סניף לטיפולים אסתטיים באשדוד!

סניף לטיפולים אסתטיים באשדוד
אודות

השיטה המנצחת של ענף האסתטיקה בישראל מגיעה לראשונה לדרום – הלגה רקנטי פותחת סניף חדש באשדוד!

כיצד הפכה הלגה רקנטי לסיפור ההצלחה של ענף האסתטיקה בישראל?

כשפתחה הלגה רקנטי את מכון הקוסמטיקה שלה בשנת 1989, קשה להאמין שהיא האמינה שכעבור שלושה עשורים היא תהיה האישה העומדת מאחורי סיפור ההצלחה הכי גדול של ענף האסתטיקה בישראל. כקוסמטיקאית התעוררה הלגה בכל בוקר מלאת מוטיבציה אבל עם חלוף הימים הבינה כי היא מוכרת טיפולים ומוצרים שלא ממש סיפקו את התוצאות המבוקשות, עובדה זו דחפה אותה לצאת למסע מרתק של מחקר בסיומו רכשה מגוון יכולות מתחומים שונים והבנה כי יש להעניק התייחסות כוללת לגוף כולו ולא רק לעור. התוצר הסופי של המסע היה פיתוח שיטה חדשה שטרם נראתה בישראל, שיטת הלגה רקנטי המבוססת על שילוב של מספר תהליכים במקביל – טיפולים מקצועיים, תזונה מאוזנת וטיפול ביתי במוצרים המותאמים לכל לקוחה באופן אישי.

מה מיוחד בשיטה החדשה שהובילה לאלפי סיפורי הצלחה לאורך השנים?

בשונה ממקומות אחרים, המרכז לטיפולים אסתטיים הלגה רקנטי מעניק התייחסות לא רק לטיפול בבעיה הספציפית אלא גם בהתייחסות הוליסטית לכל לקוחה. השיטה מבוססת על אבחון המבוצע לכל לקוחה ולקוח שמגיעים על ידי אנשי מקצוע המוסמכים לכך ונבנית עבורם תוכנית טיפולית מותאמת אישית בשלושה תהליכים מקבילים:

  • טיפול – התאמת תוכנית אישית תוך שילוב של מכשור טכנולוגי ושיטות טיפוליות שונות במטרה להשיג אפקט מצטבר.
  • שינוי – מעבר לאורח חיים בריא המבוסס על תזונה, פעילות גופנית ושתיית נוזלים.
  • שימור – המשך טיפול ביתי באמצעות מוצרים המותאמים לכל לקוחה ולקוח באופן אישי לשם שימור התוצאות לזמן ממושך יותר.

המרכז לטיפולים אסתטיים הלגה רקנטי מגיע לאשדוד

המרכז לטיפולים אסתטיים המוביל במדינה הלגה רקנטי ממוקם בראשון לציון, התוצאות המיטביות שהוא הצליח לייצר עבור הלקוחות לאורך השנים הובילו לכך שנשים וגברים רבים מרחבי ישראל הגיעו לראשון לציון אך כעת החליטה הלגה לפתוח מרכזים נוספים במטרה להקל על הלקוחות. הראשונות ליהנות יהיו תושבות הדרום, זאת בשעה שמרכז הלגה רקנטי צפוי להיפתח בבניין גן העיר באשדוד ולהביא לדרום את השיטה הטיפולית המתקדמת בענף האסתטיקה בישראל עם מגוון רחב של טיפולים המיועדים לפתור בעיות אסתטיות ולספק פתרונות קוסמטיים.

מה תוכלי למצוא במרכז הלגה רקנטי החדש באשדוד?

במרכז החדש הממוקם בבניין גם העיר ברחוב הגדוד העברי באשדוד, בדומה למרכז הקיים בראשון לציון, ייהנו הלקוחות מהפתרונות המובילים בתחום הקוסמטיקה ובמיוחד אלה המיועדים לסייע בשימור מראה עור רענן וצעיר. טיפולי אנטי אייגינג' מתקדמים המבוססים על מחקר ושימוש במכשור טכנולוגי מתקדם, טיפולי פנים, טיפולי קוסמטיים וכן טיפולים ייחודיים לאקנה, מתיחת פנים, פיגמנטציה וכתמי גוף, הרמת עפעפיים ללא ניתוח, הזרקות המבוססות על שיטת דה מאיו והכל על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון רב.

מדוע כדאי לבחור במרכז לטיפולים אסתטיים הלגה רקנטי באשדוד?

את חשופה בכל יום לפרסומים על טיפולים קוסמטיים וטיפולים אסתטיים חדשים שמבטיחים לפתור את כל הבעיות ולהשיב לך את המראה הצעיר? הבעיה מתחילה כאשר את מגיעה ולא מקבלת תמורה מלאה ותוצאה מיטבית לבעיות שמפריעות לך בשגרת החיים. השיטה הייחודית של הלגה רקנטי, אשר מבוססת על מחקר של שנים ארוכות, מצליחה לייצר את התוצאות המיטביות בענף בעיקר בעקבות השימוש בגישה ההוליסטית אך גם בשל העובדה שהיא מתבססת על שילוב של מספר שיטות כדרך טיפולית שנועדה לייצר אפקט מצטבר ובאמצעות כך תוצאה שנשמרת לאורך זמן.

זו ההזדמנות שלך לנסות את השיטה המנצחת של ענף האסתטיקה בישראל

אם את מתגוררת באשדוד או בדרום הארץ אין ספק שזכית בהזדמנות ליהנות מהשיטה שכבשה את ענף האסתטיקה בישראל והפכה לשם דבר, כעת הטיפולים המתקדמים בישראל בתחום הקוסמטיקה והאסתטיקה נמצאים קרוב אליך ומספקים לך את הפתרון הטוב ביותר בהתמודדות שלך עם מחלות עור או בעיות אסתטיות שפוגעות בביטחון העצמי שלך. בנוסף למגוון הטיפולים הרחב שנועד לספק מענה למנעד רחב של מחלות ובעיות תוכלי ליהנות במרכז הלגה רקנטי באשדוד גם מסדרת המוצרים המנצחת שפותחה בשיתוף רופאים וכימאים מובילים מרחבי העולם. מדובר בסדרה של מוצרים פעילים המותאמים לכל לקוחה באופן אישי ומובילים לתוצאות מוכחות כבר למעלה משלושה עשורים.

המרכז החדש לטיפולים אסתטיים של הלגה רקנטי יפתח בחודש ינואר ברחוב הגדוד העברי 5 בבניין גן העיר באשדוד. 

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
מבצעים חמים

פוסטים נוספים

שקעים מתחת לעיניים

שקעים מתחת לעיניים

כל מה שאת באמת צריכה לדעת על הפתרון לבעיית שקעים מתחת לעיניים מהן הסיבות להופעה של שקעים תחת העיניים? הופעת שקעים תחת העיניים יכולה להגיע

מעבר למאמר »
שקעים מתחת לעיניים

שקעים בעיניים

תשכחי מפתרונות קסם, רק באמצעות טיפול כולל תוכלי להעלים את השקעים מתחת לעיניים! מדוע נוצרים שקעים מתחת לעיניים? לאורך השנים סימני הגיל מתחילים להשפיע על

מעבר למאמר »
שקעים מתחת לעיניים

שקעים בעיניים

שקיות מתחת לעיניים מפריעות לך? הגיע הזמן שתפטרי את הבעיה מהי התופעה של שקיות מתחת לעיניים? עור הפנים בתחת ומסביב לעין דק במיוחד בהתייחס לכל

מעבר למאמר »

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
Call Now Button