טיפולי פנים ביתיים או טיפולי פנים של מכוני הקוסמטיקה- מה עדיף יותר?

טיפולי פנים ביתיים הופכים יותר ויותר שכיחים, בד בבד עם העלייה בשכיחות של טיפולי הפנים בכלל. במקום לגשת אל מכוני קוסמטיקה, לקבוע תור מראש ולהוציא כסף,  רבים מעדיפים לבצע טיפולי פנים ביתיים. מדוע טיפול הפנים שמציעים מכוני קוסמטיקה הוא נכון יותר עבור הצרכים שלכם? לפניכם התשובה.

במקביל לתכנית טיפוח בבית כדאי להגיע באופן קבוע לטיפול פנים במכון ולהפקיד את הטיפול המקצועי העקבי בפנייך, בידיה של קוסמטיקאית טובה.

התשובה היא כמובן – כן. יש לכך כמה סיבות:

סיבות עיקריות לטיפולי פנים במכון קוסמטיקה

 

ראשית כל טיפול אצל קוסמטיקאית, בשונה מטיפול  ביתי, כולל איבחון אמתי של הבעיה על מנת להתאים את הטיפול הנכון. בעיות עור שונות עלולות להיראות לכם אותו הדבר, אך הגורמים להן יכולים להיות שונים; מסיבה זו חשוב לבצע איבחון אמתי במכוני קוסמטיקה.

 

החומרים הפעילים במכונים לקוסמטיקה מרוכזים יותר. אותם חומרים לא נמכרים באופן חפשי לציבור הלקוחות בגלל הריכוז הגבוה של האלמנטים הפעילים בתוכם, הדורש שימוש המבוסס על ידע מקצועי, ניסיון והתאמה למטרת הטיפול והעור המיוחד של הלקוחה.

ניקוי פנים יסודי וטיפול בפצעים הן משימות עדינות הדורשות תשומת לב ומקצועיות המונעת נזקים מיידיים או נזקים בעתיד.

אבל הסיבה החשובה ביותר היא מעקב קבוע של עור הפנים למניעת הזדקנות העור.

מדוע את מבקרת בקביעות אצל הרופא או הגינקולוג? את מצפה מהם לטפל בבעיה שיש לך כרגע וגם לצפות את מצבך הגופני בעתיד ולעזור לך להימנע ממחלות, כאבים ובעיות רפואיות אחרות. את מצפה מהם ללוות את הגדילה, ההתבגרות וההזדקנות שלך.

את אותו הדבר בדיוק אני אומרת על טיפול פנים במכון קוסמטיקה.

העור שלנו מזדקן ומסמן באופן חיצוני את מה שקורה לנו בתוך הגוף. אחת הבעיות בתהליך ההזדקנות של העור היא התייבשות שכבת העור האמצעית כבר מגיל צעיר.

החומרים בהם משתמשת הקוסמטיקאית מגרים את שכבת העור העמוקה הזו לעבוד, לרפא את עצמה. צריך לדעת לעבוד עם חומרים כאלה ולהתאים אותם לעור הייחודי שלך.

בין השאר, יכולה הקוסמטיקאית לצפות את מה שיקרה בעור שלך בשנים הקרובות ולתכנן טיפולים בהתאם. אם יהיה ביניכן קשר רציף, גם הליווי של תהליך ההזדקנות יהיה רציף והעור יקבל בזמן את מה שהוא צריך כדי להיראות במיטבו.

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי