טיפול מתיחת הצוואר ללא ניתוח בראשון לציון: על טיפולי חמצן, מזותרפיה ללא מחטים ועל כל מה שביניהם טיפולי חמצן, מזותרפיה ללא מחטים

טיפולי חמצן, מזותרפיה ללא מחטים, שיטת BDR-כל הדרכים הטבעיות להשיב לצווארך את המראה המקורי שלו במאמר שלפנייך. מהי שיטת טיפולי החמצן? מהן ראשי התיבות של המונח BDR ומה הקשר בינה לבין מזותרפיה ללא מחטים?

הצוואר הוא איבר חשוב ובולט בגוף, והוא ידוע בתור אחד האיברים הראשונים שיכולים להסגיר את הגיל לפי מראה. החל מסוף שנות הארבעים, נשים וגברים רבים סובלים מנפילת צוואר אשר מקנה להן מראה מבוגר יותר. עור הצוואר נוטה להתקמטות ולהזדקנות מוקדמת מכמה סיבות. ראשית, משום שהוא נוטה לאבד מהר יותר את בלוטות החלב שמייצרות שמנוניות, וגם משום שהוא חסר את תאי השיזוף שקיימים בעור הפנים, וכך נוטה מהר יותר לקמטוטים. מעבר לכך, אנשים רבים נוהגים להזניח את איזור זה, ולרוב גם במקרים בהם נעשה שימוש בתכשירים לפנים, קיימת הנטייה להתמקד בעור הפנים בלבד. מסיבות אלו הרבה אנשים סובלים מרפיון באזור זה, שמשווה להם מראה מבוגר. אך כיום קיימות כמה שיטות שמטרתן טיפול מתיחת צוואר, והן יכולות להביא למראה עור צעיר ורענן באופן יעיל ללא התערבות כירורגית.

 

טיפול קוסמטי מתיחת צוואר- השיטות המתקדמות בתחום

קיימות כמה שיטות המעניקות טיפול מתיחת צוואר, ושאינן כוללות פרוצדורה כירורגית:

1. שיטת BDR ה"שיטה לתיקון פגמי יופי" (beauty deficit repair) היא שיטה ייחודית ומתקדמת שפותחה על ידי מדענים אמריקאים ואנשי מקצועות הרפואה, והיא משלבת פיתוח נאנו-טכנולוגי יחד עם טיפולים קוסמטיים. באמצעות שיטה זו, ניתן לתת טיפול מתיחת צוואר בעזרת החדרה של מיקרו-מחטים שיכולות להחדיר חומרים אקטיביים הישר לתוך עומק העור. התוצאה המתקבלת היא צמצום קמטים באיכות בלתי רגילה, משום שהחומרים חודרים עמוק מספיק כך שההשפעה על העור ניכרת.

2. קרן אור לשיקום העור- דרך אחרת לעבור טיפול מתיחת צוואר היא באמצעות אנרגיית חום, החודרת אל תוך עומק העור ומשקמת אותו מבפנים. באמצעות שיטה זו הבזקי אור מוקרנים על שכבת העור העליונה (אפידרמיס), שם הם נספגים וחודרים אל השכבה התחתונה יותר (הדרמיס) ובה מתרחש טיפול מתיחת צוואר באופן שורשי בתוך עומק העור.

3. טיפול חמצן- שיטת טיפול ייחודית הכוללת שימוש במוצרים המבוססים על חומצות ותמציות טבעיות, וכן מכשור טכנולוגי מתקדם. באמצעות שיטה זו ניתן להגיע למרקם עור טוב יותר, ולעבור טיפול מתיחת צוואר ללא זריקות וללא כאבים.

לקבל טיפול מהמומחים בתחום

המרכז לקוסמטיקה רפואית של הלגה רקנאטי הנמצא בראשון לציון מחזיק צוות מקצועי ומיומן של 25 קוסמטיקאיות שישמחו להעניק לך שירות חם מקצועי ואדיב. מנהלת המכון, הלגה רקנאטי היא שם דבר בעולם הקוסמטיקה, והיא בעלת ותק של יותר מעשרים שנה בתחום הקוסמטיקה הפרא רפואית. מכון זה מציע מגוון רב של טיפולים קוסמטיים, החל מטיפול מתיחת צוואר, וכלה בהסרת שיער, טיפולי אקנה ופוסט אקנה, אנטי אייג'ינג ועוד. הצוות במכון נוהג להתאים לכל פונה תוכנית טיפולים אישית המותאמת במיוחד לצרכיה. במידה וגם הינך חשה אי נוחות ממראה עור הצוואר, בואי לקבל טיפול מתיחת צוואר איכותי ואפקטיבי באווירה משפחתית ונעימה.

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי