שנות החמישים – הפנים שלך מספרות הכל: כל מה שצריך לדעת על קמטוטים, קמטים בפנים וכל מה שביניהם

קמטוטים או קמטים בפנים הם חלק בלתי נפרד מההתבגרות של הגוף, והם בולטים עוד יותר בשנות החמישים. קמטוטים או קמטים בפנים עלולים ליצור מראה פחות צעיר של הפנים ולא אסתטי ולגרום לנו להרגיש פחות טוב.

החדשות הטובות הן שגם בשנות החמישים שלך ואפילו בשנות השישים וצפונה משם את יכולה להיראות נפלא! אם הקדמת לצרוך תוספי תזונה, לשמור על שגרת טיפוח נכונה ולהקפיד על אורח חיים בריא ומאוזן, הפנים שלך יספרו סיפור שכל אחת תקנא בו! 


אם לא עשית זאת, או התחלת מאוחר יחסית – לא נורא, יש מה לעשות וגם את תוכלי להראות נפלא ללא ניתוח, אך זה ידרוש ממך יותר מאמצים והשקעה. הרי זה כל הסיפור עם רפואה וקוסמטיקה פארא-רפואית מונעת ומשמרת – היא מונעת ומעכבת נזקים עתידיים ומשמרת את המצב הטוב שקיים בגילאים הצעירים.

 

ddd

טיפוליים חדשניים להצערת העור!

לא רק מראה העור שלך עובר שינויים משמעותיים, אלא כל המערכות, בעיקר ההורמונאליות. מאז גיל העשרה לא עברת כזה מהפך הורמונאלי רק שעכשיו, בסוף שנות הארבעים ובתחילת החמישים המחזור החודשי מפסיק להופיע ומתחיל מה שנקרא "גיל המעבר". הפסקת המחזור החודשי מעידה על תהליך כללי של ירידה ברמת ההורמונים השונים בגוף, תהליך שמלווה בדרך כלל גם בירידה במצב הרוח, השמנה באזור המותניים וירידה משמעותית במרקם ואיכות העור שנעשה עוד יותר יבש מאשר בשנים קודמות. אגב, קיימים טיפולים שונים לטיפול בתופעות של גיל המעבר, וחשוב שתדעי שרובם ככולם כוללים תוספי תזונה שהכרחיים להצלחת הטיפול.

למה זה קורה לי?! עם הפסקת המחזור החודשי השינויים ההורמונאליים משפיעים השפעה ניכרת על הרכב העור שלך; שכבת השומן שנמצאת מתחת לעור (תת הדרמיס) הופכת דקה יותר כיוון שיש פחות אלסטין וקולגן. הדרמיס, שהוא השכבה שמזינה ותומכת בעור הופך גם הוא דק יותר והעור הופך פחות גמיש ולכן גם פוחתת היכולת של העור לחזור לצורתו הטבעית. מה שגורם לכך הוא מיעוט של ההורמון אסטרוגן שגורם בין היתר גם להחלשות של כלי דם ולהופעתם של נימים. קצב התחדשות התאים יורד והמחסור בחומרי הזנה וחמצן מעודד היווצרות של עור דק ועדין.

הפנים שלך מספרות הכל אם ירדת במשקל עור הפנים עלול לצנוח. אם שכחת למרוח קרם הזנה את מרגישה את העור יבש ומחוספס כמו נייר זכוכית והוא גם מרגיש כאילו שייפו אותו עם אותו נייר כי הוא באמת נהיה דק ועדין. הקמטים יותר בולטים והעור נראה חסר חיים וחסר צבע. המחסור באסטרוגן גורם לעתים להתפרצויות אקנה. מופיעה אדמומיות בפנים ואם כתמי עור לא היו הקטע שלך עד עכשיו, רוב הסיכויים שבגילך את כבר יודעת מה זה.

אל דאגה! תוספי תזונה נחלצים לעזרתך גם בשנות החמישים שלך. תוספי תזונה מומלצים הם בעצם כל מה שהתחלת לקחת בשנות הארבעים שלך, אך חשוב ביותר שגם תשלבי תכשירי טיפוח מעולים לטיפול חיצוני גם ליום וגם ללילה, פשוט כי העור שלך צריך את כל מקורות ההזנה שהוא יכול לקבל. מי שלא משלבת תוספי תזונה עם טיפול חיצוני פשוט מזניחה את עור הפנים שלה.

Theyre the sole writing servicing Ive ever used thats shown such charge and retainer for my winner, rather of their own best essay help reviews Our writers all sustain MAs or PhDs ensuring that your essay will be meticulously researched and exceptionally wellspring written The essay writer saidthere is a enormous mart for his services,and finding clients is promiscuous because thither are unceasingly students with money who dont wish to do the exercise.

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
מבצעים חמים

פוסטים נוספים

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן