על קמטוטים בעיניים, קמטים בעיניים, שחורים מסביב לעין ומה שביניהם: כמה טיפים מנצחים

שחור לך מתחת לעיניים? יש לך קמטוטים בעניים או קמטים בעיניים שגורמים לך לחוש הרבה פחות חיונית? מהיום- יש פתרון. קמטוטים בעיניים, קמטים בעיניים ושחורים מסביב להן ניתן לחסל. כל העצות לפנייך!

טיפ-טיפול לעיגולים שחורים מתחת לעיניים

לקום בבוקר עם עיגולים שחורים מתחת לעיניים זו לא בשורה מרנינה. הבשורה הטובה היא שיש מה לעשות, ולאו דווקא בעזרת קונסילר. פשוט מניחים מתחת לעיניים שקיות תה טבולות במים קרים, או פרוסות מלפפון קרות, או אפילו כפית שקיררת במקפיא. הקור מפחית לחץ  באזור הרגיש שמתחת לעיניים ומעודד זרימת דם לכיוונו.נסי ותגלי שזה עובד!

 

משקפיים או קמטים? משקפיים!
טיפ-טיפול לקמטים מסביב לעיניים

 

מכירה את הקמטוטים האלה מסביב לעיניים? בטח מכירה! ומכירה את האופן שבו את מכווצת את עינייך כדי לראות מה כתוב בעלון של התרופה? ברור שמכירה! אז עכשיו תעשי אחד ועוד אחד, ותגלי שיש קשר בין הכיווץ לבין הקמט. ועכשיו תרדי לחנות הקרובה ותרכשי לך משקפיים לקוצר ראייה. כך תוכלי להשיג שתי ציפורים במכה אחת: גם תמנעי קמטוטים מסביב לעינייך, וגם תיראי אינטליגנטית להפליא.

 

לילה טוב – בלי איפור!
טיפ-טיפול לשמירה על בריאות העור

 

אין תוצאות בלי השקעה, בעיקר כשמדובר בעור פנייך. לכן, בכל הקשור  לשמירה על עור הפנים, לפני הכול יש להימנע מ…עצלנות. אחד הכללים המוקפדים שעלייך למלא הוא הסרת האיפור מפנייך בלילה. לא חשוב עד כמה את עייפה או באיזו שעה חזרת מבילוי. בדיוק כמו שאת צריכה לנוח מעמל יומך, כך גם עורך זקוק למנוחה, להתחדשות ולהתרעננות. לפיכך, הקפידי להסיר את האיפור בעזרת תכשירים ייעודיים, והניחי את פנייך על הכר רק כשהן נקיות לחלוטין. את פירות החריצות תקצרי גם בבוקר שלמחרת וגם לאורך שנים.

 

noskinprob

 

"שימי עין" על עורך
טיפ-טיפול לטיפוח העור מסביב לעיניים

 

העור מסביב לעיניים הוא בעל מרקם עדין, דק ורגיש. בנוסף, הוא מושפע מכל הבעה שלנו: צחוק, בכי, חיוך, כיווץ העיניים עקב שמש או בעיות ראייה, מצמוץ העיניים ועוד. כתוצאה מכך, העור בסביבת העיניים נוטה לקבל קמטוטים בשלב מוקדם יחסית. משום כך, מומלץ להתחיל בטיפוח עור העיניים כבר בשנות העשרים על ידי החדרת קרם לחות והזנה, ומריחת קרמים להגנה מפני השמש. כמו כן, יש להקפיד על חבישת משקפי שמש בכל יציאה לרחוב בשעות היום, על שימוש באיפור עיניים איכותי, המונע אלרגיות למיניהן, ועל הסרת האיפור באמצעים ייעודיים.

 

להיפרד מהקמטוטים מסביב לעיניים
טיפ-טיפול לקמטוטים מסביב לעיניים

 

הקמטוטים מסביב לעיניים הם אגוז קשה לפיצוח. כשהם "מתנחלים" לך מסביב לעיניים, קשה מאוד להיפטר מהם. לרוב, גם קרם העיניים המשובח ביותר לא יעזור.מי שכן עושה את העבודה הוא טיפול ה"הידרדרמי ליפט" החדשני. זהו טיפול חיצוני ולא פולשני, שמנקה את הרעלים הלימפטיים המצטברים באזור העיניים, מתקן את נזקי השמש והגיל, ועושה נפלאות: מטשטש את השקיות מתחת לעיניים, מחסל "עיניים עייפות" ואפילו מרים גבות. כל זאת באמצעות אלקטרודות, שמחדירות לעור חמצן וחומרי טיפוח, ומחזקות את שרירי העיניים באמצעות פולסים עדינים. ההשלכות היחידות של הטיפול הן יופי והרגשה טובה.

 

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
מבצעים חמים

פוסטים נוספים

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים