שיטת טיפול באדמומיות בפנים: פריחה בעור, קלואיד, קופרוז ושאר תופעות לא אסתטיות על העור

פריחה בעור, קלואיד, הצטלקות יתר, בעייה של נימי דם היוצרת אדמומיות בעור הפנים- כל התופעות הללו גורעות ממראה הפנים שלנו, שכידוע, יש לו השפעה על ההופעה החיצונית הכללית שלנו. בין אם את סובלת מתופעה של קלואיד, שיוצר לעור מראה גרוע עשרות מונים בהשוואה למראה שיוצרת פריחה בעור ובין אם את סובלת מבעיית קופרוז- אנחנו כאן כדי לעזור לך ולהפיק את המיטב מהעור שלך.

כולנו רוצות להיראות נפלא ובכל גיל. אולם, המראה שלנו משתנה וסימני הגיל ניכרים בנו כבר בשנות השלושים המוקדמות. אנשים רבים המעוניינים ליהנות מעור חלק וצעיר יותר, בוחרות בפתרונות כירורגיים מורכבים, כמו ניתוחים קוסמטיים שונים. אולם, הטכנולוגיה המתקדמת והתפתחותה של הקוסמטיקה בשנים האחרונות, מציעות לנו פתרונות נפלאים שאינם כירורגיים ומאפשרים לנו ליהנות מתוצאות נפלאות וממראה עור נהדר.

 

כשמדובר בהעלמת קמטים או נימי דם בפנים ובגוף, המופיעים כתוצאה מגורמים שונים, אחד הפתרונות המובילים והמתקדמים ביותר, אותו מציעה לנו הטכנולוגיה המתקדמת, הוא טיפול מיוחד, המטפל באופן מושלם בקופרוז, שהינם נימי הדם קטנטנים באזור הפנים.

עור אדמומי בפנים

הטיפול בתופעת נימי הדם

קופרוז נחשבת כבעיית עור שכיחה, המתבטאת בנימי דם קטנטנים, המופיעים בדרך כלל בפנים, בצוואר ובאזור המחשוף. נימי דם אלה משווים לעור מראה אדמומי שאיננו אסתטי, ולעיתים גם מסוכנים לבריאות. תופעה זו נפוצה אצל בהירי עור, בדרך כלל, או בקרב אנשים, הנוהגים להשתמש בתרופות שונות באופן קבוע. גם חשיפה מוגברת לשמש, למשל, עשויה להדגיש ולהחמיר את התופעה.נימי דם אלה מופיעים גם בעקבות הגיל. גופנו, במהלך השנים, עובר שינויים רבים. בעקבות הפסקת המחזור ושינויים הורמונאליים שונים בגוף, שכבת השומן שנמצאת מתחת לעור הופכת דקה יותר, שכן יש פחות אלסטין וקולגן. העור הופך דק יותר ויותר, ובמקביל נחלשים כלי הדם. קצב התחדשותם של התאים יורד, הם מקבלים פחות חמצן וחומרי הזנה וכך נוצר עור דק ועדין יותר. היחלשות זו ומחסורם של התאים בחומרי ההזנה הנדרשים להם, מובילים להופעתם של נימי דם. אחת הדרכים הטובות ביותר לטפל בתופעת נימי הדם, בין אם מדובר כתוצאה מהגיל או מכל סיבה אחרת שהיא, הינה באמצעות גלי אור. עורנו בנוי מסיבים של קולגן ושל אלסטין. סיבים אלה מתייבשים במהלך השנים, נסדקים, מתפצלים או נפגעים. בעזרתו של טיפול מתקדם, הנקרא פוטורג'וניביישן, ועל מנת להצעיר את העור ולהתמודד עם תופעת נימי הדם, שורפים את הסיבים המיותרים והמכוערים, ובכך מכריחים את העור לייצרם מחדש. טיפול זה משמש כתחליף מצוין לניתוח או לטיפול של מילוי קמטים והוא מבטיח תוצאות נפלאות. במקביל גם מבהיר כתמים בפנים,מחשוף, גב ובידיים. לצד כל זה, תזונה נכונה, תוספי מזון מותאמים אישית לכל בעיית עור  והקפדה על אורח חיים בריא, עוזרים באופן משמעותי להתמודד עם תופעות אלו.

לבחור את הטובים ביותר בתחום

על מנת ליהנות מהטיפולים המתקדמים והמתאימים ביותר, מכון הקוסמטיקה של הלגה רקנטי, מציע לכן תוכניות ייחודית, שפותחה על ידי הלגה רקנטי, בעלת המכון וכן בעלת ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום הקוסמטיקה הפארא רפואית. בשילוב של תזונה נכונה, אורח חיים בריא וכן טיפול מתקדם ויעיל במיוחד, תוכלנה להתמודד עם תופעת נימי הדם וכן תופעות נוספות באופן המוצלח ביותר. במכון מוצעת לכן אווירה אינטימית ויחס אישי, לצד רמת מקצועיות גבוהה ופתרונות חדשניים ומתקדמים.

התקשרי עכשיו 1800-288-266 ובואי לייעוץ על כוס קפה

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי