טיפול פלזמה – התחליף לניתוחים והזרקות 2022

doctor writing medical reports while talking patient

מי אמר שחייבים לעבור ניתוח או לבצע הזרקות כדי לטפל בעור העפעפיים?

טיפול פלזמה – התחליף לניתוחים והזרקות במרכז לטיפולים אסתטיים הלגה רקנטי, משקיעים לאורך השנים בשילוב של טיפולים, טכניקות וחומרים שמטרתם לספק פתרונות אסתטיים לבעיות כדוגמת צניחת עפעפיים. אחד מהטיפולים המובילים בתחום הוא באמצעות אנרגיית פלזמה אשר מספקת תוצאות נפלאות של כיווץ עודפי עור, טשטוש קמטים וכהויות ובנוסף מיצוק וחידוש העור.

 

צניחת עפעפיים היא לא גזירה משמיים

עור הפנים שלנו, במיוחד מסביב לעיניים, סובל מתופעות התבגרות עוד לפני שאנחנו חוגגים ארבעה עשורים. עור העיניים העדין, ובמיוחד על אזור הפנים שליד העין, הוא מהראשונים שנכרים בו סימני הזדקנות בשעה שהעפעף העליון צונח, העפעף התחתון אנו מתחילים לגלות עודפי עור, תחת העיניים מופיעים כתמים כהים וקמטוטים שדורשים את תשומת ליבנו ובחירה בטיפול אסתטי מוקדם ככל האפשר. אחת השאלות שמופנית ליועצים ולאנשי המקצוע במרכז לטיפולים אסתטיים הלגה רקנטי היא מדוע מתרחשת תופעת צניחת העפעפיים? "כדי לענות על השאלה הזו עליו להתמקד בעפעפיים, קפלי עור דקים מאוד המורכבים משכבות שכוללות רקמות שומן ותאי עור ושריר. בחלוף הזמן, רקמות השומן והשריר מדלדלות ורמת הקולגן בתאים יורדת מה שמוביל לרפיון העור, אשר מביא לצניחה הדרגתית של העפעפיים העליונים ושל הגבות" מסבירה הלגה רקנטי, "צניחת עפעפיים והתדלדלות הקולגן שאחראי על גמישות העור, מביאים להיווצרות עודפי עור והצטברות של נוזלים בעפעפיים התחתונים כאשר התוצאה היא שקיות שחורות מתחת לעיניים". תופעות אלה מובילות ליצירה של מראה מבוגר וחסר חיוניות, במקרים קיצוניים אף להפרעה בשדה הראייה.

 

האם חובה לעבור ניתוח כדי לטפל בצניחת עפעפיים?

לאורך השנים נשים רבות נאלצו לעבור ניתוח עפעפיים כדי לסייע להם להתמודד עם התופעה, כמובן שמדובר בפתרון יעיל, אך כזה שמחייב הליך כירורגי שדורש הרדמה, כרוך בכאבים וצורך בהחלמה ממושכת עם אפשרות לסיכונים כדוגמת זיהומים, פגיעה בראייה, תוצאה א סימטרית ואחרים. החשש מפני הליך כירורגי לרבות ההשלכות האפשריות הוביל נשים רבות לוותר ולהישאר עם עפעפיים נפולים, בשנים האחרונות עם כניסתם של טיפולי הזרקות לעולם האסתטיקה אנו רואים נשים רבות יותר שמטפלות בדרך זו אך כעת ניתן להימנע הן מניתוח והן מהזרקות באמצעות טיפול באנרגיית פלזמה. טיפול הפלזמה מרים את העפעפיים, מכווץ עודפי עור, ממצק ומטשטש קמטוטים וכהויות מתחת לעיניים, זאת לצד העובדה שמדובר בטיפול לא פולשני, מהיר, יעיל ובטוח.

 

טיפול פלזמה – התחליף לניתוחים והזרקות

באמצעות טיפול באנרגיית פלזמה, אנו למעשה מחממים את שכבת העור בצורה מהירה ומבוקרת אשר מפיקה תרכובות כימיות שמסייעות להשמדת חיידקים ומשפרות את זרימת הדם" מסבירה הלגה רקנטי, העומדת בראש המרכז לטיפולים אסתטיים המוביל במדינה הלגה רקנטי. "טיפול הפלזמה מייצר חידוש אינטנסיבי בהליך ייצור הקולגן והאלסטין, אשר ממשיך לייצר למשך כשנה מיום סיום הטיפול, התוצאה היא מיצוק העור, המרקם והגמישות".

הטיפול מתבצע בקרבה מקסימלית לעור אך אינו נוגע בו, האנרגיה המופעלת מחממת את תאי העור ומרככת אותם מבלי לפגוע בהם. בשל היעילות והביטחון שמספק הטיפול הוא מתאים במיוחד לאזורים עדינים כעפעפיים, סביב עיניים, שפם וצוואר. כאשר אנו נעזרים בטיפול פלזמה לצניחת עפעפיים, אנו למעשה מביאים לאידוי של עודפי העור ולקיצור הסיבים האלסטיים באמצעות השפעה על שכבת העור החיצונית (אפידרמיס). מספר ימים לאחר טיפול הפלזמה, האזור שטופל מחלים ומורגשת מתיחה כתוצאה מתהליך פנימי של כיווץ הרקמות העודפות ומיצור העור.

 

למי מתאים טיפול הפלזמה?

טיפול הפלזמה מתאים לנשים וגברים, המעוניינים לבצע הרמת עפעפיים, טיפול בעפעפיים תחתונות, טשטוש כהויות וקמטוטים מתחת לעיניים ואף לטשטוש קמטוטים בצוואר ובשפם. הטיפול מומלץ במיוחד עבור מי שלא מעוניין להיכנס להליך כירורגי או לבצע הזרקות. טיפול הפלזמה מבוצע במרכז לטיפולים אסתטיים הלגה רקנטי, על ידי רופאים מוסמכים וזאת לאחר תשאול רפואי ובדיקת עור המטופלים כדי לוודא התאמה לטיפול. בתחילת טיפול הפלזמה הרופא ימרח משחה מאלחשת למניעת כאב ואי נוחות ואז תאלצו להמתין 45 דקות כדי שהמשחה תבצע את העבודה, עם סיום ההמתנה תכנסו לטיפול שיימשך כרבע שעה. בסיום הטיפול תוכלו לשוב לשגרה מלאה, כאשר נבצע ביקורת לאחר שבוע, חודש וחודשיים במטרה לבדוק אם המטרות הושגו או שיש צורך בטיפול נוסף.

יעילות טיפול הפלזמה בהרמת עפעפיים

מחקר קליני שנערך בקרב 176 מטופלים במרפאות הממוקמות ברחבי אירופה והמזרח התיכון במטרה לבחון את יעילות הטיפול בהרמת עפעפיים, מצא כי מדובר בחלופה לטיפול בעודפי עור קלים ומשמעותיים כאחד. הניסיון שלנו במסגרת מטופלות ומטופלים במרכז לטיפולים אסתטיים הלגה רקנטי מצביע כי לאחר ארבעה ימים מיום הטיפול ניכר שיפור משמעותי במראה העפעפיים= התכנסות של עור עודף, מיצוק העפעף העליון וטשטוש ניכר של כהויות תחת העיניים. עם מגוון ענק של יתרונות כדוגמת מניעת צורך בניתוח או הזרקות, טיפול בטוח וממוקד, טיפול קצר ונטול כאבים, תוצאות סימטריות בשתי העיניים, החלמה מהירה ותוצאות שמחזיקות למשך שנה ניתן להבין כיצד הפך טיפול פלזמה להרמת עפעפיים לאחד הטיפולים המבוקשים בישראל.

הלגה רקנטי, המרכז המוביל בישראל לטיפולים אסתטיים

איכות, בטיחות ותוצאה לאורך זמן תלויים באופן משמעותי במקום ובצוות שמבצע את הטיפול. במרכז לטיפולים אסתטיים הלגה רקנטי מבוצע טיפול פלזמה להרמת עפעפיים על ידי רופא מוסמך, בליווי צוות מקצועי, מנוסה ומסור. במרכז עושים שימוש במכשור, בטכנולוגיות ובחומרים המתקדמים ביותר בענף האסתטיקה לצד חוויית שירות, ליווי מקצועי ומעקב לכל אורך הדרך.

 

טיפול פלזמה – התחליף לניתוחים והזרקות 2022

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
מבצעים חמים

פוסטים נוספים

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן