מתיחת
פנים

מתיחת
פנים

מתיחת פנים 8 נקודות הרמה

 ככל שאנו מתבגרים אנו מאבדים את  הגמישות בעורנו, מבנה הפנים שלנו משתנה וכוח המשיכה גובה את מחירו על גבי הפנים. זה יכול לגרום להופעת הזדקנות מוקדמת בפנים, במיוחד סביב אזורי הלחי והעין, שם העור צונח ויכול להיראות חלול ונפול.

מתיחת פנים 8 נקודות הרמה

היא שיטה למתיחת פנים מהפכנית וחדשה ללא ניתוחים, שמייצרת תוצאה של הרמה והצערה טרנספורמטיבית דומה, אך ללא עלות, השבתה או סיכון הכרוך בניתוח.
מתיחת פנים 8 נקודות הרמה (הידועה גם בשם מתיחת פנים ברזילאית) היא טכניקה המיועדת להרים ולהצעיר שמונה אזורים אסטרטגיים בפנים. כל נקודה משפיעה באופן ישיר על מתיחתו של אזור ספציפי ומדויק היוצר מראה טבעי, לא מנופח וללא מראה עשוי. צוות הרופאים הפלסטיקאים בקליניקה של הלגה הרקנטי משתמשים בחומרי מילוי איכותיים של חומצה היאלורונית על בסיס חומצה מהחי המדמה את אותה חומצה היאלורונית הקיימת בגופנו וללא שילוב של חומרים סינטטים., הכוללים לידוקאין, כך שהתהליך הוא כמעט ללא כאבים.

 2020 06 18 at 13.18.59
p

תוצאות הטיפול מתיחת פנים 8 נקודות הרמה :

הרמת הפנים התחתונות והאמצעיות
הפקת קווי מתאר צעירים יותר
שחזור וחידוד באזור קו הלסת
חידוש ורענון אזור העיניים לעיניים פחות 'עייפות'
עור חזק יותר וחלק יותר עם פחות קווים, קמטים ופחות שקיקים.
כיצד מנוהל מתיחת פנים 8 נקודות הרמה ?
כל טיפולי הקליניקה של הלגה רקנטי עוקבים אחר אבחון מפורט לפני הטיפול. הייעוץ שלך מתחיל ברישום מפורט של ההיסטוריה הרפואית שלך.
 2020 07 30 at 19.28.41
מתיחת פנים 8 נקודות הרמה היא פרוצדורה בהתאמה אישית בה יועצת היופי תדון במראה שאתה רוצה להשיג ותבצעה בדיקה מדוקדקת של הפנים שלך.
אם תחליטי להמשיך, היועצת תסביר ותפרט אילו אפשרויות מילוי עורית המתאימה ביותר לדרישותיך ומה תהיה התוצאה הסופית לאחר ההליך. המחיר יאושר גם במהלך בהתייעצות ע"פ האבחון המדויק .
חומר המילוי מוזרק בעדינות לאזורים ספציפיים בעורך כדי להפחית את עומק קמטי העור. הרופא המבצע יתאים אישית את העומק ומספר ההזרקות המדויקות בכדי לתת לך את התוצאה העדינה והטבעית ביותר. על מנת להשיג את התוצאה היעילה ביותר תינתן חומרי מילוי דרמטיים שונים באזורי פנים שונים:
מתיחת פנים 8 נקודות הרמה – פירוט נקודות :
נקודה: 1&2 עצם הלחי / מבנה: נפח עצמות הלחיים עוזר לעיתים קרובות להרים את קפלי החיוך( nasolabial )
נקודה 3: מילוי השקעים העייפים מתחת לעיניים המוביל למראה ערני וצעיר יותר.
4 קפל החיוך Nasolabial: החלקה של הקווים המופיעים באזור האף לפה משפרת את המראה הצעיר והרענן יותר.
5 פינות פה: הרמת אזור הפה יכולה לשפר את מראהו של האדם, ולהחליק כל מראה כועס או עצוב/מזדקן
6 קו לסת/ קפלי בולדוג ההליך יכול לסייע בהפחתת או שיפור הלסתות הנגרמות כתוצאה מאובדן נפח/נדידת שומנים באזור הלסת, הלחי והסנטר
7 אזורי קו הלסת: הרמה עדינה לקו הלסת יכולה לייצר 'V' צעיר יותר במקום אזור סנטר ולסתות מזדקנים בצורת U.
8 לחיים תחתונות: לחיים חלולות מזדקנות וכפופות, אך משפיעות גם על שאר הפנים. לחיים חלקות ושמנמנות מרימות את כל הפנים
ההליך אורך בדרך כלל כ -30 דקות והתוצאות נראות מיד. מרבית החולים ממשיכים ביום הרגיל שלהם לאחר הטיפול.
יש להשאיר את האזור המטופל למשך 48 שעות להתיישב. מיד לאחר הטיפול מתיחת פנים 8 נקודות הרמה די נורמלי שיש אדמומיות קלה, ונפיחות סביב האזור המטופל. לעיתים עלולים להופיע שטפי דם באזור המטופל; זה בדרך כלל לטווח הקצר ושיפור יתקבל תוך מספר ימים.
עד לירידת הנפיחות או האדמומיות הראשונית, מומלץ שלא להשתמש בשום איפור למשך 12 שעות לאחר הטיפול. מומלץ גם לא להשתמש במיטות שיזוף, סאונות, חדרי אדים ולהימנע מטמפרטורות קיצוניות. אנו נדאג לראות אותך לבדיקת הטיפול שלך תוך שבועיים. 
לקביעת אבחון ללא עלות התקשרי 9843* או השאירי פרטים ונחזור אלייך. 
n
שיטת הלגה רקנטי
HELGA REKANATI

מלא/י את הפרטים , מבטיחים לחזור בהקדם

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן