פצעים בפנים אצל נערים ונערות ילדים- טיפול באקנה לכל גיל

אף נער או נערה לא נהנים למראה פצעי בגרות המשתלטים על פניהם. הם לא מוסיפים לחינניות של מראה הפנים, הם מגרדים, פעמים רבות הם מאדימים ויוצרים עקצוציים, בקיצור- כל מתבגר שיש לו פצעי בגרות על הפנים, היה רוצה להיפטר אחת ולתמיד מהמטרד. אקנה טיפול הוא הטיפול האידיאלי למיגור פצעי בגרות, שיאפשר לסלקם מהפנים. כיצד למצוא מומחה שיבצע אקנה טיפול? עם מי כדאי להתייעץ לגבי אקנה טיפול ומה עוד צריך לדעת לפני שמתחילים אקנה טיפול? כל המידע לפניכם.

אקנה -העור שלנו סופג את כל מה שאנו עוברים עם השנים והוא זוכר הכל. דוגמה לכך הן הצלקות שעל העור שלנו. אפילו צלקות קטנות יכולות ללוות אותנו לאורך כל שנות חיינו כזיכרון למאורעות שיכול להיות שאנחנו כבר לא יכולים לזכור. ילדים ונוער יכולים להיות עם בעיות בעור שיפריעו להם לא פחות מאשר מבוגרים. הילדים והנערים יכולים לעבור טראומות שונות על גבי העור (כמו למשל כוויה) ויכולים להגיע למצבים שונים של עור יבש שנפגע או זיהומים על העור. כאשר יש אקנה פצעים בפנים או הגוף נערים נערות וילדים יש צורך לטפל בהם אצל מומחים. אין להניח כי הפצעים בפנים או בגוף יעברו לבד ויש לבצע את הפעולות על ידי מומחים בתחום.

מומחים בטיפולים באקנה

על מנת לגלות מי מומחה לטיפול פצעים נערים ונערות ילדים יש לחפש אחר המלצות לפי המצב הקיים. כלומר, אנחנו יכולים לזהות את המפגע הראשוני כמו פצעי אקנה למשל צלקות, יובש קיצוני או אקנה בגב והישבן ולחפש אחר מומחים לתחום ספציפי זה. המומחים חייבים להיות בעלי ניסיון ולכן רצוי מאד לחפש אחר המלצות של הטופלים שכבר התנסו בטיפול. באתר האינטרנט של המטפלים ניתן לראות תמונות של טיפולים (לפני ואחרי) ולהתרשם ואם תרצו, תוכלו לבקש לשוחח עם ממליצים. כמובן, מעבר להמלצות טובות יש לשים לב כי מי שנוגע בעור של ילדכם קיבל את ההכשרה המתאימה לבצע זאת. לפני הטיפול מומלץ לערוך התייעצות ולקבל רושם למה שעומד לקרות.

התייעצות ואבחון  לפני טיפול אקנה

המטרה של ההתייעצות היא להבין מהו המקור שגורם לבעיה בעור. אם הבעיה היא צלקת, ישתף המטפל כיצד הוא רואה את ההליך ולאלו תוצאות הוא חושב שניתן להגיע. אם מדובר על בעיית אקנה, יחפש המטפל המקור להופעת הבעיה , אולי הוא ימליץ על בדיקות נוספות ובעיקר הוא יציג את שיטת הטיפול לפני שזה יתחיל. לאחר ההתייעצות יוכלו ההורים והילדים לדעת מהו אופי הטיפול המוצע וכמה זמן הוא יימשך. כמובן, המטרה היא לפתור בעיות של פצעים נערים ונערות ילדים בהתאם לציפיות שלהם ושל הוריהם.

מטפל אקנה נגיש

נגישות המטפל חשובה מאד בכל הנוגע לטיפולים על העור. הפצעים של הילדים או הנוער יכולים להפריע להם גם ברמה הרגשית ולכן חשוב שהם ירגישו בנוח בעת הטיפול. המטרה היא שהילד או הנער ישתף את המטפל בכל מה שמפריע לו וישאל שאלות במידה ואלו עולות. אגב, גם ביישנות מתקבלת בעת הטיפול כל עוד הילד או הנער לא מרגיש אי נוחות (מעבר לאי הנוחות אשר נגרמת ממצב העור עצמו).

לאחר הטיפול אקנה

לאחר הטיפול והגעה לתוצאות הרצויות שהוגדרו מראש, מומלץ מאד לבצע טיפולים משמרים. טיפולים משמרים יכולים:

  • לזהות מפגעים בהמשך
  • לשמור על המצב הקיים ולמנוע חזרה של הפצעים

את טיפולי ההמשך ותדירותם תתאמו מראש עם המטפל המומחה שביצע את כל הטיפולים מלכתחילה.

 

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
מבצעים חמים

פוסטים נוספים

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
Call Now Button