שקעים בעיניים

שקעים מתחת לעיניים
אודות

תשכחי מפתרונות קסם, רק באמצעות טיפול כולל תוכלי להעלים את השקעים מתחת לעיניים!

מדוע נוצרים שקעים מתחת לעיניים?

לאורך השנים סימני הגיל מתחילים להשפיע על המראה שלך ואחת מהתופעות המוכרות ביותר לכל אחת מאיתנו היא הופעה של שקעים תחת העיניים, אותם שקעים מובילים למראה פנים עצוב, כבד ועייף שללא ספק מוביל לתחושה של חוסר נוחות. התבגרות עור הפנים היא הסיבה העיקרית להיווצרות אותם שקעים, תופעות הזדקנות העור מגיעות בצורה של שינויים ברקמת השומן, איבוד של אלסטין וקולגן ברקמה תחת לעיניים, צניחה של שרירי הפנים, תזונה לקויה וכמובן גם חשיפה ממושכת לקרני השמש.

 

האם יש באמת פתרונות קסם לתופעת שקעים תחת העיניים?

פרסומים רבים ברחבי המדיות, בין אם בטלוויזיה, באינטרנט או ברשתות החברתיות מציגים בפניך את האפשרות לפתור את הבעיה באמצעות הזרקת חומרי מילוי שונים. הבעיה בכל אותם פתרונות קסם היא שהם פתרונות יעילים לטווח הקצר, אולם ברגע שאנו מזריקים למקום ספציפי מבלי לפתור את הבעיה הכוללת לא תוכלי ליהנות מתוצאות לטווח ארוך ולעיתים אף בטווח הקצר התוצאה לא תהיה מוצלחת. הופעת שקעים תחת העיניים נוצרת בעקבות עודפי עור, בעקבות צניחה של העפעף העליון ומאיבוד חומרים חיוניים בעור ולכן חשוב מאוד לטפל באותן הסיבות לפני הזרקה של חומרי מילוי בכדי להשיג תוצאה אמיתית ומוכחת שתחזיק מעמד לאורך זמן.

 

מהו הפתרון האמיתי להעלמת שקעים תחת העניים?

פתרון אמיתי של כל בעיה בעור הפנים מתחיל מאבחון מקצועי ונכון, אבחון שידע לאתר את הבעיות ולהציע לך שילוב בין טכנולוגיות ושיטות טיפול שרק ביחד יוכלו להשיג את השינוי שעליו את חולמת. במרכז לטיפולים אסתטיים הלגה רקנטי ממליצים על שילוב בין הטיפולים הבאים בהסתמך על ניסיון של למעלה מ30 שנה:

  • טיפול טיקסל לכיווץ העור – טיפול המבוצע בטכנולוגיה טיפולית חדשה ובמכשור הכולל מטריצת סיכות זעירות בצורת פירמידה החודרות את שכבת העור ומעבירות אנרגיה תרמית, הטיפול מסייע לייצור מוגבר של אלסטין וקולגן המובילים לשיפור במרקם העור זאת לצד החדרת חומרים לשכבות העור העמוקות.
  • טיפול RF – באמצעות הטיפול אנו למעשה מבצעים כיווץ של סיבי הקולגן ומובילים לאפקט של מיצוק וחיזוק הרקמה מסביב לעיניים, בנוסף לכך הוא גם תורם לניקוי ויצירת נימי דם חדשים המובילים חמצן אל תאי העור.
  • טיפולי מיצוק העור באמצעות לייזר.

 

זה השלב שבו אנו מתחילים בהזרקות

כפי שהבנת השלב הראשון של הטיפול בהופעת שקעים תחת לעיניים הוא באמצעות שילוב שיטות, מכשירים וטכנולוגיים שמסייעים למיצוק העור מסביב לעיניים, רק לאחר מכן ניתן להוסיף לטיפול הזרקה של חומרי מילוי כדוגמת חומצה היאלורונית אשר מעבה למעשה את הרקמות בשכבה האמצעית של העור. ""את חייבת להבין שלא קיימים פתרונות קסם והזרקות לבדן לא יוכלו לפתור את הבעיה" מסבירה הלגה רקנטי, מייסדת המרכז לטיפולים אסתטיים " רק באמצעות שילוב בין מספר סוגי טיפולים המייצרים אפקט מצטבר על העור ולאחר מכן הזרקות בשילוב של טיפול יומיומי עם מוצרים המותאמים לעור שלך באופן אישי ומעבר לתזונה נכונה תוכלי באמת ליהנות מתוצאה מוכחת לאורך זמן ממושך".

 

רוצה באמת להיפטר מהופעת שקעים מתחת לעיניים?

אנחנו בטוחים שלאורך השנים ניסית כבר לא מעט פתרונות קסם שלא הובילו לתוצאות, הגיע הזמן להבין שטיפול אמיתי שיסייע לך להשיג את הפתרון עליו את חולמת יגיע רק משיטה משולבת שתייצר אפקט מצטבר ומשמעותי על עור הפנים שלך. במרכז לטיפולים אסתטיים הלגה רקנטי ישמחו להזמין אותך לאבחון מקצועי ללא עלות וללא התחייבות במטרה להסביר לך על הסיבות שמובילות להופעת שקעים תחת העיניים אצלך ויציגו בפניך את תוכנית הטיפולים הדרושה.

 

 

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
מבצעים חמים

פוסטים נוספים

שקעים מתחת לעיניים

שקעים מתחת לעיניים

כל מה שאת באמת צריכה לדעת על הפתרון לבעיית שקעים מתחת לעיניים מהן הסיבות להופעה של שקעים תחת העיניים? הופעת שקעים תחת העיניים יכולה להגיע

מעבר למאמר »
שקעים מתחת לעיניים

שקעים בעיניים

שקיות מתחת לעיניים מפריעות לך? הגיע הזמן שתפטרי את הבעיה מהי התופעה של שקיות מתחת לעיניים? עור הפנים בתחת ומסביב לעין דק במיוחד בהתייחס לכל

מעבר למאמר »

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן