מומחה לריפוי אדמומיות בעור, פצעי בגרות בגב ויתר סוגי הבעיות הנובעות מפצעי אקנה

אקנה בפנים או פצעי בגרות בגב ובאזורים אחרים בגוף הם בעצם דלקת של בלוטות החלב וזקיקי השערות. התופעה מופיעה בעיקר בגיל הנעורים אך בהחלט ישנם מקרים שפצעי אקנה מופיעים בגיל 30.

 

אקנה או בשמו הידוע ״פצעי בגרות״ הוא דבר אשר עלול להיסתבך; פצעי אקנה חמורים עלולים להשאיר עור מצולק בצורה בלתי הפיכה. ההשפעה שלהם על המראה החיצוני עלולה לפגוע בביטחון העצמי ואפילו לגרום לדיכאון, במיוחד כאשר מדובר במתבגרים.

 

אדמומיות בעורפצעי בגרות בגב ואקנה באזורים אחרים בגוף אינם תופעה שצריך לקבלה בשוויון נפש. כיצד נפטרים מגרד של אדמומיות בעור? איך לשים סוף לתופעה של פצעי בגרות בגב? גלו כמה דברים על שיטת הלגה.

עור חלק בלי תרופות וכימיקלים מזיקים !

התוצאה: האקנה נעלם לגמריי מהעור כבר אחרי חודש!

תגידי ביי ביי לפצעי אקנה שלך

 

ישנם טיפולים שונים לאדמומיות בעור ופעי בגרות בגב ובפנים; אך הטיפולים השונים בדרך כלל מתמקדים רק בפן אחד של הבעיה ולא נותנים טיפוטל כולל. רק השיטה של הלגה היא שיטה בת 3 שלבים אשר נועדה לתת פתרון מלא לבעיה.

 

שלבי הטיפול בשיטת הלגה

 

השלב הראשון בטיפול באדמומיות בעור הוא אבחון הבעיה ומתן טיפול אישי וייחודי. התכנית הטיפולית מחייה ומחדשת את העור ומעניקה לכם עור חלק ונטול פצעים.

השלב השני בטיפול הוא הטיפול הביתי המתמשך בעזרת קרמים. אנו עושים שימוש בתכשירים וקרמים מיוחדים אשר נועדו לשימוש ביתי ומעניקים טיפול אפקטיבי המשולב עם מניעה.

השלב השלישי בטיפול באקנה הוא שלב השימור של הטיפול והמניעה היום יומית. מניעת אדמומיות בעור בשלב זה נעשית באמצעות התמקדות בהיווצרות מחדש של אקנה; אנו מתמקדים בשינוי הרגלי התזונה והרגלי החיים אשר גורמים ליצירה מחודשת של אקנה. יש כאן דגש גדול על תזונה ותוספי תזונה מתאימים.

 

 

רק בשיטת הלגה רואים תוצאות כבר מהטיפול הראשון ותוך חודש רואים שיפור של עשרות אחוזים.

בזכות תכנית תזונה אישית מקצועית נעצור את הגירוי התמידי.

הטיפול היומיומי בבית מרגיע את העור באופן משמעותי.

הטיפול במכון משיג תוצאות מופלאות שלא רק מעלימות את האקנה-הן מעודדות שיפור כללי בעור.

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי