מילוי חורים בפנים – חטטים – שקעים בפנים לאחר פצעי בגרות

מילוי חורים בפנים מחפשים טיפול בצלקת או טיפול העלמת צלקות כדי להעלים לחלוטין את החטטים שנותרו כמזכרת מפצעי הבגרות והאקנה?
רוצים לעבור טיפול בצלקת או טיפול העלמת צלקות כדי שתוכלו ליהנות ממראה פנים חלק ונעים?

מכון הלגה מציע לכם טיפול בצלקת כמו גם טיפול העלמת צלקות המבוסס על מילוי חורים בפנים בשיטה מתקדמת. כל המידע שצריך לדעת במאמר שלהלן.

 מילוי חורים בפנים

כולנו רוצים עור פנים חלק וזוהר. כזה ששומר על חיוניותו לאורך השנים ולא סובל מפגמים מסוגים שונים. אולם, ישנם מצבים שונים, בהם נוצרים על הפנים סימנים שאינם אסתטיים, הדורשים טיפול מתאים על מנת להסירם או לשפר את מצבם. הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת מציעה מגוון של טיפולים משקמים, העוזרים להתמודד עם פגמי העור השונים. מילוי חורים בפנים לאחר פצעים באמצעות שיטות טיפול שונות, הינם שיטות מתקדמות, המוצעות על ידי מכוני הקוסמטיקה בארץ ובעולם, ומאפשר להתמודד עם מקרים של צלקות או חטטים בפנים כתוצאה מחצ'קונים אקנה.

מילוי חורים בפנים/שקעים בפנים/חטטים בפנים – למה ?

מילוי חורים בפנים נועד להתמודד, כאמור, עם סימני אקנה על הפנים, שבמקרים רבים בולטים לעיין באופן משמעותי. הצלקות או החטטים בפנים, שהינם זכר לאקנה, מביאים, בעקבותיהם, תחושה אישית לא נעימה, פעמים רבות, וצורך במציאת פתרון הולם על מנת להתמודד איתם. האקנה, המופיעה בעיקר בגיל ההתבגרות, אולם עשויה להופיע גם בגילאים מבוגרים יותר, נובעת, בדרך כלל, כתוצאה מחוסר איזון הורמונאלי בגוף. אך, לצד זה יכולה האקנה להופיע לאור מצבי לחץ, חרדה ואף גם בתקופת ההיריון. פעמים רבות מותירה האקנה אחריה סימנים על הפנים, כמו חטטים או צלקות, הנובעים כתוצאה מטיפול לא מתאים או מחוסר טיפול. מילוי שקעים בפנים עוזר בטשטוש הצלקות או החטטים, הנוצרים בפנים כתוצאה מהאקנה, ומשיב לפנים את המראה החלק.

עור פנים חלק - מילוי חטטים

מילוי חורים בפנים באמצעות טיפול ייחודי – BDR

על מנת להתמודד עם סממניה של האקנה, המשווים לעור הפנים מראה שאיננו אחיד, מוצעת שיטת טיפול ייחודית, הנחשבת בין שיטות הטיפול המתקדמות והיעילות בתחום זה. מילוי חורים בפנים נעשה באמצעות שיטת ה – BDR, העושה שימוש בחומרים אקטיביים, החודרים אל תוך עומק שכבת האפידרמיס והדרמיס של העור. מילוי חורים בפנים באמצעות ה – BDR משיג תוצאות נפלאות וכבר מהטיפול הראשוני. שיטת טיפול ייחודית זו של מילוי חורים בפנים, במקרים של חטטים או צלקות כתוצאה מאקנה, כוללת החדרת חומצה טבעית מזינה, העוזרת בשיקום ושיפור העור באופן משמעותי. החדרתה של חומצה מיוחדת זו תורמת לחידוש תאי העור ובכך לטשטוש הצלקות וכן להידוק נקבוביות פעורות. שיטת ה – BDR הינה פרי פיתוח של מדענים אמריקאים ידועים ומובילים, לצד אנשי רפואה והיא מיושמת ברחבי העולם כולו ואף גם בישראל.

ליהנות מעור חלק יותר

במכון הקוסמטיקה של הלגה רקנטי, הממוקם בראשון לציון, עומדים לרשותכם צוות מקצועי במיוחד של קוסמטיקאיות, המבטיח לכם את הטיפול המתאים ביותר בהתאם לצרכיכם השונים. בין אם מדובר בטיפול של מילוי חורים בפנים או טיפולים קוסמטיים אחרים, תוכלו ליהנות מפתרונות יעילים ומתקדמים במיוחד. ניסיונה הרב של הלגה רקנטי בתחום הקוסמטיקה הפארא רפואית מעל עשרים שנה, וכן שנות פעילותיו הרבות של מכון הקוסמטיקה, מאפשרים לה ולצוותה המיומן להציע לכם פתרונות משולבים, הכוללים, לצד הטיפול הקוסמטי, גם אורח חיים נכון וטיפוח אישי, הנחשבים כנוסחה המנצחת! לפרטים נוספים אנא השאיר/י פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם או חייג/י 036103078.

n

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי