תכשירים חכמים : התפרצות פצעים, כתמי עור, אדמומיות קבועה בפנים, עור יבש/שמנוני

טיפול באקנה, טיפול בעור יבש וטיפול בסוגים נוספים של עור, שהוא רגיש ובעייתי יותר הם חשובים מעין כמוהם. למעשה, עור הפנים, יהא סוגו ככל שיהא, מצריך טיפול יומיומי על בסיס קבוע, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בעור עם רגישות מיוחדת. טיפול באקנה או טיפול בעור יבש יאפשרו להיטיב עם העור, שמלכתחילה הנתונים שלו פועלים לרעתו, ולשמור על טיפוחו. כיצד לבצע טיפול באקנה או טיפול בעור יבש? קבלו כמה טיפים פשוטים וקלים ליישום

 

הפתרונות למניעת התפרצות פצעונים /אקנה:

תכשיר המכיל חומצה סליציליק- מדובר ברכיב רפואי ללא מרשם, הפועל כנגד התפרצות של פצעי בגרות וחיידקים, הפחתה של ייצור השומן בעור הנוטה לחורים וחטטים בפנים.

התכשיר מסייע להפחתת האודם, להעלמת החטטים הקיימים בעור ומניעת התפרצות עתידית של פצעים וחטטים. התכשירים יגנו על עור פנים בריא ומלא רעננות לאורך זמן.

 

 

תכשירים לפתרונות בעיות אקנה:

ערכת מוצרים שנלחמים בפצעי בגרות ומבקרים את ייצור השומן בסוגי עור עמידים יותר המכילים בנזואיל פרוקסיד נוזלי, מרכיב רפואי בעל יכולת מדעית בעלמת התפרצות פצעים  ובמניעת הופעת צלקות. הטיפול מותיר את העור ללא יובש.

 

 

תכשירים לפתרונות עור יבש :

מרכיבים קליניים למניעת גירויים בעור ושמירה על התפקוד בריא. התכשירים מזינים להרגעה והפחתת האודם הקבוע או נטייה לרוזיצאה.

 

 

תכשירים לפתרונות עור פנים רגיש – שמנוני:

משכך עור מגורה ומעצים את התפקוד הבריא של העור עם מרכיבים מוכחים למניעת הסומק הקבוע  בעור שומני ורגיש או בעל נטייה לאקנה או רוזיצאה . התכשירים נלחמים באדמומיות ומותירה את העור רגוע, מאוזן ומלא לחות.

 

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי