.
  • מתח- אומרים שמתח זו המחלה של המאה והיא גורמת לנזקים רבים. יש שמקשרים בין מתח לבין הופעת הנימים.

הטיפול

הטיפול הוא טיפול אסתטי אשר מתאים באופן אישי לכל אחת. בין היתר ניתן להשתמש בטיפולי לייזר, גלי רדיו, מחטים, מזותרפיה ושילובי תכשירים המכילים גם חומצות. תופעת הופעת הנימים נרגמת כתוצאה מהתרחבות כלי הדם אשר לא חוזרים למצב הרצוי בחזרה. כל הטיפולים מיועדים להחזיר את הנימים למצב הרצוי על ידי כיווץ שלהם. הבחירה כיצד יש לבצע את הטיפול תלויה בגורמים רבים והדבר החשוב ביותר הוא להתאים את הטיפול למטופל ולא להפך.

מגבלות לאחר הטיפול

לאחר הטיפול של העלמת הנימים מומלץ להימנע מחשיפה ישירה לשמש. ככלל, חשיפה של יותר מדי זמן היא אינה בריאה, אך כדי שהטיפול יצליח יש להקפיד הקפדה יתרה. השמש גורמת לנימים להתרחב ולכן יש להימנע מחשיפה לפחות למשך תקופה שנקבעה מראש. המטופלות אשר מגיעות לביצוע הסרת הנימים יקבלו הנחיות מדויקות כיצד עליהן לפעול לאחר הטיפול. הטיפול יכול להימשך לאורך מספר שבועות כאשר בכל מפגש תראה המטופלת את השיפור במצב הנימים. לאחר סיום הטיפולים יבצעו שימור של המצב שהושג.

שימור

פעולת השימור היא הכרח כשמדובר על טיפולי נימים בפנים. הנימים נגרמים כתוצאה מגנטיקה או דרך חיים מסוימת. לכן, כל מטופלת מקבלת הנחיות כיצד לנהוג לאחר הטיפול וכן יומלץ לה להגיע לטיפולים חוזרים במידת הצורך. כיוון שאת הגנטיקה לא ניתן לשנות ולעתים לא ניתן לשנות את מצב המתח בחיים או את נטילת התרופות, פעמים רבות יהיה צורך לחזור לטיפול לאחר תקופה. כמובן, הטיפול ישפיע מיד עם סיומו והמטופלת תוכל להרגיש נינוחה הרבה יותר עם עור הפנים שלה.

דרגו אותנו

שטף:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
מכון הלגה רקנטי לטיפולים קוסמטיים

מכון הלגה רקנטי לטיפולים קוסמטיים

מכון Helga Rekanati מתמחה בטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

מבצעים חמים

פוסטים נוספים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים >> אחד האזורים הכי עדינים לטיפול וגם הכי רגישים הן אצל גברים והן אצל נשים זה אזור העיניים. ניתן לטפל בעזרת

דרגו אותנו
טיפול בישבן נפול

טיפול בישבן נפול

עבור נשים, הישבן הוא סמל הסקסיות והנשיות. העניין הוא שהרבה פעמים לא משנה כמה אנחנו מנסות לשמור על הגזרה, אוכלות מאוזן ומנסות שלא לגעת בשומני

דרגו אותנו
באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בתחום הרפואה האסטטית הוא הזרקת חומר הנקרא בוטוליניום טוקסין. אפשר להגיד שמדובר בעצם בתרופה לכל דבר. בחמישים השנה האחרונות עושים בו

דרגו אותנו

יצירת קשר

מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
הינני מאשר/ת קבלת מסרונים ודואר אלקטרוני מג. הלגה בע״מ
Call Now Button

ברכישת מוצרים

השלישי

-בהזנת קוד קופון-

2PLUS1

* על המוצר הזול מבינהם

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?