יפה לנצח – תכנית עסקית/ קואצינג של מכון הלגה הכוללת טיפול קוסמטי, טיפול פנים , נטילת ויטמינים ועוד

רוצה להתחיל לחיות בתדר בריאות גבוה יותר? מחפש קואצינג בתחום הבריאות והתזונה הנכונה? מה היית אומרת אם היינו מספרים לך, שאת יכולה לקבל קואצינג שהוא תוכנית עסקית כוללת ומקיפה, שמתאימה בדיוק לצרכים שלך ולתעודד אותך לחיות נכון יותר ובריא יותר? כל מה שרצית לדעת על תוכנית עסקית של מכון הלגה המותאמת בדיוק לצרכים שלך במאמר שלפנייך.


כיום פתרונות אמיתיים לאנטי-אייג'ינג חייבים לכלול תכנית שמגדירה סגנון חיים, מרכיבי תזונה נכונים ותוספי מזון. ללא כל אלה טיפולי אנטי-אייג'ניג באמצעות זריקות, ניתוחים ותכשירים שעולים הון עתק, פשוט לא יעבדו. תכנית אישית להאטת תהליכי הזדקנות ולשמירה על מראה שהוא תמיד יפה צריכה לכלול 3 יסודות: ויטמינים, תזונה, וטיפול קוסמטי מתאים.


1) ויטמינים: לא צריך להפוך את כל החיים מקצה לקצה, ואפשר להסתפק במעט – אבל זה חייב להיות איכותי, מועיל ונכון. ישנם מספר ויטמינים עיקריים שלכל אחד מהם יש תפקיד שונה מאוד אבל חיוני בהאטת ההזדקנות:
ויטמין  A- מגביר את חילוף החומרים בתא, ופועל למניעת נזקים לתאי הקולגן בעור.
ויטמין  C- מעודד את ייצור הקולגן בעור, יציב, ואינו חומצי. 
ויטמין E – מגן על קרום התא. מועיל מאוד למניעת הפגיעה בתאים בריאים בעור.
2) תזונה: סוגי מזון פשוטים, המצויים כמעט בכל בית, יכולים לחולל פלאים בגופכן אם רק תקפידו לצרוך אותם בעקביות. כך למשל:
גזר – מכיל כמות גבוהה של ויטמין A שמגן על הרקמות ועל שכבת העור הפנימית והחיצונית.
ברוקולי – מכיל כמות גבוהה של ויטמין C שהינו נוגד חמצון. הוא נלחם בדלקות ומייצר קולגן לחיזוק העור, המפרקים והעצמות. 
שקדים – עשירים בוויטמין E ועוזרים בקליטת החמצן ובשמירה על גמישות העור
3) טיפול קוסמטי: בטיפול אנטי-אייג'ינג לעור אנחנו רוצים להמריץ ולשפר את חילוף החומרים במחזור הדם כי זה מעודד את פעילות התאים ומשפר את הייצור הטבעי של הקולגן, שכל כך חשוב לגמישות העור שלנו. השיטות בהן אנחנו משתמשים במכון הלגה כוללות פילינג, שימוש במכשיר המתקדם ביותר לחידוש הרקמות של העור, מסיכות פנים עם יכולת חדירה עמוקה ועיסויים ידניים המעוררים זרימת דם טובה.
את יכולה ליהנות מעור זוהר ובריא גם בגיל מבוגר. 

plurk

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי