למנוע הזדקנות מוקדמת של העור , קמטים

נשים רבות מכירות את התחושה הטורדנית המלווה במציאת קמט חדש. החל מגילאי שנות השלושים, עור הפנים והצוואר מאבד מהחיוניות, מהברק ומהאלסטיות שלו. נשים רבות עושות כל שביכולתן כדי לשפר את מצב עורן, והן משקיעות כספים רבים בתכשירים שמביאים לתוצאות בינוניות. במרכז של הלגה רקנאטי הממוקם בראשון לציון, נמצא צוות מקצועי ומיומן, שמציע כמה שיטות טיפול מתקדמות ואפקטיביות במיוחד שמטרתן העלמה של קמטים ומניעתם בגיל צעיר. שיטות אלו יכולות לעזור גם לך להחזיר לעורך את החיוניות שלו, ולשפר באופן מובהק את המראה שלך.

עור הפנים והצוואר מאבד עם השנים מתאי השומן והזיעה שלו, מה שמביא בסופו של דבר לאיבוד הלחות והברק. כמו כן, תאי האלסטין, התאים האחראים על מידת הגמישות של העור, הולכים עם הזמן ומתמעטים, וכן מאבדים מאיכותם. לעיתים קרובות נשים משקיעות משאבים רבים בתכשירים קוסמטיים שמבטיחים העלמה של קמטים, אך מביאים לתוצאות שטחיות בלבד. לצד תכשירי הקוסמטיקה קיימים כמה טיפולים מתקדמים שיכולים להביא לתוצאות נפלאות.

סוגי הטיפולים השונים למטרת העלמה של קמטים ומניעתם

 

כיום קיימים בשוק מספר טיפולים מתקדמים שיכולים להביא להעלמה של קמטים מוצלחת ביותר, ללא צורך בהתערבות כירורגית. טיפולים אלה נשענים על מחקר רפואי, ועושים שימוש בטכניקות ומכשור מתקדם.

העלמת קמטוטים וקמטים

 

אחת השיטות לטיפול, היא שיטת BDR, שפותחה על ידי מדענים ורופאים אמריקאים, ומשלבת פיתוח נאנו-טכנולוגי יחד עם טיפולים קוסמטיים. באמצעות שיטה זו, ניתן להגיע להעלמה של קמטים בעזרת החדרה של מיקרו-מחטים שיכולות להחדיר חומרים אקטיביים הישר לתוך עומק העור, מה שמביא להשפעה ניכרת על מראה העור.

גיהוץ קמטים

 

שיטה נוספת היא טיפולי פוטו, הנעשים באמצעות אנרגיית חום, החודרת אל תוך עומק העור ומשקמת אותו מבפנים. באמצעות שיטה זו הבזקי אור מוקרנים על שכבת העור העליונה  המכונה אפידרמיס, שם הם נספגים וחודרים אל השכבה התחתונה יותר- הדרמיס, ובה מתרחש טיפול העלמה של קמטים באופן שורשי בתוך עומק העור.

הזרקת חומצות היקרוניות –  מילוי קמטי הבעה, קמטים מעל שפה, קמטים מסביב לעיניים

בנוסף  לכך, קיימת שיטה נוספת יעילה במיוחד, והיא הזרקה של חומצות הילרוניות משקמות, כגון רסטילן, פרלן וניו פיל. חומצות אלו מוחדרות לתוך האזורים בפנים בהם קיימים קמטוטים חוזרים.

טיפולי ליפטינג- מיצוק העור והרמה של הפנים

לצד שיטות אלו, קיימת שיטת הידרדרמי ליפט למיצוק העור. שיטה זו כוללת מכשיר חכם שמעביר בעדינות זרם חשמלי מתון לעומק העור, ועל ידי כך מחליק קמטים ומותח את העור. התוצאות התקבלות הן תוצאות נפלאות, ולקוחות רבות יצאו מרוצות מהשימוש בטיפול זה.

לקבל טיפול מהמומחים לקמטים והזדקנות העור

 

המרכז הקוסמטי של הלגה רקנאטי הממוקם בראשון לציון, ידוע בצוות המקצועי שלו אשר מעניק יחס אדיב ואישי. הלגה רקנאטי הינה קוסמטיקאית פרא-רפואית, בעלת וותק של כעשרים שנה בתחום, והיא דואגת שלכל לקוחה תותאם תוכנית אישית בהתאם לצרכיה. במידה וגם את סובלת מקמטים, פני עוד היום אלינו, ותזכי גם את לטיפול מהשורה הראשונה שיכול לסיים את בעיית הקמטים.

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי