טיפולים קוסמטיים לטיפול בבעיות רפיון עור הפנים, צוואר, מחשוף וקמטים

באיזשהוא שלב זה קורה לכולנו. אנחנו מתחילות להבחין בסוג של רפיון בפנים הנובע מקמטוטים קטנים, ומיד פותחות את האינטרנט לקרוא על טיפולים קוסמטיים שיכולים להתאים. כמה מילים על רפיון, קמטים, הזדקנות העור וגם טיפולים קוסמטיים שיכולים לעכב את התהליך שאת כה חוששת ממנו לפנייך.

קשה למצוא אישה ששמחה להזדקן. בגיל 28 שבחורה מגלה את הקמטוט הראשון, אין לי ספק שהתגובה שלה לא חיובית – בלשון המעטה. פתחי כל עיתון נשים ממוצע, ותגלי עשרות מודעות של תכשירים המבטיחים לך נעורי נצח.

הקוסמטיקה התקדמה היום למקומות שלפני 20 שנה ניתן היה רק לחלום עליהם. למזלך,  יש לך אפשרות להאט את התהליך הבלתי נעים הזה, ובהחלט "לגנוב" לעצמך עוד כמה שנים טובות עם עור חלק ויפה. זמן רב השקעתי במחקר ובחיפוש כדי למצוא את הפתרונות היעילים ביותר שניתן למצוא לעור מקומט ומתבגר, ולרפיון עור הפנים בכלל.. את מוזמנת לנצל את פירות חיפושיי.

להזדקנות העור יש יותר מבעייה אחת !

הזדקנות העור היא תופעה נורמלית המושפעת מגורם פנימי הקשור לתורשה גנטית, ומגורם חיצוני הקשור לתנאים סביבתיים (מזג אויר, זיהום אויר, שימוש בתכשירים לא מתאימים, חשיפה לשמש). הקמטים והזדקנות העור משקפים ביחד תהליך פיזיולוגי מורכב הכולל 4 סיבות שונות:

• שינוי הסיבים האלסטיים של שכבת העור באמצעית (הדרמיס), הנוצר כתוצאה מהפחתה בכמות ובאיכות תפוקת הקולגן והאלסטין (חומרים האחראים לגמישות העור ולחוזקו).

• התייבשות שכבת העור המת של שכבת העור העליונה (אפידרמיס) והרס הדרגתי של הציפוי המימי-שומני.

• רפיון רקמות ע"י כך שכלי הדם הזעירים נעשים צרים יותר.

• רפיון כללי אך בלתי אחיד של שרירי הפנים.

10639718_746453082057766_7815410089860953515_n


רפיון עור הפנים – כיצד מטפלים בקמטים?

בשל המורכבות הנ"ל אין להסתפק בדרך טיפולית אחת. ברור כי אין תשובה אחת לארבע בעיות שונות. נכון הוא לשלב כמה טיפולים המשלימים אחד את השני. טיפולים משולבים יביאו לתוצאות משמעותיות ויחזקו את התוצאה הסופית. היום יש כבר הוכחות מדעיות כי ניתן לטפל בקמטים ואפילו להאט תהליכים עתידיים בעזרת טיפולים עמוקים. חשוב להתייחס לצוואר, עפעפיים, מחשוף וכפות ידיים.
בעולם הרפואה נפוץ היום השימוש בחומר ריטין A. יתרונותיו רבים בטיפוח ושמירה על עור הפנים. עם זאת, יש לזכור כי מדובר בחומצה, ולכן אינה מומלצת לשימוש בחודשי הקיץ, אינה מומלצת בזמן הריון, ובשימוש ממושך עלולה לגרום להתרחבות כלי הדם.
התפתחות הגדולה בעולם הקוסמטיקה מציעה היום שפע פתרונות לטיפוח, וחלק נכבד מחומרים אלה דומה בפעילות לריטין A; אך ללא הנזקים של הריטין. חומרים ממשפחת AHA (אלפא הידוקסי אסיד), חודרים את שכבות האפידרמיס ומעוררים זירוז התחדשות התאים בשכבה החיצונית, פועלים נגד אובדן האלסטיות ומזרזים את חילוף חומרים (שהופך איטי עם הגיל).

