תוספי מזון לבריאות והיופי שלך

תוסף מזון או תוספי מזון הפכו בעת הנוכחית לצעקה האחרונה בתחום התזונה והשמירה על הבריאות. כיום, כולנו מודעים לכך, ששילוב תוסף מזון או תוספי מזון בתפריט התזונתי שלנו יכול להעלות את תדר הבריאות שלנו.איזה תוסף מזון כדאי לך להתחיל ליטול? מה הכי נכון לעור הפנים שלך ולגופך? אנחנו מזמינים אותך לאבחון במכון הלגה, שבו תוכלי לקבל את כל הפרטים שייטיבו עימך.

כיום הרפואה המודרנית מתפתחת בקצב מטורף ויחד איתה מתפתח בקצב לא פחות מטורף קטלוג מגוון של מחלות.

אם נביט לרגע מה עומד בבסיסו של כל המרוץ המטורף הזה, נוכל להבין היכן טמון הפתרון. הגוף שלנו הוא בעצם מכונה שמשמרת אותנו למשך כל ימי חיינו. כמו כל מכונה, גם המכונה הזו זקוקה ל"דלק", "חשמל", "שמן" וכו'. הגוף שלך זקוק לתחזוקה שוטפת ולתשומת לב לחריגות בתפקוד.

הרפואה המודרנית בעצם מטפלת במחלות שכבר פרצו. זה כמו לתקן מכונית שתדלקת אותה בדיאט קולה, או לתקן טלוויזיה שהתפוצצה אחרי שחוברה לזרם של 800 וולט או לחטא מקרר מזוהם שלא ראה סבון כבר 10 שנים. אורח החיים המודרני מקיף אותנו באין ספור מקורות שמרעילים את גופנו.

קרינה מטלפונים ניידים, אנטנות, מחשבים ומיקרוגלים, זיהום אויר מהתעשייה וכלי הרכב, עישון, תרופות, חומרים משמרים וצבעי המאכל המסוכנים שהאוכל שלנו מכיל, חומרי הדברה שבהם משתמשים בחקלאות המודרנית, מים מזוהמים והרשימה עוד ארוכה.

הגוף שלנו הוא מכונה משוכללת יותר ממכונית או טלוויזיה – הגוף מסוגל להתגבר על תקלות ומכשולים ולקן את עצמו ולשם כך הוא זקוק למגוון תוספי מזון כמו: ויטמינים, מינרלים, נוגדי חימצון וכו'. החומרים שגופנו זקוק להם בכדי לתחזק את עצמו כראוי כבר מזמן אינם נמצאים במזון שאנו אוכלים.

האדמה שעליה מגדלים את הפירות והירקות דלה במינרלים ומלאה בחומרי ריסוס קטלניים, הבשר עמוס לעייפה בסטרואידים ואנטיביוטיקה שבעלי החיים מקבלים, המשקאות הקלים שאנו שותים במקום מים מלאים בצבעי מאכל שלמעשה הם רעלים.

כאשר אנו חיים במערבולת הזו, התוצאה היא גוף עייף וחולה אשר הולך ומידרדר במשך השנים. הגוף נטול הגנה וחשוף למעשה לחימצון יתר. החמצן חיוני מאוד לקיומינו אך יחד עם זאת, כאשר הגוף לא מקבל את הויטמינים והמינרלים הנחוצים, החמצן מבצע על הגוף תהליכים בדיוק כמו התהליכים שגורמים לתפוח להשחיר ולברזל להחליד. חימצון יתר פוגם בשלמות התאים, גורם לגוף לפתח מחלות ולעור להראות זקן וחסר חיים.

אסור לך לחכות שמשהו בגוף ישתבש, הרבה יותר קל ונכון לטפל בגוף כראוי כשהוא עוד במצב טוב. חובה של כל אדם להתחיל להשתמש מיד במגוון של תוספי מזון כדי לדאוג לבריאותו. שימוש בתוספי מזון נותן לגוף אפשרות למנוע מחלות עתידיות ולתקן נזקים שכבר נעשו.

כדי למנוע בלבול ולעזור לך בבחירת מוצרים מאיכות מעולה שיתנו פתרון הולם, הכנסתי למדף המוצרים במכון תוסף תזונה מאיכות מעולה המכיל נוגדי חימצון, רכיבים תזונתיים מן הצומח, ויטמינים, מינרלים ורכיבי חילוף חומרים אחרים המסייעים להגיע לאריכות ימים ולשמור על בריאות טובה.

את מוזמנת להגיע לאבחון חינם באמצעות סורק מיוחד. הסורק הביופוטוני הוא מכשיר המדידה הראשון בעולם שנותן לך מדד מדויק לרמת נוגדי החמצון בגופך.

מה שנותר לי הוא לאחל לך חיים מלאי בריאות ויופי!

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
מבצעים חמים

פוסטים נוספים

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן