טכנולוגיית הטיקסל 2022

kitmeyg7uf

על טכנולוגיית הטיקסל כבר שמעת? הלגה רקנטי ממשיכה לשנות את חוקי המשחק והעור שלך הוא המרוויח הגדול

הלגה רקנטי, המרכז המוביל בישראל לטיפולים אסתטיים ממשיך לשים אותך כלקוחה במרכז ודואג להביא את כל הטכנולוגיות הכי חדשות מעולם האסתטיקה ולשלב אותם במסגרת השיטה ההוליסטית שהפכה לשם דבר עם אלפי לקוחות מרוצים לאורך שלושים השנים האחרונות.

 

מרגישה שינוי בעור?

כל אחת מאיתנו מתגעגעת לעור הפנים המתוח והרענן שליווה אותה לאורך שנות הנעורים, אבל עם חלוף השנים הזמן מטביע את חותנו ועור הפנים מאבד מגמישותו, זאת לצד נזקי השמש ומזג האוויר. עולם האסתטיקה מנסה להתמודד עם התופעה באמצעות ההבנה כי הדרך הנכונה להחיות את העור ולהצעירו היא באמצעות שמירה על טיפוח ושגרת טיפולים המספקים החייאה לעור הפנים לאורך שנים.

 

טכנולוגית הטיקסל והשדרוג שנוסף לה בהלגה רקנטי

הסוד לעור פנים נעים וחלק טמון בשכבות העמוקות שלו, אשר מתקמטות, מאבדות מהחיוניות בשעה שחומרי המיצוק והאלסטיות הטבעיים שלו כדוגמת קולגן וחומצה היאלורונית הולכים ונשחקים. על מנת להזין את העור מחדש באותם חומרים, עלינו לעשות שימוש בטכנולוגיה שתסייע בהחדרה ובחומרים איכותיים שפותחו בהתאם לבעיה שדורשת טיפול. הטכנולוגיה החדישה שבה עושים שימוש כיום במרכז הלגה רקנטי לטיפולים אסתטיים היא טכנולוגיית הטיקסל, טכנולוגיה המבוססת על אנרגיית חום טבעית שמועברת לשכבת העור העליונה באמצעות מכשור חדשני. המכשור מעניק נגיעה זעירה בשכבת העור ויוצר ערוץ המאפשר החדרת חומרים שונים לשכבות העמוקות ביותר בעור, מה שמעודד בסופו של תהליך את ייצור הקולגן והצערת העור.

 

השילוב המנצח שפותח בהלגה רקנטי

בהלגה רקנטי, המרכז לטיפולים אסתטיים המוביל בישראל, לקחו את טכנולוגיית הטיפול בטיקסל ושילבו בה פורמולות שפותחו באופן בלעדי כדי להעצים את התוצאה הטיפולית. "טכנולוגית הטיקסל היא למעשה השימוש במכשיר, אנחנו הבנו כי כדי שנוכל להשיג תוצאות מיטביות עלינו לשלב בטיפול את הפורמולות המיוחדות שפותחו אצלנו במרכז לאורך שלושים שנות ניסיון והובלה של ענף האסתטיקה בישראל" מסבירה הלגה רקנטי, מייסדת המרכז לטיפולים אסתטיים. שלושה פרמטרים מרכזיים מאפשרים לטפל בסוגים שונים של בעיות עור והם: שליטה בזמן החשיפה לעור, עומק החדירה והחומרים שמוחדרים במהלך הטיפול. "אנחנו ממליצים על סדרה בת מספר טיפולים ותחזוקה שוטפת אחת לכמה חודשים בכדי להשיג שיפור במראה העור ובמרקמו.

 

השילוב המנצח שמוביל את חזית האנטי אייג'ינג

באמצעות שילוב בין טכנולוגיית הטיקסל ובין הפורמולות הייחודיות להלגה רקנטי, מתאפשר כעת לכסות טווח רחב יותר של טיפולים שנועדו להצעיר את העור ולסייע בריפוי של פגמים שונים בתוכו. השילוב המנצח מספק למעשה פתרונות של טשטוש קמטים וקמטוטים, הבהרת כתמים, טיפול האקנה וצלקות אקנה, טיפול ברפיון העור, טיפול אנטיאייג'ינג למיצוק וחידוש העור וניתן לטפל במסגרתו בצורה אפקטיבית בפנים, עפעפיים, צוואר, גב כף היד ואזור המחשוף.

 

והתוצאות? מחוללות שינוי

הלקוחות שבחרו להתנסות בטיפול הטיקסל החדשני לא מפסיקות לדבר על השינוי שהוא חולל אצלן, הן מספרות שמעבר לתוצאות נקודתיות של טשטוש פגמים שונים הן חוות שיפור במרקם העור לבלי הכר וכן קבלה של מראה אחיד, זוהר וטבעי. החיוניות החדשה של העור לאחר הטיפול בטיקסל משפרת את הביטחון העצמי ושמחת החיים. בטיפול הטיקסל החדשני יש מספר יתרונות ובהן: טיפול בטוח ללא קרינה או סיכון, מתאים לכל סוגי העור, משך טיפול קצר, נטול כאבים, לא גורם לדימומים, חזרה מיידית לשגרה עם תום הטיפול והכי חשוב תוצאות מהירות. כשמוסיפים לכל היתרונות הללו את העובדה כי במרכז לטיפולים אסתטיים הלגה רקנטי הטיפולים מבוצעים על ידי אנשי מקצוע, עתירי ניסיון וידע, את יכולה להיות בטוחה ועם שקט נפשי שהבחירה שלך תוביל לתוצאות המיטביות באמצעות שילוב בין טכנולוגית הטיקסל ובין פורמולות ייחודיות.

 

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי