שקעים בעיניים

שקעים מתחת לעיניים
אודות

שקיות מתחת לעיניים מפריעות לך? הגיע הזמן שתפטרי את הבעיה

מהי התופעה של שקיות מתחת לעיניים?

עור הפנים בתחת ומסביב לעין דק במיוחד בהתייחס לכל אזור הפנים, כך שעוביו מגיע במרבית המקרים לרבע מעוביו של עור הפנים ולשם ההמחשה עוביו של עור פנים ממוצע הינו שני מילימטר בעוד עובי העור סביב לעיניים הינו חצי מילימטר בלבד. מכאן ניתן להבין את רגישותו ואת סכנת הפגיעה שעלולה להיגרם לו בשל חשיפה למזג האוויר כדוגמת שמש, קור, יובש, חדרים ממוזגים ועוד אבל חשוב להבין שישנן עוד סיבות אפשריות להיווצרות התופעה.

 

למה יש שקיות מתחת לעיניים?

שקיות מתחת לעיניים יכולות להגיע ממגוון סיבות ובהן:

גנטיקה – אנו יכולים לראות לעיתים ילדים בגיל צעיר עם שקיות מתחת לעיניים, מה שמצביע על נטיה גנטית משפחתית לתופעה.

גיל – כחלק מהליך ההתבגרות עור הפנים והשומן התת עורי מאבד מנפחו, מהאלסטיות ומהמוצקות כך שהתוצאה היא מראה עייף ומבוגר.

אלרגיות שונות – העלולות להופיע בתקופות מעבר ומובילות להופעה של נפיחות ולעיתים אף לעיגולים שחורים מסביב לעין.

עייפות – במיוחד באורך החיים בו אנו מנסים להספיק כמה שיותר ונחים כמה שיותר, עייפות כרונית מצטברת עלולה להוביל להופעתם של שקיות אך גם עודף שינה מן הצד השני. 

 

נפיחות מתחת לעיניים? אלה הסיבות האפשריות

סיבות נוספות שעלולות להוביל להופעה של נפיחות מתחת לעיניים הן היחלשות של שכבת הספטום, הצטברות ובליטת שומן המלווה בעודפי עור שעלולה להוביל להופעתם של שקיות שומן או שקעים. סיבה אפשרית נוספת היא בעקבות שעורה בעין, אותה דלקת החוסמת את בלוטות החלב או בשל חסימה בניקוז בלוטות אלה מה שעלול להוביל להתפתחות ציסטה או שקיות שומן. שלקת נוספת אפשרית, בלפריטיס, מובילה להפרשת שומן ותופעה של נפיחות גם כן. סיבות אלה וכן תגובות אלרגיות, זיהום בריסים, מחלות כדוגמת הפרעה בתפקודי הכליה וגורמים נוספים הם אלה שמייצרים בסופו של דבר את אותה נפיחות מתחת לעיניים שמובילה למראה עייף המשפיע על מראה כל הפנים.

 

מהן הפתרון לשקיות מתחת לעיניים?

"בשנים האחרונות אנו עדים לחדשנות ברמת שיטות הטיפול וטכנולוגיות מכשור אשר מאפשרים לנו לספק פתרון מוצלח ומוכח לאורך זמן לשקיות מתחת לעיניים" מסבירה הלגה רקנטי, מייסדת המרכז המוביל בישראל לטיפולים אסתטיים, "לאורך השנים הוכחנו כי התוצאה המיטבית מושגת באמצעות שילוב של מספר טיפולים יחד".

שיטות הטיפול המתקדמות להעלמת שקיות מתחת לעיניים הן:

  • גלי רדיו – טיפול בטכנולוגיה המאפשרת לנו לחמם את הרקמות התת עוריות ובאמצעות כך להדק ולמתוח את השקיות מתחת לעיניים.
  • אולטרסאונד – מאפשר לכווץ ולמצק את העור תחת העיניים ובאמצעות כך להוריד את הנפיחות, טיפול זה מעודד את הגוף לייצר קולגן המסייע למוצקות וגמישות העור בעתיד.
  • פלזמה – טכנולוגיה המובילה לכיווץ קמטוטים והידוק העור כך שבאמצעותה ניתן להפחית בצורה משמעותית את השקיות המופיעות מתחת לעיניים.
  • מיקרונידלינג – טכנולוגיה המאפשרת לנו לעודד בניית תאי עור חדשים ולייצר שכבת עור חדשה, מוצקה ורעננה.
  • הזרקת חומצה היאלורונית – המסייעת לנו למלא את השקעים ולהחליק את אזור הנפיחות

 

 שקיות מתחת לעיניים טיפול טבעי

את יכולה לבצע גם טיפולים ביתיים בבית אשר יעזרו לך להפחית את מראה השקיות מתחת לעיניים באמצעות:

שקיות תה – שקיות אלה מכילות קפאין ונוגדי חמצון שיכולים לתרום להפחתת הנפיחות, עשי שימוש בשקיקי תה שחור ולאחר השרייתן במים חמים אפשרי להן להתקרר והניחי אותן על העיניים למשך כ 15 דקות.

קומפרסים – קחי פדים עגולים של צמר גפן איתם את עושה שימוש להסרת איפור, טבלי אותם במי קרח והניחי על העיניים כך למעשה תסייעי לכיווץ כלי הדם והורדת הנפיחות.

אלכוהול – אנו ממליצים להפחית את שתיית האלכוהול, מחקרים מצביעים על כך שזה יסייע לך להפחית את הופעת הנפיחות מתחת לעיניים.

 

היכן כדאי לטפל בשקיות מתחת לעיניים?

אזור העיניים הוא עדין, רגיש ודק במיוחד ולכן את חייבת לטפל בבעיות השונות המופיעות בו רק במקומות עם ניסיון ומקצועיות. במרכז לטיפולים אסתטיים הלגה רקנטי ניסיון של למעלה משלושה עשורים, עובדים בשיטה מוכחת של שלושה שלבים: טיפול, שינוי ושימור להשגת תוצאות מיטביות. את מוזמנת להגיע אלינו לאבחון וייעוץ ללא עלות וללא התחייבות בקביעת תור מראש וליהנות מהפתרונות המתקדמים בעולם לכל בעיה אסתטית.

 

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
מבצעים חמים

פוסטים נוספים

שקעים מתחת לעיניים

שקעים מתחת לעיניים

כל מה שאת באמת צריכה לדעת על הפתרון לבעיית שקעים מתחת לעיניים מהן הסיבות להופעה של שקעים תחת העיניים? הופעת שקעים תחת העיניים יכולה להגיע

מעבר למאמר »
שקעים מתחת לעיניים

שקעים בעיניים

תשכחי מפתרונות קסם, רק באמצעות טיפול כולל תוכלי להעלים את השקעים מתחת לעיניים! מדוע נוצרים שקעים מתחת לעיניים? לאורך השנים סימני הגיל מתחילים להשפיע על

מעבר למאמר »

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
Call Now Button