פצעים בישבן – בחירת קליניקה, אבחון מקור הבעיה, טיפול ושימור

פצעים בעור, בייחוד באזור הישבן, הם עסק לא נעים, לכל הדעות. פצעים בעור הם מפגע אסתטי של ממש, שלא לדבר על אי הנוחות שהם מסבים, כאשר הם מגרדים וגורמים לנו לחיטוט יתר בעור. טיפול בפצעונים בישבן הוא פתרון מושלם עבור כל אלה הסובלים מהתופעה של פצעים בעור הישבן, ורצוי שכל הסובלים מהפצעונים הנידונים יכירו טיפול זה. מהו טיפול בפצעונים, מתי רצוי לבצע טיפול בפצעונים, ומה רצוי שנעשה כצעד ראשון, ברגע שגילינו פצעים בעור באזור הישבן? כל התשובות לכל השאלות מוגשות לכם כמו כפית לפה.פצעים בישבן העור שלנו הוא האיבר הכי גדול בגוף, והוא עובר שינויים רבים במהלך השנים שקל לראות אותם בעין. מעבר לכך שהעור מכסה אותנו ומגן עלינו דרך סינון של רעלים וקרינה, הוא גם מוציא החוצה פסולת דרך הזיעה או דרך מוגלה. כאשר יש לנו פצעים על העור האם למעשה ביטוי של מה שקורה בתוך הגוף שלנו. הפצעים יכולים להיות תגובה לזיהום, לחום, לחץ נפשי וכן לעוד שלל פעולות פנימיות. פצעים בישבן גם הם פצעים על העור שיש להם השלכות נוספות לאסתטיקה שלנו והם יכולים להיות לא נעימים ומציקים. אם יש לך פצעים בישבן הסיבות לכך יכולות להיות שונות ולכן מומלץ לבצע טיפול שמתחיל מאבחון הבעיה שגורמת לפצעים בישבן, טיפול המתאים לך ולאחר מכן לבצע מעקבים לשמירה על איזון העור כולו.

אבחון מקור הפצעים בישבן

השלב הראשון של הטיפול הוא אבחון של הבעיה. פצע בעור אינו מגיע סתם כך והוא יכול להיות תוצאה של לחץ נפשי, ישיבה ממושכת, בדים צמודים, בעיות הורמונליות, תזונה לקויה או כל גורם אחר. לפני התחלת הטיפול תבוצע בדיקה של הפצעים ותשאול על מנת לנסות לאתר את הגורמים לפצעים ולהחליט על אופי הטיפול. לכל מטופל יהיה אופי טיפול אחר שימשך לאורך זמן שונה והאמצעים יהיו אישיים ומותאמים על יד מטפלים מקצועיים ומנוסים.

טיפול בפצעים בישבן

שיוף ישבן scaled


המטרה של טיפול פצעים בישבן היא שהם לא יהיו יותר. מעבר למצב בו אין יותר פצעים יכול להימשך מספר טיפולים והמטופל ידע מראש לקראת מה הוא עומד. המטרה של הטיפול היא גם למנוע את חזרת הפצעים ולשם כך יכול להיות שהמטפל ייתן המלצות שונות כמו גם המלצה להגיע לטיפולים משמרים של העור, התאמת תזונה בריאה וויטמינים, שינויי  באורח  החיים ועוד. התוצאות של הטיפול הן חד משמעיות ובסופו המטופל צריך להיות ללא פצעים בכלל.ק 

שימור העור במצב טוב

לאחר סיום הטיפולים המטופל למעשה יכול לחזור לשגרת חייו בהבדל אחד, הוא לא סובל מפצעים. ברור כי לטיפול יש השלכות ברמת היחסים הזוגיים ולא רק בתחושה האישית ולכן מומלץ מאד להמשיך גם לאחר הטיפול ולהגיע לטיפולי שימור. מראש, יסביר המטפל למטופל לקראת מה הוא עומד, כמה טיפולים צפויים להתבצע וכן הוא יסביר את המשמעות של הטיפולים המשמרים. חשוב כי המטופל ישמור על העור שלו בכלל ולא רק על האזור שהיה פצוע. לשם כך יינתנו המלצות להמשך הטיפולים, גם לאחר שהמטרה הושגה. כמובן, הטיפולים המשמרים יתקיימו באותו מקום של הטיפולים הראשונים כך שהמטופל לא יצטרך לחוש אי נעימות ולחפש אחר קליניקה חדשה.

בחירת הקליניקה לטיפול בפצעים בישבןAVV  scaled

מצב בו יש פצעים בישבן יכול להיות לא נעים גם מבחינה אינטימית. לרבים קשה לשתף את המטפל בתופעה ולכן חשוב מאד למצוא קליניקה שעונה על קריטריונים רבים ובהם:

  • תחושה נעימה- המטופל צריך להרגיש נעים להגיע למקום.
  • מטפל מנוסה- רק מטפלים מנוסים יוכלו לפתור את הבעיה.
  • תוכנית טיפולים- מומלץ לבצע טיפול רק לאחר שאתם יודעים מה עומד לפניכם.

 

הלגה רקנטי מפתחת שיטת הלגה לטיפול בפצעים בישבן, פצעים בגוף, פצעים בפנים, צלקות וכתמים פוסט אקנה מזמינה אותך לפגישת אבחון ללא עלות בקליניקה הנמצאת בקניון עזריאלי ראשונים ראשון לציון . הצלחת הטיפול הינו באחוזים גבוהים. ואנו מתחייבים בכתב לתוצאות אלו טרם תחילת הטיפול !  מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם או חייגו 9843* .

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
מבצעים חמים

פוסטים נוספים

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן