עיסוי גוף ועיסוי באבנים חמות

במציאות מערבית שבהרוב הזמן אנחנו עסוקים ברדיפה אחר השעון, עמוסים, לחוצים ו"טובעים" בעבודה חשוב למצוא זמן להרגיע את הגוף.

עיסוי שבדי או עיסוי גוף ידועים כטכניקות הרפייה שמסייעות להרגע, לקחת נשימה עמוקה ולהשתחרר ממעמסות היומיום. קיימים סוגים רבים של עיסויים, עיסוי באבנים חמות, שהוא מעין עיסוי גוף – הוא רק אחד מהם. קבלי את כל האינפורמציה הדרושה לך על עיסוי זה, ובואי למכון הלגה כדי לקבל את הטיפול ולשחרר מתחים.

אם קיים בעולם הטיפול המושלם, זה עיסוי עם אבנים חמות. אין יותר פינוק מזה!

דמייני את עצמך שוכבת על מיטת טיפולים, ברקע מוסיקה מרגיעה, את שוקעת לאט ובנחת את תוך המזרון, הגוף נרגע ואת מתחילה לרחף בעולמות אחרים… ובתום הטיפול את אנרגטית ומוכנה לטרוף את העולם!

עיסוי גוף

מתאים לך עיסוי גוף פעם בשבוע?

לעיסוי אבנים חמות יש מקורות עתיקים והוא משמש בכל מיני מקומות על הגלובוס; האינדיאנים השתמשו באבנים חמות בסאונות הטקסיות שלהם ונשים במחזור הקלו על הכאבים עם אבנים שחוממו בשמש. ברוסיה נהוג לשכב על אבנים חמות שחורות ולספוג את האנרגיה העוצמתיות שבוקעת מהן. ביפן נזירים מחממים את הבטן אחרי הארוחה כדי לשמור תחושת שובע ובסין, אבנים חמות משמשות כבר אינסוף דורות כדי להפיג מתחים בשרירים עייפים ותפוסים. את כל זה הבאנו לך עד לכאן, כדי שתתחילי ליהנות מהחיים ותפנקי את עצמך קצת מעבר לשגרה הרגילה שלך של טיפוח ויופי.

חשוב גם לנוח טוב

טיפוח ויופי הם גם להשתמש בסרום הנכון, וגם להגיע לטיפולים הקבועים שלך אצלנו במכון, אבל זה לא רק זה. טיפוח ויופי הם בעיקר איך את מבפנים. האם את שחוקה ורצוצה? האם את חייבת עוד כמה שעות ביום כי את לא מספיקה כל מה שרצית? האם את ישנה מספיק? האם את מפנקת את עצמך לפעמים (ולא רק את הסביבה)? כל תשובה לשאלות האלו, תראה לך האם חיה נכון. כי חלק מלחיות נכון, זה לעצור ולתת לגוף ולנשמה שלך קצת שקט ומנוחה. אי אפשר כל הזמן לחיות על אדי דלק, צריך גם לתדלק מפעם לפעם.

טיפול ספא הלגה רקנטי

עיסוי באבנים חמות

עיסוי אבנים חמות מתדלק אותך בצורה נפלאה וכל הגוף שלך מקבל טיפול מסור באמצעות ידי המטפלת ואבני בזלת חמות. החום של אבני הבזלת חודר עמוק לתוך הגוף ומחולל שינוי אמיתי ומורגש. החום יוצרת שינויי טמפרטורה משמעותיים בחלקים שונים של הגוף, ולכן עיסוי אבנים חמות הוא בעצם טיפול תרמו-תרפי (טיפול בחום וקור) שיוצר בגוף תגובות שמעודדות ריפוי, ניקוי, התחדשות, חיזוק כל המערכות ובעיקר – שחרור הגוף והרפיה עמוקה.
עיסוי אבנים חומות אין כמוהו בעולם כדי לעורר את היומיום שלך ולהשתחרר מלחצים ומתחים מיותרים שמעיקים עליך. הטיפול מחזק את מערכת החיסון, מרגיע, מנקה רעלים מהדם, מגביר חילוף חומרים, ממריץ את מערכת העצבים, ומעודד את הגוף לרפא ולחדש את עצמו.

הטיפול מאוד מומלץ לנשים בהריון (החל מהשליש השני) כי הוא מפחית כאבים ומתחים (זוכרת את האינדיאניות?) ועוזר לך להישאר יותר מאוזנת ושלווה. נקבל אותך בשמחה גם אם את לא בהריון.

אני מזמינה אותך להטעין מצברים ולחוות עוצמה מחודשת בצד רוגע ושלווה ולזכור ש:

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
מבצעים חמים

פוסטים נוספים

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן