הסרת כתמי פיגמנטציה, חוסר ייצור פיגמנט וכתמים שנוצרו מגלולות- כל מה שיש לדעת

הסרת כתמי פיגמנטציה היא פתרון לבעייה של חוסר ייצור פיגמנט שיכולה לנבוע ממגוון רחב של סיבות, אחת מהן, שהיא נפוצה מאוד היא נטילת גלולות. חוסר ייצוג פיגמנט ובעיות פיגמנטציה יכולות להסב אי נוחות גדולה ומבוכה, ונשים רבות הסובלות מהבעייה מוצאות את עצמן מסתירות חלקים מסויימים מגופן  כדי לא לחשוף את הפגם האסתטי ברבים. הבשורה הטובה היא שכיום יש פתרון! הסרת כתמי פיגמנטציה מביאה לתוצאות נפלאות והיא תאפשר לך להיפטר מהאי הנעימות לגבי הגוף שלך. כל המידע הרלוונטי לך לפנייך.

מהי למעשה הפיגמנטציה?

הפיגמנטציה- כתמים שנוצרו משימוש בגלולות- הינה תופעה מוכרת, אשר יכולה להיגרם מכמה סיבות, מעבר לשימוש בגלולות נגד הריון. הפיגמנטציה מתרחשת בעקבות הצטברות של פיגמנט (מלנין) בשכבת העור החיצונית. פיגמנט זה אחראי גם לצבע העור, השיער והעיניים, והתאים המייצרים אותו נקראים מלונציטים. ישנם כמה סוגים של כתמי פיגמנטציה, כמו נקודות חן ונמשים, כתמי גיל, כתמי הריון וכן פיגמנטציה- כתמים שנוצרו משימוש בגלולות. כתמים אשר נובעים משינויים הורמונאליים בגוף האישה מכונים "כתמי הריון", והם יכולים להופיע בעקבות שיבוש הורמונאלי. יחד עם זאת, מרבית כתמי העור קשורים לחשיפה לשמש לאורך זמן, והם הנפוצים יותר.

הטיפול בפיגמנטציה- כתמים שנוצרו משימוש בגלולות

אין עוד צורך להמשיך ולסבול מבעיית הפיגמנטציה- כתמים שנוצרו משימוש בגלולות, כשאפשר בקלות ובנוחות לקבל טיפול מקצועי שיכול להרחיק ממך את הצרה הזו. טיפולי הפיגמנטציה במכון של הלגה מתמקדים בטיפול בעור הפנים, כתמים בגב, לזרועות, וגם לגב כף היד והישבן. טיפולים אלו מאד ממוקדים בטכנולוגיה ותכשירים האיכותיים והמקצועיים ביותר בענף. הטיפול בפיגמנטציה-כתמים שנוצרו משימוש בגלולות- מאוד יעיל ויכול להגיע לתוצאות של 70%-90% הצלחה.

בואו גם אתם לקבל טיפול לפיגמנטציה- כתמים שנוצרו משימוש בגלולות- מהמומחים בתחום!

המרכז לקוסמטיקה רפואית של הלגה רקנטי ממוקם בראשון לציון ומציע מגוון נרחב של טיפולים קוסמטיים לתושבי הסביבה. מרכז זה מנוהל על ידי הלגה רקנטי, קוסמטיקאית פרא רפואית בעלת ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום. מכון זה מאפשר לקבל סוגי טיפול מגוונים, לרבות טיפולי פיגמנטציה- כתמים שנוצרו משימוש בגלולות. חשוב לציין, כי הטיפול ניתן על ידי צוות מיומן ומקצועי המקפיד על מתן טיפול מיוחד המותאם אישית לכל לקוח ולקוחה. צוות זה כולל 25 קוסמטיקאיות בעלות ניסיון עשיר, והן יכולות לסייע גם לך להתאים לעצמך תוכנית טיפוח אישית, אשר תכלול טיפול ממוקד בכתמי הפיגמנטציה.  במידה וגם את מוטרדת ממצב עורך, והיית רוצה להעלים את הפיגמנטציה- כתמים שנוצרו מגלולות, את מוזמנת לפנות למכון של הלגה רקנטי עוד היום ולעבור טיפול בפיגמנטציה בראשון לציון באווירה מקצועית ומשפחתית.

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי