למה חשוב לעשות טיפולי פנים? פיגמנטציה בהריון, עיגולים שחורים סביב העיניים, כתמי שמש, צלקות אקנה- כל הסיבות להשקיע בעור הפנים

פיגמנטציה בהריון, עיגולים שחורים סביב העיניים, כתמי שמש, פצעי אקנה, עור יבש או שמנוני, מלא שחורים או רווי קמטים- כל אלו הן סיבות לסור על מכון הלגה ולבצע בדחיפות טיפול פנים. כיצד טיפול פנים יסייע להיפטר מהתופעה של פיגמנטציה בהריון, עיגולים שחורים סביב העיניים או פצעי אקנה? התשובות לפנייך.

מקובל לחשוב שנשים משועבדות לטיפולי פנים – אבל במציאות, לא תמיד קל למצוא את הזמן להתחיל לטפל בפנים. מכיוון שדקות הטיפוח הללו הן זמן שאת מעניקה במתנה לעצמך, יהיו את אלה שינסו "לחסוך" את הזמן הזה מעצמן ויחשבו שכך הן יותר יעילות בחיים.

רוצה לדעת למה באמת מגיע לך לקחת את הדקות האלה לעצמך?


טיפולי פנים
מסירים מהפנים את שכבת התאים המתים שהצטברו עליהם, מנקים את השומן והלכלוך ומשאירים את העור הרבה יותר רענן וקורן. מראה העור נהיה יותר צעיר ונעים לעין. אפשר לטפח את העור עם טיפולי פנים ביתיים, החל במסכות לפנים ביתיות אבוקדו מתוצרת עצמית וכלה במכשיר לייזר בייתי מתקדם – ויש את אלה שיגידו שאת לא זקוקה למכון הקוסמטיקה כלל.

אז מה עדיף? טיפול פנים ביתי או טיפול פנים מקצועי במכון יופי?

אין ספק שחובה לטפל בעור הפנים מדי יום בבית ואסור לוותר על זה כלל. יחד עם זאת, לטיפולי פנים במכון יופי יש כמה יתרונות שלטיפול הביתי פשוט קשה להתחרות בהם:

1) ניקוי פנים בשיטת "עשי זאת בעצמך" אינו מסוגל להגיע לשכבות העור העמוקות והוא מנקה את עור הפנים באופן שטחי למדי. לעומת זאת, ניקוי פנים שנעשה על ידי קוסמטיקאית במכון עם תכשירים חזקים ועם מכשור מתקדם, מגיע לשכבות העור העמוקות והתוצאות בהתאם. בתום הטיפול תיהני ממראה שמחזיר אותך שנים אחורה.

2) החלקת קמטים, הסרת כתמי שמש, פיגמנטציה, כתמי אקנה וטיפולים אחרים בנגעי עור דורשים טיפול פנים קוסמטי-מקצועי עם הציוד המתקדם המתאים. לא ניתן לעשות זאת בשום דרך אחרת. בהלגה מרכזים קוסמטים-רפואיים ציוד זה כולל: מכשיר חכם שמחדיר חמצן לעור הפנים, מכשיר נאנו-טכנולוגי, לייזר, ועוד סוגים רבים אחרים.

הטיפוח המושלם ישלב את הבית עם המכון.

רוצה לדעת מה יעניק לך את הטיפול המושלם?

התקשרי עכשיו להלגה מרכזים קוסמטים כדי לקבל את כל המידע שיעזור לך להיות יפה ומטופחת תמיד!
 
 
מתאים גם לגברים ! 03-9645111

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי