טיפולי פנים אצל קוסמטיקאית מקצועית- זה לא רק ניקוי שחורים, זה הרבה יותר מכך

טיפולי פנים אצל קוסמטיקאית הם מהפעולות המפנקות והמתגמלות ביותר שאישה יכולה להעניק לעצמה. שעה וקצת של השקעה, עיסויים, חומרים איכותיים, מנוחה והתרגעות, והתוצאה – הפנים שלך מוכנות לאוסקר. זה נכון שמה שהופך את המראה שלך למיליון דולר הוא השמלה הנכונה, צללית הגוף המחוטבת, אך מה שיוצר מראה מושלם יותר מכל אלו הן פנים זוהרות. איך לבצע טיפולי פנים אצל קוסמטיקאית בצורה נכונה ורציפה? גלי את התשובה במאמר שלפנייך.

אין כמו עירום – גם בפנים

אחד הדברים היפים והמושכים ביותר הם עור חלק, רענן וזוהר שלא צריך להוסיף עליו כלום – בלי מייק אפ ובלי תוספות, אולי טיפת צבע.

היכולת להיות בעלת עור נפלא שכזה, שלא צריך "להלביש" אותו בשום דבר ושהוא נראה במיטבו דווקא כשהוא "ערום", קשורה לגנטיקה, לגיל ולטיב טיפולי הפנים שאת מעניקה לעצמך.
עם הגנטיקה אין לנו ממש מה לעשות, אז נשארנו עם הגיל ועם איכות טיפולי הפנים.
הגיל הוא גורם מכריע ואני מתכוונת לגיל שבו את מתחילה לטפל בעור שלך ברצינות, כי אצל בחורה בת 25 העור עדיין רענן ופגעי הזמן רק מתחילים להיווצר בעומק העור, כך שהאפשרות לשמר מראה עור יפהפה לאורך זמן היא גבוהה מאוד.
המשמעות זהה לטיפולים משמרים אצל רופא שיניים או התעמלות באופן קבוע, כיוון שתאי ורקמות הגוף שלנו הם זהים וכולם נשחקים ומתבלים.

התמדה זה יופי

בדיוק כמו התייצבות חצי שנתית אצל רופא שיניים ושיננית, גם העור שלך זקוק למעקב וטיפול בפגמים הקטנים שנוצרים, שאם לא מטפלים בהם בזמן הופכים לפגמים גדולים ומכוערים.
לכן הנחת היסוד הייחודית אצלנו במכון היא שטיפול פנים בודד הוא כיפי, מפנק ומבריא אך סדרת טיפולים קוסמטיים איכותית תתן לך תוצאות גבוהות בכמה רמות ותדחה את סימני הגיל בשנים רבות.
אחד הדברים היפים אצלנו במכון הוא שכשאת מגיע לאבחון ויעוץ, מלבד ההסבר של מה קורה כרגע לעור שלך ומה מומלץ לעשות, אנחנו מציגים בפנייך מה עומד לקרות לעור שלך בעשר השנים הבאות ומה מומלץ לעשות בתקופה הזו (הן מבחינת טיפולים קוסמטיים במכון והן מבחינת הטיפול בבית) כדי שתוכלי להתמודד עם תהליכי הזדקנות של העור בזמן ובקצב שלך.
האחריות שלך היא לעשות מה שצריך על מנת לשמור את העור שלך במצב בריא ויפה.
האחריות שלי היא לתת לך טיפולים אסתטיים ברמה הגבוהה ביותר הקיימת היום בעולם.

מוזמנים להגיע לאבחון העור ללא עלות !

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי