נוסחת הקסם- טיפים לטיפול בצלוליט בישבן בירכיים אחוריות,בברכיים

טיפול בצלוליט, המוכר גם בשמו טיפול בצלוליטיס הפך לאחרונה לשם דבר בתחום הטיפולים הקוסמטיים. טיפול בצלוליט נועד להיפטר מתופעת הצטברות השומן שיוצרת לעור מראה לא אסתטי, הנראה, יש הטוענים, כקליפת תפוז. טיפול בצלוליטיס הוא למעשה שם קוד לסוגים שונים של טיפולים, שרובם ככולם נועדו להיפטר מהגבשושיות היוצרות לעור מראה לא חינני. אלו שיטות נכללות במסגרת טיפול  בצלוליט או טיפול בצלוליטיס ומדוע כדאי לבצע טיפול בצלוליט במכון קוסמטי מוכר? כל התשובות שייתנו מענה לכל השאלות הבלתי פתורות.

כל אישה מודאגת מצלוליט, אך רובן ואפילו הנשים הרזות והנערות סובלות מהתופעה.

תכשירים לטיפול בצלוליט, או התנזרות מקפה וכן אפילו דיאטה וספורט לא יתנו לך

בעניין.

אם תשני הרגלים של תזונה, תאמצי תוספי מזון, ותעשי טיפולים חיצוניים בעור תוכלי לראות כיצד הירכיים, שלפני דמו לקוטג' נעשות חלקות יותר הודות לאיזון הפנימי של תאי העור.

 

פחות חלב = פחות צלוליט


טיפ-טיפול נגד צלוליטיס

את תוהה מה הקשר בין חלב לצלוליטיס? ובכן, אחד מגורמי הצלוליטיס הינו תזונה לא מאוזנת שמובילה לאגירת רעלים ברקמות השומן. כדי לדלל את הרעלים הללו, הגוף שולח נוזלים לאזורים "המורעלים" – והרי לך צלוליטיס! החלב ומוצריו ידועים כגורמי ליחה אשר מונעת שחרור של הרעלים והשומנים. לפיכך, פרידה זמנית או חלקית של "משק החלב" מגופך עשויה להוות גורם משמעותי ומסייע במלחמה הכוללת בצלוליטיס.

 

דיאטה ללא צלוליט
טיפ-טיפול למניעת צלוליטיס עקב דיאטה

כמה מרגיז לגלות שאחרי כל הדיאטה המושקעת בה הורדת קילוגרמים וחיטבת את גופך, זכית בבונוס של… צלוליטיס? מכיוון שמדובר בתופעה שברוב המקרים אינה הפיכה ללא טיפול במכון אסתטי, עדיף להימנע ממנה מראש.  לפיכך, ראשית, יש לשמור על דיאטה מאוזנת עם ירידה הדרגתית שלא תזעזע את העור וכן תאפשר לו להסתגל לממדים החדשים. שנית, יש להקפיד על מריחת קרמים ושמנים כנגד צלוליטיס, שמכילים חומרים להמרצת ייצור הקולגן והאלסטין. כמו כן, מומלץ לבצע פילינג קל, שיוריד את שכבת התאים המתים, ויאפשר חדירה טובה יותר של החומרים הפעילים.


טיפ-טיפול להפחתת הצלוליט

הצלוליט מתסכל אותך? את מתביישת בו? מסתירה אותו? בעידן הטכנולוגי שלנו, העשיר בפתרונות אסתטיים – אין שום סיבה שתרגישי ותנהגי כך. יש דרכים לנסות ולהימנע מצלוליט, אך כשהוא מופיע – הוא לא נעלם מעצמו. לעומת זאת, מכון אסתטיקה טוב יוכל לסייע לך בהפחתת הצלוליט או בסילוקו על ידי שימוש במכשיר טכנולוגי מתקדם המבצע 3 פעולות: שבירת הצלוליט על ידי פעולת שאיבה ועיסוי, המסת הצלוליט על ידי החדרת סרום, ולסיום גירוי השרירים על ידי זרם חשמלי עדין שמגביר את זרימת הדם, מנקז רעלים ושומנים עודפים, שורף קלוריות וממצק את העור

 

 

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי