מה זה טיפול פנים קוסמטי / אסתטי /רפואי או פרא רפואי – כל מה שרצית לדעת על קוסמטיקאיות וטיפולי פנים בראשון לציון

מהו טיפול פנים? אלו סוגים של טיפולי יופי לפנים קיימים בשוק כיום? כיצד מתבצע טיפול פנים, ולאלו תוצאות ניתן לצפות בתום הטיפול? כל מה שעליכם לדעת על טיפולי יופי לפנים, שהפכו חלק בלתי נפרד משגרתם של רבים בישראל במאמר שלהלן. כל המידע שיוצג לפניכם יאפשר לכם להבין, מדוע טיפול פנים צריך להפוך עבורכם למנהג כדרך קבע, ומהי התרומה של טיפולי יופי לפנים, לבריאות עור הפנים שלכם.

הפנים שלנו הם הפגישה שלנו מול כל אחד בו אנו נתקלים. אנחנו יכולים לראות אנשים אהובים עלינו או אנשים זרים לחלוטין והרושם הראשוני יהיה הפנים שלנו. למרות הרצון שלנו להשאיר רושם ראשוני, לעתים הפנים מתנהגות בצורה שונה מזו שאנחנו מצפים לה. אנחנו יכולים לחייך, אך אם יש לנו פצעים על הפנים, סימנ זיקנה או כל סימן אחר, זה מה שיראו האנשים שיפגשו אותנו. כמובן, כל הסימנים הללו אינם גזירה משמיים ואם אתם גרים באזור ראשון לציון או בסביבה, בוודאי אתם מחפשים אחר טיפולי פנים בראשון לציון.

מהו טיפול פנים אצל קוסמטיקאיות במכוני הקוסמטיקה השונים

טיפולי פנים הם שם כללי למגוון רחב מאד של טיפולים לעור הפנים. הטיפולים יכולים להיות מגוונים כמו:

 • טיפול פנים ניקוי והזנת עור הפנים

 • טיפולי פנים אנטיאיג'ינג להצערת העור

 • טיפולי פנים לאקנה כתמים וחטטים ועוד…

 • טיפולי פנים לעור שמנוני

 • טיפולי פנים לעור אדמומי

 • טיפולי פנים לעור עם קרטוזות

 • טיפולי פנים עם פגמי עור

 • טיפולי פנים לגברים

 • טיפולי פנים לנערים נערות וילדים

 • טיפולי פנים החדרת לחויות

 • טיפולי פנים שיקום ותיקון

 • טיפולי פנים לעור מחוספס

 

כל אחד ואחת אשר מגיעים לטיפול מגיעים עם מטרות שונות כשכל אחת מהן דורשת התייחסות מלאה ובחירה נכונה של אופי הטיפול. בתחילה, כשמגיע המטופל או המטופלת למכון הקוסמטיקה המתקדם תפגוש המטפלת את הפנים, תשאל שאלות שיכולות להיות כלליות כמו גם על התזונה או על אורך החיים. בהתאם לאבחון הראשוני ובהתאם לבקשות האישיות ייקבע הטיפול, אופיו ואורכו וניתן יהיה להתחיל בו עם ידיעה ברורה מה מתוכנן להיות.

ביצוע הטיפולים במכוני קוסמטיקה בראשון לציון

טיפולי פנים בראשון לציון מתאימים לתושבים מהעיר והסביבה, למרות שישנם מטופלים מכל הארץ אשר בוחרים להגיע לקליניקה המתקדמת. רגע לפני שמתחילים לבצע את הטיפולים עוברים המטופלים אבחון כך שהם יודעים לקראת מה הם עומדים. הידיעה הזו חשובה מאד לרובם והם יכולים להתכונן גם מבחינת הזמן וגם מבחינת כל שאלה שיכולה לעמוד על הפרק. כל מטופל עובר טיפול שונה מהאחר וכמובן שטיפול באקנה אינו דומה לטיפול בהצערת העור. הטיפולים יכולים להתבצע בעזרת החדרת חומרים מזינים בעיסוי, טיפולי לייזר, מזו- תרפיה ועוד כלים שהמטפלות עברו הכשרה להשתמש בהן.

התוצאות בטיפולי פנים

טיפולי הפנים מתבצעים עד לקבלת התוצאות הרצויות. חשוב לדעת כי ניתן לצפות לשינוי, אך לעתים השינוי יהיה חלקי או שתידרש תקופת הפסקה לפני שניתן יהיה להמשיך בטיפולים. המטופלים יידעו לקראת מה הם עומדים, כך שהציפיות יהיו תואמות לתוצאות. גם לאחר קבלת התוצאות הרצויות (כמו למשל מילוי חטטים או הפחתת קמטים) יש צורך לבצע טיפולי מעקב. חלק מטיפולי המעקב יהיו לצורך שמירה על עור הפנים וחלקם יהיו כדי בלתי נמנעים כמו למשל בהפחתת קמטים שנוצרים כל הזמן על העור.

בחירת המקום המתאים לביצוע טיפולי פנים בראשון לציון

ישנם מכונים שונים אשר מבצעים טיפולי פנים ולפעמים קשה לדעת היכן המקום הטוב ביותר לבצע את הטיפול. רצוי לפני התחלת הטיפול לבקש המלצות ממטופלים שעברו טיפול דומה, לבחון כי במכון עצמו עובדות מטפלות שעברו הכשרה מתאימה וכמובן לבדוק שהציוד בו עושים שימוש במקום הוא מהמתקדמים ביותר בשוק.

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
מבצעים חמים

פוסטים נוספים

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן