שיטת דה מאיו משנה את כל מה שידעת על עולם ההזרקות

הזרקות הפכו לאחד המוצרים המבוקשים ביותר בענף האסתטיקה בשנים האחרונות, הבעיה היא שעודף ההיצע ולעיתים גם מחסור במקצועיות הובילו את הענף לשוק של כמויות ומחירים. אנחנו לא בעד הזרקות אבל מאמינים שהזרקה צריך לבצע בצורה מקצועית ונכונה ולכן הגיע הזמן שתחשפי לשיטת דה מאיו.

 

מה את באמת רוצה להשיג באמצעות הזרקה?

אנחנו פוגשים כל יום, במרכז לטיפולים אסתטיים הלגה רקנטי, נשים רבות (אך גם גברים) שמגיעים אלינו במטרה לבצע הזרקה של חומצה היאלורונית ותמיד המפגש מתחיל בשאלות השכיחות כדוגמת כמה יעלה לי מזרק? כמה מזרקים אני צריכה?. לצערנו אלה לא השאלות הנכונות ומכאן שגם מענה עליהן לא יהיה מקצועי ונכון, כיוון שהשיח הוא לא על כמות ומחיר אלא על התוצאה שאת רוצה להשיג.

 

אז מה המטרה?

השאלות המרכזיות צריכות להיות סביב מה את רוצה להשיג: האם את רוצה להראות פחות עייפה? פחות עצובה? או אולי יותר מושכת, שאלות אלה מתמקדות במטרה החשובה והיא הבעת הפנים שלך. במידה ותשאלי את השאלות הנכונות המענה שתקבלי מהמומחים יהיה מקצועי יותר, שכן ההתעסקות אינה בקמט ספציפי או במספר המזרקים אלא במטרה ובתוצאה שאת רוצה להשיג באמצעות הטיפול. במזרק אחד יש 1cc של חומר שהוא שווה לגרגר אפונה, את באמת חושבת שזה מה שיוביל לשינוי אמיתי בפנים שלך? "מה שיעשה שינוי אמיתי מתחיל בהבנה של איך את רוצה להראות" מסבירה הלגה רקנטי שעומדת בראש המרכז המוביל לטיפולים אסתטיים בישראל "כאשר נבין מה את רוצה להשיג, נוכל לספק לך ייעוץ מתאים ולבנות עבורך תוכנית טיפולים שתוביל לתוצאות מיטביות"

 

מהי שיטת דה מאיו וכיצד היא משנה את התפיסה לגבי הזרקות?

שיטת דה מאיו היא למעשה גישה חדשה בעולם האסתטיקה שעושה שימוש בהזרקות של חומצות היאלורוניות. מדובר בגישה הוליסטית שמטרתה לפתור בעיות הנוגעות להבעה הרגשית של הפנים ובהתאם לה שביעות הרצון של הלקוחות אינו מגיע מתיקון ליקויים ספציפיים, אלא בשינוי התמונה הכוללת של הבעות הפנים. השיטה פותחה לאחר שדה מאיו נתקל בלא מעט מטופלים שעברו הליכים אסתטיים ולא היו מרוצים מהתוצאות, הוא הבין שמטופלות מגיעות ומבקשות לפתור בעיה נקודתית אך התוצאה עלולה להיות מאכזבת כיוון שהיא לא תוביל לשיפור כללי במראה הפנים, מה שהיא למעשה מבקשת להשיג גם אם אינה יודעת להסביר.

 

המטרה לשפר את מסרי הרגש העולים מהבעות הפנים

מחקרים מעידים כי ככל שאנו מתבגרים, מתרחשים שינויים ברקמות ובעצמות הפנים אשר מובילים להבעת פנים המשדרת מסר שלילי. שינויים אלה גורמים לנו להראות עייפים, עצובים, רפויים, כועסים. מראה עייף, לשם הדוגמא, עלול להגרם מריפיון לחיים, רקות שקועות ושקיות מתחת לעיניים ולכן על מנת לשנות את המראה נצטרך יותר מטיפול ספציפי שיתמקד בשקית עיניים נפולה. אם נבחר להתמקד רק בשקיות תחת העיניים לא נוכל לטפל ולשנות את ההבעה הרגשית השלילית. דה מאיו מאמין כי תוצאה מוצלחת ומשביעת רצון תתקבל רק במידה ונצליח לשנות את הבעות הפנים ולשדר מראה שמח, צעיר ורענן. 

 

כיצד עובדת שיטת דה מאיו?

דה מאיו פיתח מערכת של קודי MD – קבוצת צורות, צבעים ומספרים המספקים שפה טיפולית אוניברסלית עם הנחיות ברורות להזרקות המבוצעות בפני המטופלת. השיטה מגדילה את אחוזי ההצלחה של המטפל המזריק, לא בהיבט של כמות החומצה ההיאלורונית המוזרקת, אלא בהתמקדות במאפייני ההבעות הרגשיות השליליות של הפנים. 

הקודים שפיתח דה מאיו מספקים הנחיה להזרקה מדויקת מבחינת מיקום, עומק שכבת ההזרקה, כלי ההזרקה, נפח ההזרקה ועוד. קודים אלה ישיגו תוצאה מיטבית, בלי קשר לגיל, מין או מוצאו של המטופל. מדובר בשיטה מדעית שעושה שימוש במשוואות לפי סוגי פנים שונים ומספקת רצף עבודה שמוביל לתוצאה. המטרה של שיטת דה מאיו היא לשפר את הביצועים של מטפלים חדשים לצד רופאים ותיקים ומנוסים, אין ספק שישנה חשיבות רבה למיומנות של המטפל ולניסיון שצבר. 

 

שיטת דה מאיו והתאמתה לשיטת הלגה רקנטי

שיטת הלגה רקנטי מאמינה כי עולם האסתטיקה צריך להתבסס על מערכת הוליסטית הכוללת טיפולים אסתטיים, טיפול ביתי יומיומי באמצעות תכשירים, נטילת תוספי מזון ושמירה על תזונה ואורח חיים בריא. במרכז לטיפולים אסתטיים הלגה רקנטי בחרו לעבוד בשיטת דה מאיו בשל ההבנה כי היא מסייעת להשגת תוצאות מיטביות וזו המטרה העליונה כלפי לקוחות המרכז.

"אנחנו לא מאמינים בטיפול באמצעות פתרון לאזור אחד או שיטה אחת" מסבירה הלגה רקנטי, "אנחנו מאמינים כי יש לטפל בכמה אזורים, באמצעות מכשירים שונים, מוצרים קוסמטיים ותוספי תזונה. מעולם לא דיברנו על הזרקה אחת או נטילת ויטמין אחד אלא על תמהיל שלם שמוביל לתוצאות ושיטת דה מאיו מספקת לנו כלי שעוזר לנו להגיע לפתרון המיטבי עבורך"

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
מבצעים חמים

פוסטים נוספים

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
Call Now Button