מכון כושר לפנייך ! הפעלת שרירי הפנים טיפול מפחית קמטי הבעה, קמטי חיוך וסוגים נוספים של קמטים

הידרה ליפט – שמו הולך לפנייך!

 נמאס לך ממראה פנים לא חלק, עם קמטי הבעה, קמטי חיוך וקמטים אחרים? רוצה להיפטר אחת ולתמיד מהקמטים? קבלי פרטים חשובים על אודות טיפול מהפכני שיסייע לך לשים קץ לכל קמטי הבעה, קמטי חיוך וסוגי קמטים אחרים.

יש טיפולים שאסור לך לפספס, וכזה הוא טיפול ההידרדרמי ליפט (הידרה=מים + ליפט-מתיחה). מדובר ב"היי לייט", בפסגת טיפולי היופי! מצד אחד הטיפול לא פולשני, ומצד שני התוצאות שלו מדהימות. היכוני ל'טיפול החייאה' לעור פנייך, שמונע ומעלים קמטים, כתמים, שקעים וכו'. רוצי…. הידרה-ליפט קורא לך!

 

עור צעיר ואנטי אייג'ינג מדברים אלייך?

אם כך, את חייבת להכיר טיפול ממש מהפכני –ההידרדדרמי ליפט, שמטפל באופן כולל בכל התופעות הגורמות להזדקנות העור. טיפול האנטי אייג'ינג המדהים הזה אטרקטיבי ביותר לאישה שהטיפוח הוא חלק בלתי נפרד מעולמה ומשמחת חייה. זוהי אחת ההזדמנויות הנפלאות בהן ליהנות מה"גורמה" של טיפולי הפנים –  גם יעיל ואפקטיבי, עם תוצאות מהירות שישתקפו על פנייך ועינייך, וגם טבעי ולא פולשני. להצעה כזו אי אפשר לסרב!

 

את מוזמנת למכון הכושר של פנייך

כשאנחנו הולכות למכון כושר, התוצאות מדברות בעד עצמן: הגוף מתחטב ונמתח, העודפים נעלמים, ואנחנו נראות בריאות, צעירות וחיוניות. את אותן התוצאות בדיוק תוכלי להשיג עבור עור פנייך באמצעות טיפול ההידרה ליפט. ברגע שהחלטת לפרגן לעצמך את הטיפול הזה, אפשר לומר שרשמת את הפנים שלך למכון כושר. ההבדל והיתרון הגדול הוא, שמדובר במכון שבו את לא צריכה אפילו להתאמץ כדי להשיג תוצאות.  מיד אספר לך באיזו קלילות זה יקרה לך…

 

כך עובד המומחה

בלי להגזים בפרטים טכניים, ועדיין כדי שתביני איך עובד הפלא ומה ההיגיון שמאחוריו: ההידרדרמי ליפט פועל ע"י אלקטרודות, שמסייעות להחדרת חומרים פעילים לעומק העור. המכשיר החדשני עושה שלוש פעולות עיקריות במהירות ובפשטות. האחת – פעולת ניקוז לימפטי, שמשפרת זרימת דם, ממריצה חילוף חומרים ומסלקת רעלים. השנייה – החדרת חמצן וחומרי לחות לטיהור, ניקוי והבראת העור, והשלישית – 'אימון כושר' לשרירי הפנים, שנמתחים ומותחים איתם את תווי הפנים באפקט של "מיני ליפט". כל התהליך הוא עדין, מהיר, נעים ובטוח – פשוט אידיאלי!

 

 

 

ונעבור לתוצאות….

 

 

בטיפול ההידרה ליפט אפשר להבחין בתוצאות כבר מהפעם הראשונה – עור הפנים והעיניים מתמצק, תווי הפנים מתרככים, כתמים וקמטים מיטשטשים ועיגולים שחורים מתחת לעיניים מתבהרים. האפקט הכללי הוא עור צעיר, קורן, נקי – תענוג אמיתי! עם פנים כאלה מובטח לך לקבל מחמאות בל הפסקה, ואת כבר תחליטי מה לספר לכל אלה שירכלו מאחורי הגב ש"היא בטוח עשתה ניתוח או לפחות בוטוקס".

 

והעיקר, כמו בכל דבר – ההתמדה!

כמו שאומרים "עם האוכל בא התיאבון", לכן אין לי ספק שעם התחלה כזו מבטיחה, תקבלי את החשק להמשיך ולהכניס את ההידרה ליפט לשגרת הטיפוח שלך. אימון כושר – זוכרת? אז כמו באימון כושר, אם תתמידי – תוכלי לשמור על התוצאות ואף לשפר אותן מפעם לפעם.

מניסיון, אם תכניסי את טיפול ההידרדרמי ליפט לשגרת הטיפוח הרגילה שלך ותתמידי בו, את בהחלט עשויה להימנע מהצורך בהתערבות כירורגית. ואגב, הטיפול מומלץ גם לנשים שעוברות ניתוח פלסטי, כי לפני הניתוח הוא מכין את העור ומשפיע על השגת תוצאות טובות יותר, ולאחר הניתוח הוא חיוני להאצת חיבור רקמות העור, לניקוז רעלים ולשיפור בצקות.

 

הידרדרמי ליפט גם לעינייך – כי שם רואים הכול!

 

זה לא סוד שאזור העיניים הרגיש במיוחד הוא 'הקורבן' הראשון לפגעי הגיל והלחץ היומיומי. העור באזור זה נוטה לרגישויות, קמטוטים, כתמים ושקעים כבר בעשור השלישי לחיינו, לכן חשוב מאוד להעניק לו טיפול מקצועי שישמור עליו. פתרון מעולה מספק טיפול ההידרה ליפט לעיניים, שמסייע למניעה והפחתה של קמטים, קמטוטים, רפיון, עיגולים שחורים ועור שקוע באזור העיניים. הוא מעכב את הזדקנות עור העיניים ע"י מיצוקו ומתיחתו, ומטפל ברגישויות השונות. נשים רבות שעברו את טיפול ההידרה ליפט לעיניים מדווחות על שינוי משמעותי, ומקפידות להגיע לטיפולים לשימור התוצאות הנפלאות.

 

לפני שתתחילי, נסכם את כל היתרונות

ההידרה ליפט הוא ה"רולס רויס" של טיפולי הפנים – פשוט, עדין, לא חודרני, לא כואב, לא מבזבז לך את הזמן ולא משאיר סימנים, מתאים לכל סוג עור ולכל גיל. והכי חשוב התוצאות, אוי התוצאות, הן מדהימות! תוכלי לראות אותן מיד וגם לשמור עליהן לאורך שנים.

אז קדימה, הקוסמטיקאיות המנוסות שלנו מחכות לך במכון המחבק והנעים. מצפה לך חוויה נהדרת.

 

כל מה שצריך לדעת בעולם היופי