רפיון עור הפנים והטיפול במכון שלנו:

הטיפול מתייחס לעור הפנים, צוואר, מחשוף וכפות הידיים. ראשית יש לבצע סידרה של פילינגים כדי לסלק שכבות של תאים מתים. מומלץ כסדרה של 4-6 טיפולים בתדירות של פעם בשבוע, ובהמשך – אחת לשישה שבועות. מטרתנו:

לשקם ולהוסיף – פופולארי היום השימוש באלקטרודה בזרמים שונים להחדרה עמוקה של חומרים מרוכזים כגון: שמנים, ויטמנים, חמצן מועשר ועוד. וכן לחיזוק השריר ע"י זרמים חשמליים קלים. כמו כן קיימים טיפול ספציפי לעיניים, טיפול ספציפי לצוואר והתייחסות לכפות הידיים.
להמריץ את העור, מחזור הדם וכדומה – בעזרת מסיכות עשירות בעלות יכולת חדירה עמוקה ביותר, עיסויים ידניים ועוד. התמקדות לעומק תחזק את כלי הדם הזעירים ותעודד זרימת דם טובה הן ברמת האפידרמיס והן ברמת הדרמיס.

ניתוח פלסטי לתיקון רפיון עור הפנים:

תפקיד הטיפולים הקוסמטיים שתוארו לעיל הוא לספק לעור את כל האמצעים לתפקוד יעיל יותר. שילוב טכניקות אלה יעורר מחדש את המנגנונים הפיזיולוגיים הטבעיים של העור. אך היום, יש לכירורג הפלסטי מקום.
שיתוף פעולה הדוק ביני לבין הכירורג יעניק לך המון בטחון ואומץ בדבר האפשרות לשלב טכניקה נוספת בטיפול. בידי הפלסטיקאי מצויים הכלים למתיחת עור רפוי, להרמת עפעפיים, למתיחת צוואר ומילוי קמטים. במכון שלי ניתן להכין את העור בצורה טובה לניתוח.
ככל שמחזקים את הדרמיס (שכבת העור האמצעית) ע"י טיפול באפידרמיס (שכבת העור החיצונית), הרי שתוצאות הניתוח יראו טוב יותר.

כחלק מהתהליך תקבלי הנחיות להמשך הטיפול בבית:

• תכשירים המיועדים להאטת תהליך ההזדקנות, העור, ממשפחת AHA: ניקוי, קרם לחות, סרום (תכשיר המכיל 100% חומר פעיל), ויטמנים ממשפחת A או C. חומצות שונות לשיקום ומסיכה. הכוונה היא לספק לעור מרכיבים שהכמות שלהם יורדת במשך השנים או כתוצאה ממצבים שונים (מחלה, תשישות וכדומה).

• המלצות תזונה.

• טיפול ספציפי לעיניים ולצוואר, המכיל חמצן מועשר.

• הגנה מקרני השמש.

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

הלגה רקנטי טיפולים אסתטיים טיפולים קוסמטיים

Helga Rekanati מתמחה טיפולים אסתטיים וטיפולים קוסמטיים באמצעות שיטה ייחודית שפותחה ע"י הלגה רקנטי. כל הטיפולים נבנים בצורה אישית על סמך אבחון מעמיק בפיקוח מנהלת מחלקת הטיפולים בחברה.

אודות הלגה רקנטי
מלאי פרטייך ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם האפשרי:
מבצעים חמים

פוסטים נוספים

לפרטים נוספים

לפרטים נוספים

צ'אט פתוח
1
💬 זקוקים לעזרה?
שלום 👋
במה אנו יכולים לעזור לך?
דילוג לתוכן