על טיפוח ויופי, טיפולים אסתטיים ומה שביניהם: תכשירים שמתאימים לעור שלך

על טיפוח ויופי, טיפולים אסתטיים ומה שביניהם: תכשירים שמתאימים לעור שלך

בעידן שבו טיפוח ויופי הם ערכים כה חשובים בתרבות, טיפולים אסתטיים הם עניין של מה בכך, ורבים משתדלים לשלבם בחיי השגרה שלהם. טיפולים אסתטיים מאפשרים לשמור על טיפוח ויופי, להיאבק באותותיו של הזמן הניכרים על גופינו ולשמור על היופי החיצוני ועל הבריאות הכללית.

טיפול קוסמטי רק נראה כמו קסם. כל טיפול קוסמטי בין אם הוא טיפול באקנההעלמת כתמים,טשטוש קמטים או טיפול להצערת העור, מורכב מעבודה נכונה עם החומרים הנכונים בסדר הנכון.
חלק מהקוסמטיקאיות עובדות עם פרוטוקולים שקיבלו מחברות הקוסמטיקה וחלק ממכוני הקוסמטיקה עובדים עם ידע קליני, הבנה של העור, מנגנוני הפעולה שלו וכיצד ניתן להשפיע עליהם עם החומרים השונים.

בדיוק כמו רופא

קוסמטיקאית בימינו צריכה להיות בעלת ידע של רופאה כי היא עובדת עם חומרים דומים או זהים לאלו שרופאי העור עובדים איתם. היא חייבת לדעת איך החומרים האלו עובדים וכיצד הם משפיעים על העור כדי לקבל את התוצאה שהיא ואתם רוצים ליצור במיוחד כשמדובר בטיפולים מורכבים כמוטיפולים להצערת העור.
לכל תרופה, חומר קוסמטי פעיל או כל חומר אחר הגורם שינוי בעור יש לפחות מרכיב פעיל אחד שעובד על עורך וגורם בו שינוי.
שנים של מחקרים ולימוד גילו מהם החומרים הפעילים המשפיעים, כיצד הם עושים זאת, מהם המינונים הנכונים ביחס למטרה, איך להשתמש בהם ולכמה זמן, מה מעצים אותם ומה מחליש אותם.

תגרמי להם לעבוד בשבילך

קוֹלטנים הם מבנים מולקולאריים האחראים על זיהוי חומרים והגבה אליהם. הם יכולים להיות ממוקמים בתוך התא, מחוץ לו, על הקרום או בגרעין, כלומר הם אלו שגורמים לתאים או למרכיבים שלהם לבצע פעולה כלשהי.
התאים מסוגלים לאפשר חדירה של חומרים פנימה או לשחרר חומרים החוצה, להגביר ייצור של חומרים מסוימים, להאט או להאיץ קצב חלוקת תאים ועוד. חומרים המשפיעים על קולטנים כוללים רטינול, פפטידים ביומימטיים ואחרים.

 

מי מגיע ראשון?

עיכוב תחרותי הוא תחרות בין חומרים על היקשרות לאתר הפעיל של אנזימים. לדוגמה, כשהאנזים טירוזינאז מתחבר עם החומצה האמינית טירוזין הוא מייצר את הפיגמנט מלנין.
חומרים כמו חומצה אזלאית, חומצה קוג'ית, הידרוקינון או ארבוטין הם חומרים מדכאי מלנין כיוון שגם הם יכולים להיקשר אל האתר הפעיל באנזים טירוזינאז, אבל הם לא יפיקו מלאנין.
חלק מחומצות אלו ישמשו בטיפולים של העלמת כתמים.

משמעת מים

לחות היא תכונה של העור שחשוב לנו לשמר ולטפח. חומרי לחות או לחותנים בשפה המקצועית, עוזרים לשמור על מחסום העור ומונעים אובדן של מים ולחות והם קריטיים בכל סוג של טיפול קוסמטי. חומרים המשחזרים מרכיבים בשכבה הקרנית, חומרי MNF וחומרים אוטמים הם חלק מקבוצת הלחותנים ונמצאים בצורה כזו או אחרת בכל קרמי לחות.
שלושת מנגנוני פעולה אלו הם רק קצה המזלג כדי להבין כיצד פועלים החומרים על עורך ובמאמרים הבאים ארחיב יותר.

eventicketsale.com/

דרגו אותנו

שטף:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
מכון הלגה רקנטי לטיפולים קוסמטיים

מכון הלגה רקנטי לטיפולים קוסמטיים

מכון Helga Rekanati מתמחה בטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

מבצעים חמים

פוסטים נוספים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים

מילוי שקעים מתחת לעיניים >> אחד האזורים הכי עדינים לטיפול וגם הכי רגישים הן אצל גברים והן אצל נשים זה אזור העיניים. ניתן לטפל בעזרת

דרגו אותנו
טיפול בישבן נפול

טיפול בישבן נפול

עבור נשים, הישבן הוא סמל הסקסיות והנשיות. העניין הוא שהרבה פעמים לא משנה כמה אנחנו מנסות לשמור על הגזרה, אוכלות מאוזן ומנסות שלא לגעת בשומני

דרגו אותנו
באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר בתחום הרפואה האסטטית הוא הזרקת חומר הנקרא בוטוליניום טוקסין. אפשר להגיד שמדובר בעצם בתרופה לכל דבר. בחמישים השנה האחרונות עושים בו

דרגו אותנו

יצירת קשר

מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
הינני מאשר/ת קבלת מסרונים ודואר אלקטרוני מג. הלגה בע״מ
Call Now Button

ברכישת מוצרים

השלישי

-בהזנת קוד קופון-

2PLUS1

* על המוצר הזול מבינהם

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?